Kurtyny paskowe Warszawa

Kurtyny paskowe do ochrony składowanych towarów

Skuteczna ochrona materiałów składowanych – kurtyny paskowe Warszawa

Kurtyny paskowe wykonywane są z pasów PCV w typach: standardowym oraz chłodniczym. Pozwala to na zastosowanie kurtyn w miejscach o różnym zakresie temperatury (ok. +45/-60°C w zależności od rodzaju folii PCV) oraz zastosowaniu kurtyn w zakładach przetwórstwa spożywczego, chłodniach, mroźniach oraz magazynach. Bramy oraz drzwi wykonane z pasów z folii PCV stanowią też najbardziej ekonomiczne rozwiązanie chroniące składowane materiały przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak: wysoka wilgotność, niska lub wysoka temperatura oraz hałas, kurz, pył, przeciągi i owady.

Choć nasza firma mieści się w Bydgoszczy, zaopatrujemy w kurtyny paskowe: Warszawę, Gdańsk, Poznań i wszystkie miasta.

Kurtyny paskowe w Warszawie? Zobacz czy warto!

Kurtyny paskowe ze względu na swoją wytrzymałość mechaniczną i wysoką elastyczność mają swoje zastosowanie niemal w każdym miejscu, niezależnie od częstotliwości ruchu. Kurtyny PCV nie utrudniają ruchu pieszym ani przejazdu wózków oraz innych maszyn. Kurtyny stanowią doskonałą barierę dźwięku – redukują poziom hałasu o 25 – 30 dB, chronią przed przegrzaniem i wychłodzeniem, a także ograniczają przedostawanie się kurzu, dymu oraz oparów do pomieszczeń oddzielonych kurtynami PVC. Kurtyny nie ograniczają przepuszczania światła słonecznego do pomieszczeń.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Nasze kurtyny paskowe wykonane są z najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku. Są bardzo uniwersalne i nie wymagają wielu zabiegów konserwacyjnych. Szukasz kurtyn paskowych na terenie Warszawy? Skontaktuj się z nami!

Zainteresowany oferta regionalną?

Zobacz nasze produkty: kurtyny paskowe w Łabiszynie.

Sprawdź, dlaczego warto wybrać nasze kurtyny z Włocławka.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć