Kurtyny paskowe Tychy

Kurtyny paskowe Tychy

Konkurencyjne ceny i najwyższej jakości wykonanie. To dlatego nasze kurtyny paskowe Tychy wybrały już dawno

Po dogłębnej analizie zysków i strat generowanych przez Twoją firmę oraz obserwacji miejsca pracy i zaangażowania pracowników doszedłeś do wniosku, że oto najwyższa pora na zakup kurtyn paskowych? W takim razie doskonale, że trafiłeś właśnie do nas.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości kurtyny, wykonane z należytą starannością i przy pomocy dedykowanej technologii. Stworzymy je, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, a całość zwiążemy z atrakcyjną ceną, która pozwoli Ci zaoszczędzić odrobinę pieniędzy z firmowego budżetu.

Do czego potrzebujesz naszych kurtyn paskowych? Tychy to przede wszystkim fabryki. Nie oznacza to jednak, że tworzymy wyłącznie kurtyny paskowe przemysłowe

Lokalizacja Tych w obrębie aglomeratu śląskiego sprawia, że miasto to stoi w dużej mierze na przemyśle. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że kiedy klienci z tej właśnie miejscowości zgłaszają się do nas, informują, że potrzebują kurtyn paskowych, które zwiększą komfort w ich miejscu pracy – zmniejszą hałas generowany przez maszyny i ograniczają przemieszczanie się kurzu oraz pyłów.

W naszej rozbudowanej ofercie znajdziesz jednak szereg różnorodnych kurtyn, skierowanych również do:

 • chłodni i mroźni,
 • magazynów,
 • placów budowy,
 • garaży,
 • budynków prywatnych.

Co sprawia, że nasze kurtyny paskowe są tak uniwersalne?

To zasługa mnogości materiałów, z jakich korzystamy. Dysponujemy:

 • folią standardową – o uniwersalnym zastosowaniu, która sprawdza się doskonale jako przegroda lub brama, zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Znosi całoroczne warunki pogodowe, od niskiej temperatury zimą po bezpośrednie oddziaływanie słońca latem. Jest odporna na zarysowania i deformacje.
 • folią polar – docenianą w szczególności przez właścicieli chłodni. Niezwykle skutecznie utrzymuje temperaturę w pomieszczeniu i w ten sposób zmniejsza straty cieplne. Jej zastosowanie przekłada się na sporą oszczędność i komfort pracy, w trakcie której pracownikom nie doskwiera niska temperatura uchodząca z pomieszczeń chłodzących.
 • folią superpolar – doskonałą do mroźni. Jej wytrzymałość oraz elastyczność utrzymuje się na tym samym wysokim poziomie nawet w zetknięciu z temperaturą -60℃. Uchroni to tworzywo przed kruchym pękaniem, a nie tracące elastyczności w ujemnej temperaturze pasy lepiej do siebie przylegają.

Zainteresowała Cię nasza oferta kurtyn paskowych w Tychach? W takim razie koniecznie się z nami skontaktuj

Telefonicznie oraz mailowo udzielimy Ci jeszcze więcej informacji, dzięki którym będziesz mógł podjąć ostateczną decyzję.

Jeśli wciąż szukasz produktu ze swojej okolicy, sprawdź:

Najnowsze kurtyny paskowe dostarczane do Bielska Białej.

Kraków – zobacz, jakie kurtyny PCV są tam dostępne.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Złożyłem zamówienie w środę, a w piątek miałem już na miejscu moje kurtyny PCV. Tychy śmiało mogą składać zamówienia, w końcu tygodniami nie czekając na przesyłkę!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Tychy

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *