Kurtyny paskowe Łomża

Kurtyny paskowe Łomża

Uniwersalne i specjalistyczne kurtyny paskowe. Łomża to jedno z miast, gdzie dostarczamy je regularnie

Wieloletnie doświadczenie w produkcji kurtyn paskowych – dla firm w Łomży i nie tylko – pokazało nam, że aby spełnić oczekiwania jak największej liczby klientów, niezbędna jest rozbudowana oferta. U nas ją znajdziesz – obejmującą ponad 100 rodzajów pasów PCV, z których tworzymy kurtyny paskowe o standardowych i podwyższonych parametrach. Do uniwersalnych oraz specjalistycznych rozwiązań.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Pasy PCV uniwersalne

 • z folii standard – przezroczyste, o lekko niebieskim zabarwieniu. Zapewniają satysfakcjonującą ochronę przed hałasem, stratami cieplnymi, zanieczyszczeniami pyłowymi oraz promieniowaniem generowanym np. przez spawarki. Oferowane w czterech zasadniczych rozmiarach sprawdzają się zarówno jako różnego rodzaju przegrody i bramy, jak i osłony maszyn.
 • z folii żebrowanej – dedykowane do ruchu mechanicznego, opartego m.in. na „paleciakach”, wózkach widłowych. Charakteryzują się dodatkowymi wzmocnieniami, które biegną po obu stronach pasa, w linii poziomej. Zmniejsza to powierzchnię styczności kurtyny z przeszkodą i w ten sposób przedłuża jej żywotność.

2. Pasy PCV specjalistyczne

 • z folii polar i superpolar – idealne do mroźni oraz chłodni. Swoją wytrzymałość utrzymują w temperaturze, kolejno, do -25°C i -60°C. Znacząco zmniejszają „ucieczkę” zimna i tym samym poprawiają komfort pracy o nawet kilkadziesiąt procent. Zapobiegają również niebezpiecznemu oszronieniu urządzeń.
 • z folii kolorowej, przezroczyste lub nieprzezroczyste – w sam raz do przegrodzenia dużego pomieszczenia biurowego na kilka mniejszych stanowisk roboczych. Charakteryzują się wytrzymałością oraz izolacyjnością znaną z folii standardowej. Jednak dzięki swojemu intensywnemu kolorowi są doceniane również jako materiał pod wielkogabarytowe reklamy i pasy ostrzegawcze.
 • z folii antyinsektowej – skierowane do przemysłu spożywczego oraz przetwórczego. Dzięki swojemu charakterystycznemu żółtemu kolorowi oraz delikatnemu zapachowi trawy cytrynowej, kurtyny paskowe stworzone z tego rodzaju folii skutecznie odstraszają owady. Przy tym stworzone są ze starannie dobranych składników, niemających niekorzystnego wpływu na żywność.
 • z folii spawalniczej – wzbogaconej o starannie dobrane dodatki, dzięki którym chronią w 100% przed negatywnymi skutkami promieniowania spawalniczego. Dostępne w trzech zasadniczych szerokościach, o parametrach technicznym podobnych do folii standardowej.
 • z folii antystatycznej – z powodzeniem zapobiegają powstawaniu oraz gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Z tego powodu swoje zastosowanie znajdują w firmach z szeroko rozumianego przemysłu elektrotechnicznego, elektronicznego oraz laboratoriach i halach, w których przechowuje się ładunki łatwopalne.

Kurtyny paskowe Łomża – znalazłeś folię PCV, która odpowiada na Twoje potrzeby?

Jeśli tak, to jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się Tobie pomóc. Jeśli nie – nic straconego! Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą w doborze odpowiednich pasów PCV. Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Jesteśmy do Twoich usług od poniedziałku do piątku, w standardowych godzinach od 8:00 do 16:00.

Z chęcią zrealizujemy Twoje zamówienie. Dostawa firmą kurierską pasów PCV czy przygotowanych do montażu kurtyn paskowych do Łomży zazwyczaj nie zajmuje więcej niż 24 godziny. Zapraszamy do kontaktu.

Dla zainteresowanych ofertą w innych częściach Polski:

Elbląg i nasze kurtyny PCV paskowe.

Kliknij i obejrzyj kurtyny z Głogowa.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem kurtyny paskowe PCV. Łomża to naprawdę słaba oferta, więc przeszukałem ofertę online. Znalazłem tu najszybszą realizację i doskonałe dopasowanie. Super obsługa! Można dogadać się ze wszystkim!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łomża

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *