Kurtyny paskowe Przemyśl

Kurtyny paskowe przemyśl

Kurtyny paskowe Przemyśl – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Kurtyny paskowe – w Przemyślu i całej Polsce – to jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań, jeśli chodzi o poprawę bezpieczeństwa i komfortu w miejscu pracy. I dotyczy to zarówno branży przemysłowej oraz produkcyjnej, jak i wielu innych. Na ich korzyść przemawia zarówno atrakcyjna cena, jak i łatwość montażu. Jest to jednak zaledwie niewielki ułamek czynników, które sprawiają, że kurtyny paskowe cieszą się tak dużą popularnością.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Przemyśl – 3 cechy, dzięki którym są one tak popularne i doceniane

1. Dopasowane do każdego miejsca i każdych warunków

Jako firma oferująca produkcję oraz sprzedaż kurtyn paskowych, dysponujemy ponad 100 różnymi rodzajami pasów PCV. Każdy z nich pozwala dopasować kurtynę do indywidualnych sytuacji oraz radzi sobie z nawet najbardziej ekstremalnymi czynnikami. Dlatego jeśli jeszcze jesteś na etapie zastanawiania się czy kurtyny paskowe sprawdzą się w Twojej firmie, możesz być pewien – sprawdzą się. Wykazują bowiem wysoką odporność na temperaturę (do nawet -60°C), wilgoć oraz wiatr. Są odporne na ścieranie i pękanie, a ich żywotność określana jest w latach. Sprawdzają się więc zarówno w magazynach, garażach i halach produkcyjnych, jak i mroźniach, chłodniach i centrach logistycznych oraz transportowych.

2. Bardzo łatwe w montażu

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam produkcję kurtyn paskowych, dostarczymy je do Ciebie w zaledwie dwa dni robocze, i to w pełni gotowe do montażu. Do zawieszenia kurtyn nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi ani potwierdzonych certyfikatem umiejętności. Wystarczy skorzystać z dołączonej instrukcji. W dodatku, pasy PCV mogą być zakładane oraz zdejmowane wielokrotnie, więc demontaż kurtyny na czas gdy nie będzie potrzebna, nie zajmie wiele wysiłku.

3. Związane z atrakcyjną ceną

Budowa dodatkowej ścianki, z tradycyjnych materiałów czy nawet konstrukcji lekkiej, wiąże się z kosztami oraz koniecznością zatrudnienia specjalistów. Kurtyny paskowe są ponad tym. Ich montaż zajmuje zaledwie 1-2 godziny i każdy może wykonać go we własnym zakresie. A to pozwala obniżyć koszty przegrody do niezbędnego minimum. W ten sposób Ty otrzymujesz kurtyny paskowe, jakie są Tobie potrzebne, w bardzo atrakcyjnej cenie, a my zyskujemy kolejnego zadowolonego klienta.

Kurtyny paskowe Przemyśl – szybki i tani sposób na rozwiązanie wielu problemów

Zapoznaj się z pełną ofertą, jaką przygotowaliśmy dla klienta regionalnego:

Nasze kurtyny PCV dostępne w Bydgoszczy.

Piaseczno i kurtyny paskowe PCV naszego projektu.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *