Kurtyny paskowe Kraków

Jak zatrzymać pył – kurtyny paskowe Kraków

Kurtyny paskowe najczęściej  wyobrażamy sobie jako bramy z pasków. Zdecydowanie, jest to bardzo trafny obraz. Kurtyny paskowe najczęściej występują właśnie w takiej roli. Jednak przy ich pomocy można rozwiązać wiele innych problemów. Jednym z zastosowań jest ograniczenie pylenia przy zsypach przemysłowych.

Kurtyny można stosować przy zsypach różnych materiałów. Najczęściej są to zsypy:

 • zbóż
 • piasku, żwiru i tłucznia
 • gruzu budowlanego
 • miału węglowego i węgla

 

 

Kurtyny pełnią funkcję osłon, ścianek lub przegród. Dzięki temu zatrzymują unoszący się w powietrzu pył i ograniczają jego rozprzestrzenianie. Kurtyna paskowa nie musi szczelnie wypełniać otworu, aby ograniczać pylenie. W przypadku zadaszonych stanowisk, na które wjeżdżają samochody ciężarowe, kurtyny często zasłaniają tylko górną część otworu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia wjazd i wyjazd samochodu ciężarowego.

Pył utrudnia pracę urządzeń, najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania

Urządzenia pracujące w miejscach o dużym zapyleniu muszą wykazywać odporność na wnikanie pyłu. Z tego powodu klasyczne bramy segmentowe czy rolowane nie sprawdzają się najlepiej w takich miejscach. Prowadnice szybko pokrywają się pyłem, a łożyska rolek i całe napędy muszą pracować pod znacznie większym obciążeniem. Często muszą być czyszczone i konserwowane, a mimo to ulegają częstym awariom.  To wszystko sprawia, że w obszarach o dużym zapyleniu najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania.

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie kurtyn paskowych z folii PCV

Elastyczne pasy w konfrontacji z pyłem pokazują liczne zalety:

 • stanowią szczelną przegrodę i ogranicza rozchodzenie się pyłu
 • są odporne na działanie pyłu, nie uszkadzają się pod jego wpływem
 • przez zapylone pasy można przejeżdżać
 • tłumią hałas, co pozytywnie wpływa na otoczenie pracującego zsypu
 • folia PCV jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, kurtyna może być używana przez cały rok

Prowadzisz firmę w Krakowie – zapraszamy do kontaktu, pomożemy Ci wybrać kurtynę paskową!

W naszej ofercie znajdują się pasy gładkie i wzmocnione. Obydwa rodzaje wstęg sprawdzają się jako osłony antypyłowe. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy jak wybrać rozwiązanie dopasowane do problemu.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

 

Folia PCV Kraków

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, folia PCV w rolkach cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców. Kurtyny paskowe są wykorzystywane w celu oddzielenia lub osłonięcia konkretnych stref, maszyn, magazynów, czy stanowisk pracy.

Rosnące zainteresowanie folią PCV kolorową i przezroczystą, było główną przyczyną dynamicznego rozwoju oferty sklepu Systemy PCV. Obecnie w kilka chwil zamówisz u nas wysokiej jakości pasy PCV nie tylko do Krakowa, ale też pozostałych części Polski. 

Elastyczna folia PCV w Krakowie – kotary produkowane na wymiar

Kurtyny PCV to produkt wykorzystywany głównie w magazynach i halach produkcyjnych, ale na tym nie kończą się ich możliwości. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowa uniwersalność. Pasy PCV są estetyczne, trwałe i łatwe w czyszczeniu. Zatrzymują ciepło i brud, a przy tym ograniczają hałas. W rezultacie folie PCV w rolkach mają wiele zastosowań i sprawdzają się także w salonach kosmetycznych, galeriach handlowych, sklepach, czy obiektach sportowych.

Kurtyna foliowa PCV z szybką dostawą do Krakowa i innych polskich miast

Chcesz kupić folię PCV kolorową w Krakowie? A może zależy Ci na wysokiej jakości kurtynie paskowej z folii przezroczystej? Nasz sklep oferuje wyjątkowo szeroki wybór!

Produkty wysyłamy kurierem na terenie całego kraju nawet w ten sam dzień, w którym złożono zamówienie. Pasy PCV z naszej oferty są zawsze dostępne, ponieważ na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe. 

Gwarantujemy także fachowe doradztwo oraz możliwość dopasowania produktu na wymiar i do warunków panujących w pomieszczeniu. Dzięki temu nie musisz się zastanawiać, czy folia PCV przezroczysta, gruba, czy może jednak kolorowa będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej branży. U nas zamówisz kurtynę paskową dobraną w san raz do konkretnego wnętrza.

Oto nasza pełna oferta:

Kurtyny paskowe w Łomży – zobacz ofertę.

Tutaj znajdziesz kurtyny w województwie pomorskim.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Najlepsze kurtyny!

  Ocena: 5/5

  Solidne, wygodne i tanie! Polecam wszystkim te kurtyny paskowe PCV! Kraków ma dziesiątki takich sklepów, ale tylko tutaj dostałem coś, co się sprawdza w moim zakładzie :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Kraków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Kupiłem kurtyny!

  Ocena: 5/5

  Długo czekałem na czas, kiedy praca przy spawarce nie będzie taka uciążliwa dla innych z warsztatu. Kluczem była kurtyna paskowa - Kraków polecił mi takie rozwiązanie, a ja dzięki temu wiele skorzystałem!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Kraków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Jak kurtyny PCV Kraków to tylko z Waszej oferty. Wszystkie parametry można dopasować do potrzeb, a specjaliści pomagają w wyborze. Wieszanie kurtyn wcale nie jest tak trudne, jak może się wydawać

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Kraków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  To był dobry wybór

  Ocena: 5/5

  W przeszłości już od wielu osób z branży słyszałem, że taki rodzaj kurtyn dobrze sprawdzi się niemal wszędzie. Na pewien czas zapomniałem o ich istnieniu, ale po pewnym czasie szukałem czegoś, co odgrodzi mi poszczególne pomieszczenia, ale nie będą to drzwi - trafiło na kurtyny paskowe. Kraków nie musiał długo walczyć o dostawę - super, że jesteście tak elastyczni i w indywidualny sposób podchodzicie do klienta. Dzięki.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Kraków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.