Kurtyny paskowe Biała Podlaska

Kurtyny paskowe Biała Podlaska

Kurtyny paskowe Biała Podlaska – tylko z materiałów od sprawdzonych, europejskich producentów

Całkowita satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego, jako firma produkująca i wysyłająca kurtyny paskowe do Białej Podlaskiej oraz klientów w całej Polsce, stawiamy wyłącznie na najwyższej jakości materiały. Te pozyskujemy od sprawdzonych, europejskich producentów. Dzięki temu możemy być pewni co do ich wykonania, a co za tym idzie, trwałości i funkcjonalności.

Kurtyny paskowe – Biała Podlaska kupuje u nas, sprawdź co otrzymasz:

 • pasy PCV o udoskonalonym składzie chemicznym
  Oferowane przez nas kurtyny nie zawierają szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów. Posiadają w pełni udokumentowany skład chemiczny, z którego każdy parametr został sprawdzony w licznych badaniach laboratoryjnych. Tak wysokiej jakości materiały nie wchodzą w nieprzewidziane reakcje chemiczne i są całkowicie bezpieczne, zarówno dla człowieka, jak i maszyn.
 • pasy PCV bez choćby najmniejszych wad materiałowych
  Kurtyny paskowe, które oddajemy w Twoje ręce charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Wykazują zwiększoną odporność zarówno na ścieranie, jak i pękanie. Dzięki temu sprawdzają się również w miejscach o zwiększonym ruchu – pieszym i maszynowym i służą przez długie lata.
 • konkurencyjne ceny
  Jesteśmy firmą w 100% wyspecjalizowaną w produkcji kurtyn paskowych – w Białej Podlaskiej i całej Polsce. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom atrakcyjne, konkurencyjne ceny i spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.
 • szybki termin dostawy
  Dysponujemy własną linią produkcyjną oraz utrzymujemy pełne stany magazynowe. To oznacza, że do produkcji kurtyn paskowych przystępujemy zaraz po zakończeniu rozmowy z klientem i ustaleniu niezbędnych szczegółów. Gotowy produkt bardzo często wysyłamy jeszcze tego samego dnia. U klienta pojawia się on najczęściej w ciągu 72 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Kurtyny paskowe Biała Podlaska – do każdego miejsca pracy, od hali produkcyjnej po mroźnię

Zastanawiasz się czy w naszej ofercie znajdzie się kurtyna paskowa dopasowana do Twoich oczekiwań? Sprawdź to, prześlij zapytanie lub zadzwoń!

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Posiadamy bowiem ponad 100 różnorodnych pasów PCV, spośród których z pewnością wybierzemy materiał idealny dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz halę produkcyjną, magazyn, mroźnię czy poszukujesz dodatkowej ścianki do podziału pomieszczenia. Więc nie zwlekaj, zadzwoń do nas i opowiedz jakich kurtyn paskowych w Białej Podlaskiej potrzebujesz. Przygotujemy je dla Ciebie.

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *