Kurtyny paskowe Gorzów Wielkopolski

Kurtyny paskowe Gorzów Wielkopolski

Kurtyny paskowe Gorzów Wielkopolski – nie tylko do mroźni i hali przemysłowej

Jako firma skupiona na produkcji kurtyn paskowych – w Gorzowie Wielkopolskim i całej Polsce, mamy jedno, najważniejsze zadanie – spełnianie oczekiwań naszych klientów i zapewnienie im całkowitej satysfakcji z zakupu. W tym celu urozmaiciliśmy naszą ofertę, dzięki czemu znajdziesz u nas zarówno kurtyny paskowe do standardowych rozwiązań – do mroźni, magazynów, hali przemysłowo-produkcyjnych i centrów logistycznych, ale również do trzech innych, mniej typowych miejsc. Jakich? O tym w dzisiejszym artykule.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Gorzów Wielkopolski – 3 dodatkowe zastosowania

1. Ocieplenie budy ukochanego zwierzaka

Jeśli mieszkasz na wsi lub dysponujesz domem z pięknym, dużym ogrodem, pewnie wiesz, że miejsce psiaka nie jest wyłącznie w domu. Równie dobrze, a może nawet lepiej zwierzak czuje się na zewnątrz. Wtedy warto zadbać o to, by miał on odpowiednie miejsce do odpoczynku i snu. I jak latem nie jest to żadnym problemem – zwierzak może zasnąć nawet na trawie, tak zimą już niekoniecznie. Wtedy z pewnością doceni on cieplutką budę, odporną na wiatr, niską temperaturę oraz deszcz. Efekt ten uzyskasz obijając ją kurtyną paskową z folii PCV. Koniecznie od zewnętrznej strony.

2. Wygodna ścianka w myjni samochodowej

Kurtyny paskowe, jakie oferujemy charakteryzują się wysoką odpornością na działanie wilgoci. Z tego powodu bardzo dobrze spełniają swoje zadanie np. w myjniach samochodowych. Z powodzeniem odgradzają stanowisko czyszczenia samochodów i zabezpieczają przed niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się wody. Ta razem z chemicznymi środkami czyszczącymi spływa po kurtynie bezpośrednio na posadzkę, nie brudząc okolicznych obszarów i nie pryskając na innych pracowników. Służy przez długi czas, a jako że pasy kurtyny rozsuwają się już przy niewielkim ruchu nadgarstka, umożliwia łatwe przemieszczanie się między różnymi stanowiskami.

3. Dodatkowa przegroda na pływalni i w aquaparku

Pływalnia, która posiada ścianki odgradzające od siebie poszczególne tory – profesjonalne i rekreacyjne – jest przyjemniejsza i łatwiejsza w użytkowaniu. Jeśli owe ścianki wykonasz, korzystając z naszych kurtyn paskowych, możesz być pewien ich niezawodnej, długotrwałej trwałości, nawet w zetknięciu z mocno chlorowaną wodą. Kurtyny paskowe, jakie oferujemy cechują się bowiem starannie opracowanym składem chemicznym oraz parametrami technicznymi. Są również przezroczyste, dzięki czemu nie ograniczają widoczności.

Kurtyny paskowe Gorzów Wielkopolski – u nas zamówisz je przez telefon, formularz oraz drogą mailową

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *