Kurtyny paskowe Nowy Sącz

Kurtyny paskowe Nowy Sącz

Kurtyny paskowe Nowy Sącz – zrób jeszcze większy pożytek z dużego pomieszczenia, dzieląc je na kilka mniejszych

Specjalizujemy się w produkcji kurtyn paskowych. Nowy Sącz to ważne dla nas miasto, ponieważ mieści się tu wiele firm, które często wybierają nasze produkty. Niezależnie od tego, czy dysponujesz dużym pomieszczeniem magazynowym, przemysłowym czy biurowym – przegrody stworzone przy pomocy kurtyn paskowych poprawią komfort oraz estetykę w Twoim miejscu pracy. Co więcej, możesz być pewien, że w naszej ofercie znajdziesz taki rodzaj kurtyn paskowych, które doskonale wpisze się w funkcjonalność oraz wygląd Twojego pomieszczenia. Dysponujemy bowiem wieloma różnorodnymi typami przegród PCV. I z chęcią Ci dziś o nich opowiemy, żebyś z łatwością mógł dobrać je zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Nowy Sącz – 4 rodzaje przegród do każdego pomieszczenia

1. Przegrody stacjonarne

To najbardziej standardowy rodzaj przegrody. Zamontowany od posadzki po sufit – na całej wysokości światła otworu, z wykorzystaniem nadproża lub konstrukcji nośnej. Pełni funkcję dodatkowej ściany, z tym że jest zdecydowanie łatwiejsza w montażu oraz tańsza w produkcji.

2. Przegroda stacjonarna na niepełną wysokość

Mocowana na stałe do elementów zabudowania, jednak nie sięga do samej posadzki. Tego rodzaju przegroda sprawdza się w miejscach, w których występuje bardzo częsty ruch mechaniczny, np. w centrach logistycznych, gdzie przeładunek towarów odbywa się w systemie trzyzmianowym przez siedem dni w tygodniu.

3. Przegroda stacjonarna z pasami o różnej szerokości

Przegrody stacjonarne, które służą do podziału pomieszczeń na mniejsze części, często są wykonywane z pasów PCV. W takim przypadku obowiązuje zasada, żeby zastosować możliwe szerokie wstęgi. Pozwoli to uzyskać szczelną ściankę, która skutecznie ogranicza utratę ciepła oraz przeciągi i tłumi hałas. Jednak przez pasy o największej szerokości utrudnione jest przechodzenie i przejeżdzanie. Dlatego w miejscach gdzie ma odbywać się ruch, często stosuje się pasy o mniejszej szerokości. Takie rozwiązanie znacznie poprawia komfort użytkowania przy zachowaniu wysokich parametrów izolacyjnych przegrody.

4. Przegroda stacjonarna z częścią przesuwną

Kurtyny paskowe, jakie oferujemy charakteryzują się dużą różnorodnością zastosowań. Przykładem takiego rozwiązania jest połączenie przegrody stacjonarnej z kurtyną przesuwną.

Kurtyny przesuwne instaluje się najczęściej w miejscach o zmiennym natężeniu ruchu. Gdy ruch przez przegrodę jest mały, kurtyna w całości zasłania otwór. Wraz ze wzrostem intensywności ruchu kurtyna przesuwna może zostać otwarta, zwiększając w ten sposób wygodę przechodzenia lub przejeżdżania przez otwór drzwiowy. Dedykowany system przesuwny umożliwia otwarcie kurtyny w dowolnym momencie i przy minimalnym nakładzie sił.

Kurtyny paskowe Nowy Sącz – różnorodność przegród to nie wszystko, co mamy Ci do zaoferowania

Różnorodność przegród to jednak nie wszystko. Jeśli już zdecydowałeś się na dany typ przegrody, wiedz, że w jej obrębie możesz wybrać również materiał, z jakiego zostanie wykonana – folia może być przezroczysta lub nieprzezroczysta, do zastosowania uniwersalnego lub specjalistyczna.

Aby uzyskać więcej informacji na temat różnorodności materiałów PCV zajrzyj do naszego innego artykułu, klikając tutaj lub skontaktuj się z naszym zespołem. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy w doborze najlepszych kurtyn paskowych w Nowym Sączu.

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *