Kurtyny paskowe Łomża

Kurtyny paskowe Łomża

Uniwersalne i specjalistyczne kurtyny paskowe. Łomża to jedno z miast, gdzie dostarczamy je regularnie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji kurtyn paskowych – dla firm w Łomży i nie tylko – pokazało nam, że aby spełnić oczekiwania jak największej liczby klientów, niezbędna jest rozbudowana oferta. U nas ją znajdziesz – obejmującą ponad 100 rodzajów pasów PCV, z których tworzymy kurtyny paskowe o standardowych i podwyższonych parametrach. Do uniwersalnych oraz specjalistycznych rozwiązań.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Pasy PCV uniwersalne

 • z folii standard – przezroczyste, o lekko niebieskim zabarwieniu. Zapewniają satysfakcjonującą ochronę przed hałasem, stratami cieplnymi, zanieczyszczeniami pyłowymi oraz promieniowaniem generowanym np. przez spawarki. Oferowane w czterech zasadniczych rozmiarach sprawdzają się zarówno jako różnego rodzaju przegrody i bramy, jak i osłony maszyn.
 • z folii żebrowanej – dedykowane do ruchu mechanicznego, opartego m.in. na „paleciakach”, wózkach widłowych. Charakteryzują się dodatkowymi wzmocnieniami, które biegną po obu stronach pasa, w linii poziomej. Zmniejsza to powierzchnię styczności kurtyny z przeszkodą i w ten sposób przedłuża jej żywotność.

2. Pasy PCV specjalistyczne

 • z folii polar i superpolar – idealne do mroźni oraz chłodni. Swoją wytrzymałość utrzymują w temperaturze, kolejno, do -25°C i -60°C. Znacząco zmniejszają „ucieczkę” zimna i tym samym poprawiają komfort pracy o nawet kilkadziesiąt procent. Zapobiegają również niebezpiecznemu oszronieniu urządzeń.
 • z folii kolorowej, przezroczyste lub nieprzezroczyste – w sam raz do przegrodzenia dużego pomieszczenia biurowego na kilka mniejszych stanowisk roboczych. Charakteryzują się wytrzymałością oraz izolacyjnością znaną z folii standardowej. Jednak dzięki swojemu intensywnemu kolorowi są doceniane również jako materiał pod wielkogabarytowe reklamy i pasy ostrzegawcze.
 • z folii antyinsektowej – skierowane do przemysłu spożywczego oraz przetwórczego. Dzięki swojemu charakterystycznemu żółtemu kolorowi oraz delikatnemu zapachowi trawy cytrynowej, kurtyny paskowe stworzone z tego rodzaju folii skutecznie odstraszają owady. Przy tym stworzone są ze starannie dobranych składników, niemających niekorzystnego wpływu na żywność.
 • z folii spawalniczej – wzbogaconej o starannie dobrane dodatki, dzięki którym chronią w 100% przed negatywnymi skutkami promieniowania spawalniczego. Dostępne w trzech zasadniczych szerokościach, o parametrach technicznym podobnych do folii standardowej.
 • z folii antystatycznej – z powodzeniem zapobiegają powstawaniu oraz gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Z tego powodu swoje zastosowanie znajdują w firmach z szeroko rozumianego przemysłu elektrotechnicznego, elektronicznego oraz laboratoriach i halach, w których przechowuje się ładunki łatwopalne.

Kurtyny paskowe Łomża – znalazłeś folię PCV, która odpowiada na Twoje potrzeby?

Jeśli tak, to jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się Tobie pomóc. Jeśli nie – nic straconego! Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą w doborze odpowiednich pasów PCV. Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach od 8:00 do 16:00.

Z chęcią zrealizujemy Twoje zamówienie. Dostawa firmą kurierską pasów PCV czy przygotowanych do montażu kurtyn paskowych do Łomży zazwyczaj nie zajmuje więcej niż 24 godziny. Zapraszamy do kontaktu.

Dla zainteresowanych ofertą w innych częściach Polski:

Elbląg i nasze kurtyny PCV paskowe.

Kliknij i obejrzyj kurtyny z Głogowa.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem kurtyny paskowe PCV. Łomża to naprawdę słaba oferta, więc przeszukałem ofertę online. Znalazłem tu najszybszą realizację i doskonałe dopasowanie. Super obsługa! Można dogadać się ze wszystkim!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łomża

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę napisać, że kurtyny paskowe Łomża są najlepszymi, jakie do tej pory miałem w swoich magazynach. Już nawet nie słyszę jak chłopaki coś spawają albo ustawiają na półkach. Kurzu i wilgoci też już nie ma, a mieliśmy z tym spory problem.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łomża

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Tym razem postawiłem na kurtyny PCV. Łomża dała mi jasno do zrozumienia, że to dużo lepsze rozwiązanie niż drzwi. Mój mały magazyn naprawdę wiele na tym zyskał. Wilgoci już praktycznie nie ma, a wcześniej miałem z tym masę problemów. O kulturze pracy nawet nie będę wspominał, bo przechodzenie przez przejście z zajętymi dłońmi zawsze było męczące.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łomża

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Naprawdę dobra kurtyna paskowa. Łomża wychwalała na forach, ale nie sądziłam, że efekt będzie aż tak pozytywny. Nie mam żadnych uwag, to naprawdę dobry produkt, a firma podeszła do tego profesjonalnie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łomża

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.