Kurtyny paskowe Olsztyn

Kurtyny paskowe Olsztyn

Uniwersalne przegrody do wielu zastosowań – kurtyny paskowe. Olszyn kupuje u nas.

Poszukujesz kurtyn paskowych w Olsztynie? Cieszymy się, że do nas trafiłeś! Pomożemy w doborze kurtyny oraz zaproponujemy atrakcyjne warunki zakupu – dobrą cenę i krótki termin realizacji.

Nasz magazyn i zakład produkcyjny mieszczą się w Łabiszynie koło Bydgoszczy, ale to nie przeszkadza nam realizować zlecenia dla firm w całej Polsce. Większość naszych zleceń realizujemy zdalnie. Kurtyny są produkowane w naszej siedzibie, a następnie wysyłane firmą kurierską. Taki sposób działania pozwolił nam wyspecjalizować się w produkcji kurtyn paskowych.

Dlatego „kurtyny paskowe Olsztyn” to dobry adres!!!

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe w przemyśle

Kurtyny z pasów foliowych zostały stworzone z myślą o zastosowaniach przemysłowych. Dzięki szerokiej ofercie pasów PCV, kurtyny znajdują zastosowanie niemal we wszystkich gałęziach przemysłu. Trzy najczęstsze aplikacje przedstawiamy poniżej.

Kurtyny bramowe

Kurtyny bramowe są uzupełnieniem dla bram lub drzwi twardych. Mają za zadanie zatrzymywać ciepło wewnątrz pomieszczenia, gdy brama lub drzwi są otwarte. Jest to skuteczne rozwiązanie, ponieważ nawet w trakcie przechodzenia przez kurtynę otwór bramowy niemal w pełni jest zasłonięty. Jedynie pojedyncze paski odchylają się tylko na czas przejścia, aby po chwili wrócić na swoje miejsce i daje zasłaniać otwór.

Kurtyny z pasów do chłodni i mroźni

Kurtyny chłodnicze i mroźnicze robimy ze specjalnego typu pasów PCV. W porównaniu do pasów standardowych, mają one zwiększoną ilość plastyfikatorów. Dzięki temu pozostają elastyczne w ujemnej temperaturze. Wstęgi nie pękają i nie kruszą się, a kurtyna jest szczelna.

Kurtyny spawalnicze dla ochrony wzroku

Folie spawalnicze pełnią funkcję filtra. zatrzymują promienie UV oraz IR (podczerwone), powstające podczas spawania łukiem elektrycznym. Kurtyny i parawany zrobione z tego typu folii są często wybierane do spawalni, na wydziały montażowe oraz do warsztatów obróbki metali. Ich zadaniem jest ochrona osób, które nie biorą udziału w procesie, przed szkodliwym oddziaływaniem promieniowania UV i IR.

Kurtyny paskowe dla każdego

Kurtyny z pasów foliowych udowodniły swoją przydatność w przemyśle, a teraz są coraz częściej wybierane do zastosowań „cywilnych”. Aby sprostać swojemu pierwotnemu przeznaczeniu pasy z folii PCV muszą być wytrzymałe na rozrywanie oraz odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych. Te cechy sprawiają, że coraz chętniej sięgają po nie użytkownicy indywidualni, a kurtyny z przemysłowych hal i magazynów trafiają do domów i gospodarstw rolnych.

Kurtyny paskowe do wiaty lub garażu

Kurtyny z pasów PCV mogą pełnić rolę lekkiej ścianki, idealnie nadają się do zamknięcia wiaty. Są również wybierane jako dodatkowa brama paskowa do garaży. Gdy twarda brama garażowa jest otwarta pasy zasłaniają otwór. Dzięki temu ograniczają wnikanie zimnego powietrza, redukując wychładzanie pomieszczenia

Kurtyny z elastycznych pasków do budy

Pasy z przezroczystej folii często są wybierane jako „drzwi” do zamknięcia psiej budy. Jest to dobre rozwiązanie ponieważ:

 • pies może przechodzić pomiędzy pasami z łatwością,
 • folia nie nasiąka wodą,
 • nie przepuszcza wiatru i deszczu,
 • zatrzymuje ciepło,
 • pasy są przezroczyste, więc nie zaciemniają wnętrza budy,
 • pies może obserwować przez pasy, bez wychodzenia z budy.

Kurtyny paskowe dla zwierząt

Poza psią budą kurtyny są coraz częściej stosowane jako dodatkowe drzwi paskowe w stajniach i oborach. Zwierzęta mogą swobodnie przechodzić między pasami, a kurtyna szczelnie zasłaniając otwór zatrzymuje ciepło w środku pomieszczenia.

Zapraszamy do kontaktu – pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie w atrakcyjnej cenie – kurtyny paskowe Olsztyn

Postaramy się zoptymalizować koszt kurtyny paskowej, którą chcesz kupić. Jak to możliwe? Poprzez zastosowanie odpowiedniego typu folii PCV, rodzaju pasów i ich zakładu. Ważne są również wymiary wstęg, które muszą być dopasowane do wielkości kurtyny, warunków eksploatacji i miejsca montażu.

„Kurtyny paskowe Olsztyn” to oferta skierowana zarówno do zastosowań przemysłowych, komercyjnych oraz indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty email. Pomożemy przebrnąć przez proces doboru kurtyny paskowej tak aby pasowała, była trwała i w atrakcyjnej cenie.

Przejrzyj naszą pozostałą ofertę i kurtyny paskowe z Wrocławia.

Zobacz nasze kurtyny paskowe w Siedlcach.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Najbardziej solidny dostawca! Znalazłem was przypadkiem, wpisując na forum frazę "kurtyny paskowe Olsztyn" - nie zawiodłem się, będę śmiało polecał znajomym!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Olsztyn

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Bardzo podoba mi się to, jaki jest kontakt ze sklepem. Rozmowa telefoniczna była rzeczowa, krótka i uprzejma. Załoga sna się tam na rzeczy, a same kurtyny PCV Olsztyn spisują się bez zarzutu.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Olsztyn

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem u Was kurtyny paskowe PCV (Olsztyn) i jestem zadowolony. Na początku obawiałem się, że przejazd wózkiem widłowym będzie utrudniony i trzeba będzie odsuwać kurtyny za każdym razem. Okazało się, że kurtyny sprawdzają się lepiej niż myślałem

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Olsztyn

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  W końcu zawisła moja nowa kurtyna paskowa! Olsztyn nie znajdzie lepszych niż te ze sklepu Kurtyny PCV. Kupiłam tutaj, bo mój kolega po fachu w swoim sklepiku osiedlowym ma dokładnie takie same i zawsze je sobie chwalił. Czas pokaże czy słusznie, ale jestem dobrej myśli! :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Olsztyn

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.