Kurtyny paskowe Trójmiasto

Kurtyny paskowe Trójmiasto

Porty i stocznie – to z ich powodu nasze kurtyny paskowe Trójmiasto kupuje na potęgę

Jeśli trafiłeś tu poprzez wpisanie w wyszukiwarkę frazy „kurtyny paskowe Trójmiasto”, to z pewnością poszukujesz odpowiedniego zabezpieczenia do Twojego miejsca pracy w Gdyni, Gdańsku, Sopocie lub okolicach. Przez słowo „odpowiedniego” mamy na myśli: wykonanego z najwyższej jakości materiałów i idealnie dopasowanego do charakteru miejsca, w jakim będą zamontowane. Możemy Ci więc pogratulować, bo trafiłeś na stronę firmy specjalizującej się w produkcji kurtyn paskowych.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Tworzymy kurtyny paskowe, które chronią przed pyłem, hałasem i przeciągiem

Nasze kurtyny paskowe zabezpieczają przed zanieczyszczeniami przemieszczającymi się w powietrzu, silnym wiatrem i hałasem. Z tego powodu przedsiębiorcy z Trójmiasta tak często się na nie decydują. Bo co stanowi bogactwo Pomorza? Oczywiście – porty i stocznie, na terenie których poruszają się „żurawie” i pracują ciężkie maszyny, a wśród nich ludzie. Kurtyny paskowe sprawdzają się w roli parawanów chroniących przed szkodliwym dla wzorku promieniowaniem. Ponadto mogą pełnić funkcję osłon ograniczających rozprzestrzenianie się hałasu.

Już po chwili od zamontowania kurtyn paskowych pracownicy odczuwają zdecydowanie większy komfort pracy

Podstawą dobrze prosperującej firmy są zdolni pracownicy, efektywnie wykonujący swoje zadania. Aby jednak mieli oni możliwość tak sprawnej realizacji celów, muszą w swoim miejscu pracy czuć się bezpiecznie. Zapewnisz im to, decydując się na zakup kurtyn paskowych. Nasze doświadczenie i relacje klientów pokazują, że już po kilku dniach od zamontowania „ścianek” komfort i bezpieczeństwo pracy znacznie wzrastają!

Wzrost bezpieczeństwa pracy to mniej zwolnień lekarskich na Twoim biurku. Kurtyny paskowe – Trójmiasto potrafi dobrze wybrać!

Jeśli jeszcze nie jesteś w 100% zdecydowany co do zakupu kurtyn paskowych, pomyśl, że dodatkowo zabezpieczając miejsce pracy, zmniejszasz ilość czynników mogących niekorzystne wpłynąć na zdrowie Twoich pracowników. Dzięki temu łatwiej utrzymujesz ich w zdrowiu i tym samym znacząco zmniejszasz ryzyko strat z powodu zwolnień lekarskich.

Dlatego nie zwlekaj – zadzwoń do nas już dziś. Nasze kurtyny paskowe w Trójmieście sprzedają się bardzo szybko.