Kurtyny paskowe Przemyśl

Kurtyny paskowe przemyśl

Kurtyny paskowe Przemyśl – dlaczego cieszą się tak dużą popularnością?

Kurtyny paskowe – w Przemyślu i całej Polsce – to jedno z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań, jeśli chodzi o poprawę bezpieczeństwa i komfortu w miejscu pracy. I dotyczy to zarówno branży przemysłowej oraz produkcyjnej, jak i wielu innych. Na ich korzyść przemawia zarówno atrakcyjna cena, jak i łatwość montażu. Jest to jednak zaledwie niewielki ułamek czynników, które sprawiają, że kurtyny paskowe cieszą się tak dużą popularnością.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Przemyśl – 3 cechy, dzięki którym są one tak popularne i doceniane

1. Dopasowane do każdego miejsca i każdych warunków

Jako firma oferująca produkcję oraz sprzedaż kurtyn paskowych, dysponujemy ponad 100 różnymi rodzajami pasów PCV. Każdy z nich pozwala dopasować kurtynę do indywidualnych sytuacji oraz radzi sobie z nawet najbardziej ekstremalnymi czynnikami. Dlatego jeśli jeszcze jesteś na etapie zastanawiania się czy kurtyny paskowe sprawdzą się w Twojej firmie, możesz być pewien – sprawdzą się. Wykazują bowiem wysoką odporność na temperaturę (do nawet -60°C), wilgoć oraz wiatr. Są odporne na ścieranie i pękanie, a ich żywotność określana jest w latach. Sprawdzają się więc zarówno w magazynach, garażach i halach produkcyjnych, jak i mroźniach, chłodniach i centrach logistycznych oraz transportowych.

2. Bardzo łatwe w montażu

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam produkcję kurtyn paskowych, dostarczymy je do Ciebie w zaledwie dwa dni robocze, i to w pełni gotowe do montażu. Do zawieszenia kurtyn nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi ani potwierdzonych certyfikatem umiejętności. Wystarczy skorzystać z dołączonej instrukcji. W dodatku, pasy PCV mogą być zakładane oraz zdejmowane wielokrotnie, więc demontaż kurtyny na czas gdy nie będzie potrzebna, nie zajmie wiele wysiłku.

3. Związane z atrakcyjną ceną

Budowa dodatkowej ścianki, z tradycyjnych materiałów czy nawet konstrukcji lekkiej, wiąże się z kosztami oraz koniecznością zatrudnienia specjalistów. Kurtyny paskowe są ponad tym. Ich montaż zajmuje zaledwie 1-2 godziny i każdy może wykonać go we własnym zakresie. A to pozwala obniżyć koszty przegrody do niezbędnego minimum. W ten sposób Ty otrzymujesz kurtyny paskowe, jakie są Tobie potrzebne, w bardzo atrakcyjnej cenie, a my zyskujemy kolejnego zadowolonego klienta.

Kurtyny paskowe Przemyśl – szybki i tani sposób na rozwiązanie wielu problemów

Zapoznaj się z pełną ofertą, jaką przygotowaliśmy dla klienta regionalnego:

Nasze kurtyny PCV dostępne w Bydgoszczy.

Piaseczno i kurtyny paskowe PCV naszego projektu.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Od kilku miesięcy prowadzę sklep i dopiero zacząłem zajmować się magazynem na poważnie. Ostatnio zamówiłem wszystko, co niezbędne, była też kurtyna paskowa Przemyśl. Kurier z Kurtyny PCV był u mnie już po 3 dniach, czyli wczoraj. Paczka zabezpieczona, produkt nieuszkodzony. Dzisiaj powiesiłem je w małym magazynie i przyznam, że zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Przemyśl

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Tutaj mają najlepsze kurtyny PCV. Przemyśl może zaufać sprzedawcy, sam robię tutaj zakupy już czwarty raz i zawsze byłem zadowolony z jakości i czasu realizacji.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Przemyśl

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem kurtyny paskowe PCV (Przemyśl) i od razu pożałowałem, że nie kupiłem ich wcześniej. U nas na hali zawsze wiało, przez co pracownicy często chorowali. Teraz chorują znacznie rzadziej. Jestem zachwycony!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Przemyśl

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem tutaj swoje pierwsze kurtyny paskowe. Przemyśl ma co prawda sklepy stacjonarne, ale wiele osób polecało, żebym zamówił tutaj. Przyznam, że do tej pory nie wierzyłem, że kurtyny PCV mogą radzić sobie dużo lepiej z wilgocią czy przeciągami, ale wystarczył jeden dzień :) kultura pracy była dzisiaj w warsztacie na zupełnie innym poziomie, nawet takie drobnostki jak bezproblemowe przechodzenie bez wolnych rąk to naprawdę wiele!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Przemyśl

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.