Kurtyny paskowe Bydgoszcz

Sprawdzone kurtyny paskowe. Bydgoszcz zagłębiem kurtyn z folii PCV!

W świecie przemysłowym Bydgoszcz znana jest z produkcji form do przetwróstwa towrzyw sztucznych. To najstarszy i nawiększy ośrodek w Polsce zajmujący się produkcją narzędzi do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Do form wtryskowych dołączyły kurtyny z pasów foliowych.

Kurtyny paskowe to bardzo uniwersalne przegrody. Znajdują zastosowanie w wielu komercyjnych projektach oraz rozwiązaniach przemysłowych. Swoją wszechstornność zawdzięczają właściwościom elastyczej folii PCV:

  • materiał PCV jest przezroczysty,
  • odporny na warunki atmosferyczne
  • ma dobre właściwości termoizolacyjne oraz akustoizolacyjne,
  • posiada dobrą wytrzymałość mechaniczną, jest odporny na zrywanie i wycieranie,
  • nie przyjmuje zapachów.
  • jest odporny na działanie substancji chemicznych, w tym rozpuszczalników oraz rozcieńczonych kwasów i zasad.

Wymienione właściwości sprawiają, że kurtyny PCV sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Mogą być stosowane w podwyższonej oraz bardzo niskiej temperaturze.

Oferujemy szeroki wybór pasów z folii PCV oraz zawiesia do ich montażu

Oferujemy także szeroki wybór pasów z elastycznej folii PCV oraz systemy do ich montażu. Przy ich doborze zapewniamy doradztwo techniczne poparte doświadczeniem.
Napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Potrzebne kurtyny paskowe? Zapraszamy do Bydgoszczy!

Produkujemy kurtyny paskowe na indywidualne zamówienie. Każda wykonywana przez nas kurtyna jest dopasowana do warunków pracy oraz miejsca montażu. Daje nam to pewność, że nowa kurtyna będzie dobrze służyć swojemu użytkownikowi. Zasłony przemysłowe to nie tylko uzupełnienie do bram, to także funkcjonalne przegrody oraz osłony do maszyn i urządzeń. Doskonale nadają się także do oddzielenia stanowisk spawalniczych i wydzielenia stref roboczych. Kurtyny mogą być stosowane w strefach specjalnych, np. laboratoriach czy serwerowniach. Służą do ochrony urządzeń przed kurzem, brudem czy pyłem.

Bydgoszcz to siedziba naszej firmy, ale wyposażamy w kurtyny zakłady przemysłowe w całej Polsce. Wszystkie dostawy realizujemy korzystająć z usług sprawdzonych firm kurierskich.