Kurtyny paskowe Wrocław

Prowadzisz przedsiębiorstwo we Wrocławiu? Wybierz sprawdzone kurtyny paskowe!

Kurtyny paskowe są powszechnie stosowane w polskich przedsiębiorstwach, a to za sprawą możliwości ich uniwersalnego stosowania. Zasłony przemysłowe są odporne na działania zarówno niskiej jak i wysokiej temperatury. Mogą być stosowane w miejsca o podwyższonej wilgotności powietrza oraz obecności środków chemicznych.

Szeroka oferta pasów z folii PCV dostępnych od ręki

W naszej ofercie znajdują się szeroka gama pasów PCV. W stałej sprzedaży dostępne są pasy:

 • standardowe – to uniwersalne pasy gładkie oraz obustronnie żebrowane, stosowane najczęściej na bramy paskowe,
 • mrozoodporne (polar i superpolar) – przeznaczone do pracy w chłodniach i mroźniach, nie kruszą się i nie pękają pod wpływem ujemnej temperatury,
 • kolorowe – transparentne i nietransparentne, najczęściej są stosowane do oddzielania pomieszczeń,
 • antystatyczne – na ich powierzchni nie gromadzą się ładunki elektrostatyczne. Najczęściej są stosowane w serwerowniach, wydziałach produkcji elektroniki, lakierniach oraz strefach zagrożonych wybuchem,
 • antyinsektowe – ich cechą charakterystyczną jest żółty kolor i zapach trawy morskiej. Mają za zadanie odstraszać owady,
 • spawalnicze – pełnią funkcję filtra zatrzymującego promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwone (IR). Pomagają chronić oczy i skórę osób, które są narażone na działanie promieniowania powstającego podczas spawania łukiem elektrycznym.

Prosty montaż, łatwe zakładanie i zdejmowanie pasów

Zakładanie i zdejmowanie pasów pcv

Do montażu kurtyn paskowych nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Kurtynę z mocowaniem grzebieniowym może zawiesić osoba bez doświadczenia, wystarczy przestrzeganie instrukcji montażu. Pasy mogą być wielokrotnie zdejmowane i zakładane na wieszak, bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dlaczego przedsiębiorcy z Wrocławia wybierają kurtyny paskowe?

Kurtyny paskowe są uniwersalnym rozwiązaniem i sprawdzają się w wielu miejscach pracy: w magazynach, zakładach spawalniczych, przetwórniach, laboratoriach, chłodniach i mroźniach, przedsiębiorstwach branży spożywczej i wielu innych. Kurtyny doskonale sprawdzają się jako osłony pracujących maszyn. Chronią przed pyłem i kurzem oraz ułatwiają utrzymanie stałej temperatury, a to poprawia warunki pracy maszyn i zwiększa ich niezawodność.

Potrzebne kurtyny paskowe? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy znaleźć rozwiązanie!

Zaopatrujemy w trwałe i solidne kurtyny paskowe: Wrocław, Gdańsk, Warszawę oraz inne miasta. Nasza firma mają swoją siedzibę w Bydgoszczy, ale dostarczamy kurtyny na terenie całej Polski.

Kurtyny paskowe PCV Wrocław

Folia PCV Wrocław

Nie jest tajemnicą, że największy wybór oferują sklepy działające online. Zasada ta dotyczy również zakupu elastycznej folii PCV. Dlatego Wrocław i mieszkańcy innych części Polski chętnie korzystają właśnie z naszych, polecanych produktów.

Oferowane przez nas pasy i arkusze są nie tylko trwałe, odporne na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne (wilgoć, słońce), ale też dopasowane do konkretnego pomieszczenia. Uważamy, że jeżeli kurtyna paskowa ma spełniać swoje zadanie w 100%, najlepiej, aby była produkowana na indywidualne zamówienie. Dlatego jej wymiary i specyfikę dobieramy odpowiednio do branży, zakresu temperatur i wymiarów danego wnętrza.

Zamów elastyczną folię PCV do Wrocławia. Dostarczamy ekspresowo!

Podczas kupowania pasów PCV w sklepie stacjonarnym częstym problemem jest brak dostępu do niektórych produktów. W przypadku naszego sklepu online, stany magazynowe są zawsze pełne, dzięki czemu masz zdecydowanie większy wybór niż w innych miejscach.

Dostarczamy m.in. takie produkty jak folia PCV gruba, folia PCV biała, przezroczysta, czy kolorowa, realizując wysyłkę już w dniu zamówienia.

Szukasz najlepszej folii paskowej PCV we Wrocławiu? Wybierz ofertę online

Oferta jest ogromna, jednak nie tylko to decyduje o atrakcyjności naszych usług. Najważniejsze, że folie paskowe dobieramy odpowiednio do wymogów konkretnej branży, np. spożywczej, elektronicznej, czy transportowej. Poszczególne pasy PCV różnią się pod względem właściwości i warunków temperaturowych, w jakich mogą być stosowane. U nas zamówisz produkt szyty na miarę swoich potrzeb

Więcej informacji na temat produktów i montażu udzieli Ci nasz doradca. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!

Zainteresowany naszą ofertą? Sprawdź inne miasta:

Zobacz kurtyny paskowe dostarczone do Leszna.

W Głogowie dostępny pełen katalog kurtyn PCV.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówienie przyszło bardzo szybko! Po dwóch dniach od zakupów na stronie, mogę montować moje nowe kurtyny paskowe PCV. Wrocław wiedział, kto ma najlepsze produkty, bo skierował mnie właśnie tutaj! I dobrze, w końcu ciepłe powietrze nie ucieka za każdym razem, jak ktoś otwiera drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Drzwi są zdecydowanie gorsze niż solidna kurtyna paskowa. Wrocław doskonale to wie, bo wszystkie hale i magazyny w których pracuje są właśnie bez tradycyjnych drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Już po raz drugi postawiłem na kurtyny PCV. Wrocław może spokojnie zamawiać w tym sklepie, zamówienia przychodzą na czas :) Tym razem wyposażyłem swój samochód dostawczy. Efekty jak zawsze - bardzo dobre.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam te kurtyny paskowe. Wrocław może liczyć na Kurtyny PCV, już trzeci raz składam zamówienie i ani razu się nie zawiodłem. Trudno o tak zaufanego sprzedawcę!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.