Kurtyny paskowe Włocławek

Kurtyny paskowe Włocławek

Specjalizacją naszej firmy są kurtyny paskowe. Włocławek i cała Polska – tam je dostarczamy

Wiesz co decyduje o dużej popularności produkowanych przez nas kurtyn paskowych? To, że wykazują one bardzo dużą wytrzymałość – zarówno na pękanie jak i zrywanie. Przy tym są uniwersalne. Zatrzymują ciepło, ograniczają przeciągi i pomagają ograniczać rozprzestrzenianie się hałasu.
Od wielu lat zajmujemy się produkcją kurtyn paskowych. Gotowe produkty wysyłamy do firm i osób prywatnych na terenie całej Polski.

Kurtyny paskowe Włocławek – gdzie można je zastosować?

Kurtyny paskowe znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz budynków, jak i w ich zewnętrznej części. Z powodzeniem znoszą nawet najtrudniejsze warunki pogodowe – ulewy, intensywny wiatr oraz długi czas nasłonecznienia. Mogą być również stosowane w obszarach zagrożonych wybuchami, pożarami oraz w pomieszczeniach o podwyższonych standardach higienicznych – na przykład laboratoriach oraz placówkach medycznych.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Mnogość różnorodnych rodzajów pasów PCV sprawia, że kurtyny paskowe znajdują zastosowanie w:

  • magazynach i garażach,
  • halach produkcyjnych,
  • centrach logistycznych oraz transportowych,
  • chłodniach i mroźniach,
  • przechowalniach żywności,
  • laboratoriach i placówkach medycznych,
  • biurach,
  • agencjach reklamowych (jako materiał reklam wielkogabarytowych),
  • pomieszczeniach prywatnych.

Kurtyny paskowe Włocławek – jakie korzyści płyną z ich zastosowania?

Zakup i montaż kurtyn paskowych to szybki i tani sposób na rozwiązanie wielu problemów w obrębie miejsca pracy. Dzięki swoim różnorodnych właściwościom kurtyny likwidują przeciągi, ograniczają straty cieplne i eliminują hałas. Chronią maszyny oraz ludzi przed niebezpiecznym promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami pyłowymi oraz pożarami i wybuchami generowanymi przez niekontrolowaną ilość ładunków elektrostatycznych. Pozwalają z jednego dużego pomieszczenia stworzyć wiele mniejszych oraz poprawić estetykę miejsca – dzięki mnogości kolorów.

Kurtyny paskowe Włocławek – tworzymy je na indywidualne zamówienie, więc możesz być pewien, że spełnią swoje zadanie w 100%

Aby złożyć zamówienie, skontaktuj się z nami, korzystając z umieszczonego powyżej numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze, od 8:00 do 18:00.

 

Zobacz naszą ofertę przygotowaną z myślą o klientach regionalnych:

Nasze kurtyny dostępne teraz także w Białej Podlaskiej.

Oto Olsztyn i nasze najlepsze produkty (kurtyny PCV).

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *