Kurtyny paskowe Wrocław

Prowadzisz przedsiębiorstwo we Wrocławiu? Wybierz sprawdzone kurtyny paskowe!

Kurtyny paskowe są powszechne stosowane w polskich przedsiębiorstwach, a to za sprawą możliwości ich uniwersalnego stosowania. Zasłony przemysłowe są odporne na działania zarówno niskiej jak i wysokiej temperatury. Mogą być stosowane w miejsca o podwyższonej wilgotności powietrza oraz obecności środków chemicznych.

Szeroka oferta pasów z folii PCV dostępnych od ręki

W naszej ofercie znajdują się szeroka gama pasów PCV. W stałej sprzedaży dostępne są pasy:

  • standardowe – to uniwesalne pasy gładkie oraz obustronnie żebrowane, stosowane najczęscie na bramy paskowe,
  • mrozoodporne (polar i superpolar) – przeznaczone do pracy w chłodniach i mroźniach, nie kruszą się i nie pękają pod wpływem ujemnej temperatury,
  • kolorowe – transparentne i nietransparentne, najczęściej są stosowane do oddzielania pomieszczeń,
  • antystatyczne – na ich powierzchni nie gromadzą się ładunki elektrostatyczne. Najczęsciej są stosowane w serwerowaniach, wydziałach produkcji elektorniki, lakierniach oraz strefach zagrożonych wybuchem,
  • antyinsektowe – ich cechą charakterystyczną jest żółty kolor i zapach trawy morskiej. Mają za zadanie odstraszać owady,
  • spawalnicze – pełnią funkcję filtra zatrzymującego promieniowanie ultrafioletoww (UV) i podczerwone (IR). Pomagają chronić oczy i skórę osób, które są narażone na działanie promieniowania powstającego podczas spawania łukiem elektrycznym.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Prosty montaż, łatwe zakładanie i zdejmowanie pasów

Zakładanie i zdejmowanie pasów pcv

Do montażu kurtyn paskowych nie są potrzebne specjalistyczne narzędzia. Kurtynę z mocowaniem grzebieniowym może zawiesić osoba bez doświadczenia, wystarczy przestrzeganie instrukcji montażu. Pasy mogą być wielokrotnie zdejmowane i zakładane na wieszak, bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dlaczego przedsiębiorcy z Wrocławia wybierają kurtyny paskowe?

Kurtyny paskowe są uniwersalnym rozwiązaniem i sprawdzają się w wielu miejscach pracy: w magazynach, zakładach spawalniczych, przetwórniach, laboratoriach, chłodniach i mroźniach, przedsiębiorstwach branży spożywczej i wielu innych. Kurtyny doskonale sprawdzają się jako osłony pracujących maszyn. Chronią przed pyłem i kurzem oraz ułatwiają utrzymanie stałej temperatury, a to poprawia warunki pracy maszyn i zwiększa ich niezawodność.

Potrzebne kurtyny paskowe? Zapraszamy do kontaktu, pomożemy znaleźć rozwiąznie!

Zaopatrujemy w trwałe i solidne kurtyny paskowe: Wrocław, Gdańsk, Warszawę oraz inne miasta. Nasza firma mają swoją siedzibę w Bydgoszczy, ale dostarczamy kurtyny na terenie całej Polski.