Przegroda antywirusowa – skuteczna pomoc w walce z koronawirusem

Przegroda antywirusowa to produkt, który pozwoli zabezpieczyć miejsce pracy w taki sposób, aby Twoi klienci czy goście swobodnie korzystali z Twoich usług i jednocześnie czuli się bezpiecznie. Z łatwością rozdzielisz poszczególne stanowiska, zapewniając również pełen komfort pracy.

Wykonanie z folii PCV o grubości 0.4 mm. przekłada się na podwyższoną ochronę przed chorobami, które przenoszone są drogą kropelkową. Dzięki temu, możesz jednocześnie przyjmować kilku klientów, zachowując oczywiście odpowiednią odległość.

Tego typu przegroda antywirusowa jest na tyle praktyczna, że przeprowadzanie rozmów nie będzie żadnym problemem. Gwarantuje również pełną widoczność, ponieważ jest w całości przezroczysta. To z kolei jest niesamowicie wygodne zarówno dla klientów, jak i pracowników.


Szerokie zastosowanie przegrody antywirusowej

Ograniczenia związane z koronawirusem powoli są znoszone, jednak cały czas to bezpieczeństwo i zdrowie są najważniejsze. Konieczne jest dostosowanie się do wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Właśnie dlatego proponowane przez nas przegrody ochronne mają szerokie zastosowanie. Świadczy o tym zarówno ich estetyczny i uniwersalny wygląd, a także stabilna konstrukcja. Wykorzystasz ją między innymi do salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. Bez problemu oddzielisz stanowiska pracy, nie odbierając wolnej przestrzeni pracownikom oraz klientom. Przegroda antywirusowa do salonu fryzjerskiego skutecznie chroni przed rozprzestrzenianiem się patogenów. Świadczy to przede wszystkim o Twojej trosce i bezpieczeństwie osób przebywających wewnątrz.

Przegroda antywirusowa – także do innych miejsc publicznych

Tego typu produkt możesz również wykorzystać jako przegrodę antywirusową do restauracji czy kawiarni. Dzięki temu, że jest ona dość wysoka, możesz ustawić stoliki w odległości 1 metra. Taka opcja nie odbiera przyjemności z rozmów czy spędzania wspólnego czasu z bliskimi w nowych warunkach. Przegroda antywirusowa do restauracji nie przytłacza małych przestrzeni, ponieważ subtelnie dzieli pomieszczenie. W dodatku, materiał nie zatrzymuje światła. Przepuszczalność jest dokładnie taka sama jak w przypadku szyb okiennych, co gwarantuje jasność i idealną widoczność w miejscach publicznych.

Poza tym, proponowane przez nas przepierzenia są doskonałym rozwiązaniem do sekretariatów, biur, sklepów spożywczych, a nawet gabinetów dentystycznych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie jest kilka stanowisk pracy i konieczne jest zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się wirusów, w tym także SARS-CoV-2.


Z czego wykonane są przegrody antywirusowe i jakie są ich zalety?

Przegroda antywirusowa do restauracji czy salonu fryzjerskiego prezentuje się naprawdę elegancko. Rama jest wykonana z profili stalowych, a w dodatku pomalowana czarną farbą półmatową. Dzięki temu, dopasujesz ją do każdej aranżacji. Cała konstrukcja jest wyjątkowo stabilna, dlatego nie musisz się martwić o nagłe przewrócenie się przegrody.

Jednym z głównych atutów ekranów ochronnych z folii PCV jest łatwość w czyszczeniu oraz dezynfekcji. Wystarczy, że skorzystasz ze środków dostępnych na rynku. Materiał jest odporny na działanie tego typu preparatów. Bez obaw możesz użyć do dezynfekcji przegrody antywirusowej płynów z alkoholem, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się wirusów, bakterii oraz drobnoustrojów.

ESTETYCZNY WYGLĄD | STABILNA KONSTRUKCJA | ŁATWE CZYSZCZENIE | SZYBKA DEZYNFEKCJA

Przegroda antywirusowa wymiary

Dwa warianty do Twojej dyspozycji

Przegroda antywirusowa ma uniwersalny wymiar, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Do wyboru masz szerszy i węższy model, który bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb.

Wymiary:

  • szerokość: 1450mm
  • wysokość: 1870mm

Dostępny jest również parawan szerszy, o wymiarach:

  • szerokość: 2000mm
  • wysokość: 1870mm

Waga:

  • wersja o szerokości 1450mm – 8 kg
  • wersja o szerokości 2000mm – 10 kg
Przegroda antywirusowa do salonu fryzjerskiego - skręcany stelaż z profili zamkniętych

Solidna rama przegrody wykonana z profili stalowych

Przegroda antywirusowa jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na jej solidną i trwałą stalową konstrukcję.

nogi stojaka przegrody antywirusowej

Stabilne nogi przegrody ochronnej

Konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie przegrody antywirusowej.

przegroda antywirusowa - prosty montaż stelaża i ekrany

Prosty i szybki montaż

Bez problemu poradzisz sobie z montażem przegrody w swoim salonie, restauracji czy innym miejscu publicznym.

Prosty i sprawny montaż

Proponowana przez nas przegroda antywirusowa jest banalnie prosta w montażu oraz demontażu. Wszystkie dostarczone przez nas elementy idealnie do siebie pasują, dlatego nie będziesz mieć problemów z ich złożeniem w jedną całość. Wystarczy, że skorzystasz z prostych narzędzi – śrubokrętu i płaskiego klucza. Do dyspozycji masz także czytelną instrukcję, która znacznie pomoże Ci podczas pracy.

Montaż przegrody antywirusowej trwa tylko kilka minut i Twoje zabezpieczenie jest gotowe!