Kurtyny paskowe Siedlce

Kurtyny paskowe Siedlce

Kurtyny paskowe w Siedlcach – mniej pyłu, hałasu i przeciągów w Twoim miejscu pracy

Prowadzisz właśnie prace budowlane na terenie Siedlca lub stacjonuje tam Twoja firma przemysłowa? Jeśli tak, to wysoce prawdopodobnie jest, że każdego dnia zmagasz się ze sporym hałasem, przeciągami, a pył stale krząta się, utrudniając pracę. Nie jest to ani przyjemne, ani tym bardziej zdrowe. Dlatego nie zwlekaj – zdecyduj się już dziś na zakup kurtyn paskowych w Siedlcach oferowany przez naszą firmę. O tym, dlaczego warto przekonujemy w dzisiejszym artykule.

Decydując się na zakup kurtyn paskowych w Siedlcach:

  1. Oszczędzasz słuch swój i swoich pracowników oraz zwiększasz komfort pracy

    Jeden z podstawowych filarów dobrze prosperujących firmy to… zadowoleni pracownicy. Decydując się na montaż kurtyn paskowych, zyskujesz gwarancję redukcji hałasu o kilkadziesiąt procent! Elastyczne PCV, z którego wykonane są nasze kurtyny bardzo skutecznie pochłania, a następnie wytłumia fale dźwiękowe. Dźwięki tworzone przez ogromne maszyny zostają odcięte od obszaru, w którym wykonywane są mniej hałasotwórcze prace. Komfort pracy jest znacznie wyższy, komunikacja między pracownikami łatwiejsza, a ich oraz Twoje uszy – zdrowsze.

  2. Zatrzymujesz pył, ułatwiając pracę maszyn i przedłużając ich żywotność

    Kiedy maszyny pokrywają się dużą ilością ciężkiego pyłu, zmuszone są pracować na większych obrotach, a co za tym idzie, częściej wymagają konserwacji i częściej ulegają awariom. Jeśli chcesz tego uniknąć i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy, kurtyny paskowe to strzał w dziesiątkę. Stanowią bowiem niezwykle szczelną przeszkodę, nie do pokonania przez pył. Są odporne na ścieranie, więc raz zakupione i zamontowane, posłużą Ci przez naprawdę długi czas.

  3. Zmniejszasz przeciąg w miejscu pracy. To gwarancja zdrowia pracowników i mniejszej ilości zwolnień lekarskich na Twoich biurku

    Nie jest to żadną tajemnicą – pracownik kładący na biurku pracodawcy zwolnienie lekarskie, skazuje go na duże straty finansowe. Jeśli chcesz, by Twoi pracownicy wykonywali swoje obowiązki poprawnie i bez kilkunastodniowych przerw, koniecznie ogranicz intensywność przeciągów w miejscu pracy. Kurtyny paskowe w tym przypadku można by porównać do betonowych ścian, bo z równie dużą skutecznością ograniczają niechciany przepływ powietrza. Przy tym są niezwykle mobilne – w każdym momencie możesz z łatwością je podnieść lub rozchylić.

Kurtyny paskowe w Siedlcach i całej Polsce – u nas otrzymujesz profesjonalną obsługę, obejmującą indywidualne podejście od klienta oraz niezwykle atrakcyjne ceny.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami