Kurtyny paskowe Wrocław

Prowadzisz przedsiębiorstwo we Wrocławiu? Wybierz sprawdzone kurtyny paskowe!

Kurtyny paskowe są powszechnie stosowane w polskich przedsiębiorstwach, a to za sprawą możliwości ich uniwersalnego stosowania. Zasłony przemysłowe są odporne na działania zarówno niskiej jak i wysokiej temperatury. Mogą być stosowane w miejsca o podwyższonej wilgotności powietrza oraz obecności środków chemicznych.

Szeroka oferta pasów z folii PCV dostępnych od ręki

W naszej ofercie znajdują się szeroka gama pasów PCV. W stałej sprzedaży dostępne są pasy:

 • standardowe – to uniwersalne pasy gładkie oraz obustronnie żebrowane, stosowane najczęściej na bramy paskowe,
 • mrozoodporne (polar i superpolar) – przeznaczone do pracy w chłodniach i mroźniach, nie kruszą się i nie pękają pod wpływem ujemnej temperatury,
 • kolorowe – transparentne i nietransparentne, najczęściej są stosowane do oddzielania pomieszczeń,
 • antystatyczne – na ich powierzchni nie gromadzą się ładunki elektrostatyczne. Najczęściej są stosowane w serwerowniach, wydziałach produkcji elektroniki, lakierniach oraz strefach zagrożonych wybuchem,
 • antyinsektowe – ich cechą charakterystyczną jest żółty kolor i zapach trawy morskiej. Mają za zadanie odstraszać owady,
 • spawalnicze – pełnią funkcję filtra zatrzymującego promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwone (IR). Pomagają chronić oczy i skórę osób, które są narażone na działanie promieniowania powstającego podczas spawania łukiem elektrycznym.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Prosty montaż, łatwe zakładanie i zdejmowanie pasów

Zakładanie i zdejmowanie pasów pcv

Do montażu kurtyn paskowych nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Kurtynę z mocowaniem grzebieniowym może zawiesić osoba bez doświadczenia, wystarczy przestrzeganie instrukcji montażu. Pasy mogą być wielokrotnie zdejmowane i zakładane na wieszak, bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dlaczego przedsiębiorcy z Wrocławia wybierają kurtyny paskowe?

Kurtyny paskowe są uniwersalnym rozwiązaniem i sprawdzają się w wielu miejscach pracy: w magazynach, zakładach spawalniczych, przetwórniach, laboratoriach, chłodniach i mroźniach, przedsiębiorstwach branży spożywczej i wielu innych. Kurtyny doskonale sprawdzają się jako osłony pracujących maszyn. Chronią przed pyłem i kurzem oraz ułatwiają utrzymanie stałej temperatury, a to poprawia warunki pracy maszyn i zwiększa ich niezawodność.

Potrzebne kurtyny paskowe? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy znaleźć rozwiązanie!

Zaopatrujemy w trwałe i solidne kurtyny paskowe: Wrocław, Gdańsk, Warszawę oraz inne miasta. Nasza firma mają swoją siedzibę w Bydgoszczy, ale dostarczamy kurtyny na terenie całej Polski.

Zainteresowany naszą ofertą? Sprawdź inne miasta:

Zobacz kurtyny paskowe dostarczone do Leszna.

W Głogowie dostępny pełen katalog kurtyn PCV.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówienie przyszło bardzo szybko! Po dwóch dniach od zakupów na stronie, mogę montować moje nowe kurtyny paskowe PCV. Wrocław wiedział, kto ma najlepsze produkty, bo skierował mnie właśnie tutaj! I dobrze, w końcu ciepłe powietrze nie ucieka za każdym razem, jak ktoś otwiera drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Drzwi są zdecydowanie gorsze niż solidna kurtyna paskowa. Wrocław doskonale to wie, bo wszystkie hale i magazyny w których pracuje są właśnie bez tradycyjnych drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Już po raz drugi postawiłem na kurtyny PCV. Wrocław może spokojnie zamawiać w tym sklepie, zamówienia przychodzą na czas :) Tym razem wyposażyłem swój samochód dostawczy. Efekty jak zawsze - bardzo dobre.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem polecam te kurtyny paskowe. Wrocław może liczyć na Kurtyny PCV, już trzeci raz składam zamówienie i ani razu się nie zawiodłem. Trudno o tak zaufanego sprzedawcę!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Wrocław

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *