Kurtyny paskowe Warszawa

Skuteczna ochrona materiałów składowanych – kurtyny paskowe Warszawa

Kurtyny paskowe wykonywane są z pasów PCV w typach: standardowym oraz chłodniczym. Pozwala to na zastosowanie kurtyn w miejscach o różnym zakresie temperatury (ok. +45/-60°C w zależności od rodzaju folii PCV) oraz zastosowaniu kurtyn w zakładach przetwórstwa spożywczego, chłodniach, mroźniach oraz magazynach. Bramy oraz drzwi wykonane z pasów z folii PCV stanowią też najbardziej ekonomiczne rozwiązanie chroniące składowane materiały przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak: wysoka wilgotność, niska lub wysoka temperatura oraz hałas, kurz, pył, przeciągi i owady.

Choć nasza firma mieści się w Bydgoszczy, zaopatrujemy w kurtyny paskowe: Warszawę, Gdańsk, Poznań i wszystkie miasta.

 

Kurtyny paskowe w Warszawie? Zobacz czy warto!

Kurtyny paskowe ze względu na swoją wytrzymałość mechaniczną i wysoką elastyczność mają swoje zastosowanie niemal w każdym miejscu, niezależnie od częstotliwości ruchu. Kurtyny PCV nie utrudniają ruchu pieszym ani przejazdu wózków oraz innych maszyn. Kurtyny stanowią doskonałą barierę dźwięku – redukują poziom hałasu o 25 – 30 dB, chronią przed przegrzaniem i wychłodzeniem, a także ograniczają przedostawanie się kurzu, dymu oraz oparów do pomieszczeń oddzielonych kurtynami PVC. Kurtyny nie ograniczają przepuszczania światła słonecznego do pomieszczeń.

Nasze kurtyny paskowe wykonane są z najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku. Są bardzo uniwersalne i nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych. Szukasz kurtyn paskowych na terenie Warszawy? Skontaktuj się z nami!

 Kurtyny paskowe PCV dostawa do Warszawy

Folia PCV Warszawa

Jeżeli szukasz niezawodnej kurtyny foliowej PCV w Warszawie, nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Sprzedajemy folię PCV elastyczną, trwałą, wzmocnioną za pomocą stabilizatorów UV. Nie łamie się, nie kruszeje, nie traci swoich właściwości i koloru pod wpływem wilgoci, uderzeń, czy słońca. Przetrwa najgorszą pogodę i najbardziej intensywną eksploatację. 

Niezależnie od branży, w której działasz, kurtyny paskowe od Systemy PCV na pewno spełnią Twoje oczekiwania!

Elastyczna folia PCV. Postaw na wysoką jakość

Oferujemy folię PCV w rolkach w Warszawie i wielu innych polskich miastach. Działamy online, więc możesz zakupić nasze pasy z każdej części kraju. Dbamy o to, aby system składania zamówień i obsługa klienta stały na najwyższym poziomie. Dlatego przy każdym produkcie, takim jak folia PCV biała czy kurtyny paskowe przezroczyste, znajdziesz jego szczegółowy opis i niezbędne dane techniczne.

Folia PCV kolorowa w Warszawie: nasza oferta

Stany magazynowe w naszym sklepie są na bieżąco uzupełniane. W związku z tym gwarantujemy wysyłkę folii PCV w rolce jeszcze w dniu zamówienia, za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Systemy PCV. Produkujemy osłony na indywidualne zamówienie. Znajdziesz u nas folię PCV kolorową i przezroczystą, w rolce, w formie pasów i arkuszy. Zastanawiasz się, co wybrać? Na stronie publikujemy praktyczne poradniki dotyczące cech, właściwości i montażu kotar. Oprócz tego zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie pomogą Ci w wyborze odpowiedniej kurtyny paskowej!

Zainteresowany oferta regionalną?

Zobacz nasze produkty: kurtyny paskowe w Łabiszynie.

Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze kurtyny z Włocławka.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Chciałam wybrać do mojego magazynu przegrody, a raczej kurtyny paskowe. Warszawa to duży wybór producentów, ale tu znalazłam największy wybór i świetne dopasowanie do Klienta!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Warszawa

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Prowadzę sklep spożywczy i przeciąg czy kurz to była prawdziwa udręka, zwłaszcza na zapleczu. W takim wypadku po prostu trzeba postawić na kurtyny paskowe PCV. Warszawa może przebierać w ofertach, ale tutaj stosunek jakości do ceny jest po prostu najlepszy!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Warszawa

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Sprawdzona i solidna kurtyna paskowa. Warszawa wiele oferuje, ale tak uczciwego i życzliwego sprzedawcy nie spotyka się często! Kontakt jest bardzo łatwy i przyjemny, a realizacja zamówienia po prostu ekspresowa.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Warszawa

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Jak kurtyny PCV Warszawa to tylko u Was. Profesjonalna obsługa oraz porady, które mógłby mi dobrać kurtyny do mojego magazynu. Myślałem o zwykłych kurtynach, ale finalnie wybrałem kurtyny odstraszające owady

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Warszawa

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.