Kurtyny paskowe Zielona Góra

Kurtyny paskowe Zielona Góra

Kurtyny paskowe Zielona Góra – udokumentowany skład chemiczny i specjalistyczna budowa

Skoro do nas trafiłeś, to bardzo prawdopodobne, że poszukujesz kurtyn paskowych w Zielonej Górze. To bardzo dobrze się składa, bo jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w 100% w ich produkcji. Dysponujemy rozbudowanym katalogiem produktów, które opieramy aż na 100 różnorodnych pasach PCV. U nas znajdziesz kurtyny paskowe dopasowane do potrzeb każdego rodzaju biznesu – od magazynu, przez halę produkcyjną po mroźnię.

Naszym największym priorytetem jest pełna satysfakcja klientów. Z tego powodu stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości materiały oraz szybką dostawę. Warto jednak, żebyś wiedział, że nasze kurtyny paskowe charakteryzują się także udokumentowanym składem chemicznym. A przy tym również specjalistyczną budową z dodatkowymi elementami wspierającymi. To przekłada się na ich dużą wytrzymałość i odporność – zarówno na ścieranie, jak i pęknięcia.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Zielona Góra – 3 najważniejsze cechy ich budowy

1. Zaokrąglone krawędzie

To dzięki temu elementowi nasze kurtyny paskowe są bezpieczne i wygodne w eksploatacji. Nie powodują podrażnień ani zranień skóry. Nie niszczą ubrań ani urządzeń. Jest to tym istotniejsze, że większość towarów dostarczanych do magazynów i hal produkcyjnych zapakowana jest w folię typu stretch – bardzo podatną na przerwania. Z naszymi kurtynami paskowymi nie musisz się tego obawiać. Jak osiągamy taki efekt? Zaokrąglenie pasów następuje na etapie wytłaczania pasa przy pomocy głowicy wytłaczarki. To sprawia, ze nie są potrzebne dodatkowe zabiegi, a jakość uzyskanego zaokrąglenia spełnia wszelkie wymagania.

Uwaga!

Pasy z fabrycznie zaokrąglonymi krawędziami nie powinny być rozcinane wzdłuż. Powstaje wtedy ostra krawędź, która może uszkadzać ładunki przewożone przez kurtynę.

Pasy są dostępne w wykonaniu fabrycznym w czterech szerokościach: 100mm, 200mm, 300mm i 400mm. Tak duży wybór szerokości wstęg pozwala na indywidualne dopasowanie kurtyny.

2. Poprzeczne profilowanie

Aby kurtyny paskowe były jeszcze szczelniejsze i wygodne w codziennym użytkowaniu, w trakcie produkcji zapewniamy im poprzeczne profilowanie. Dzięki temu pasy nie wyginają się i nie skręcają pod wpływem czynników zewnętrznych. Są sztywne i wygodne w samodzielnym montażu. Z łatwością nachodzą na siebie, oferując dokładne i szczelne krycie.

3. Dodatkowe wzmocnienia po obu stronach pasa

Chcemy, żeby tworzone przez nas kurtyny paskowe służyły przez długie lata. Z tego powodu staramy się, by cechowała je wysoka wytrzymałość. Jest to możliwe m.in. dzięki dodatkowemu, pionowemu wzmocnieniu, biegnącemu wzdłuż każdego pasa PCV. Niektórzy nazywają taki element żebrem. I jest w tym skojarzeniu sporo racji, bowiem wzmocnienie zmniejsza styczność maszyn z kurtyną. W ten sposób zabiega ich rysowaniu, przecieraniu, a w ostateczności uszkodzeniom.

Chcesz, żeby raz zakupiona kurtyna posłużyła Ci przez lata? Wybierz nas – firmę specjalizującą się w produkcji kurtyn paskowych. Zielona Góra kupuje u nas

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu podany powyżej. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania, pomogą w doborze najlepszej kurtyny paskowej, a kiedy podejmiesz decyzję – od razu zlecą jej produkcję. Gotowego produktu spodziewaj się najpóźniej 3 dnia!

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *