Kurtyny paskowe Chełm

Kurtyny paskowe Chełm

Kurtyny paskowe Chełm – dla każdego biznesu i klienta indywidualnego

U nas kupisz kurtyny paskowe dopasowane do Twojego biznesu oraz Twojego prywatnego pomieszczenia. Oferując produkcję kurtyn paskowych, dbamy o to, by były to produkty o wysokiej jakości wykonania. W tym celu niezbędne materiały – pasy PCV – pozyskujemy od sprawdzonych, europejskich dostawców. Z udokumentowanym składem chemicznym oraz parametrami technicznymi poddanymi licznym testom i badaniom.

Kurtyny paskowe Chełm – tworzone w oparciu o ponad 100 różnorodnych pasów PCV

Wyposażeni w ponad 100 różnorodnych pasów PCV najwyższej jakości oraz dysponujący własną linią produkcyjną rozpoczynamy tworzenie. Najczęściej już na chwilę po zakończonej rozmowie z klientem. Posiadamy rozbudowaną ofertę produktów, wśród których znajdziesz kurtyny paskowe do:

  • chłodni i mroźni,
  • magazynów i garaży,
  • hal produkcyjnych oraz przemysłowych,
  • biur,
  • pomieszczeń prywatnych.

W każdym z tych miejsc kurtyny paskowe bardzo dobrze spełniają swoje zadanie. Ich obecność przekłada się na:

  • mniejsze straty temperaturowe,
  • mniejszą ilość przeciągów,
  • mniejszą ilość zanieczyszczeń w formie kurzu i pyłu,
  • redukcję hałasu,
  • odpowiednią ochronę wzroku przed promieniowaniem UV.

Decydując się więc na zakup kurtyn paskowych, znacząco zwiększasz komfort pracy w Twojej firmie i dbasz o zdrowie pracowników. W efekcie otrzymujesz zdecydowanie mniej zwolnień lekarskich, a maszyny, z których korzysta Twój biznes rzadziej ulegają uszkodzeniom i wymagają mniejszej ilości przeglądów. Zmniejszają się również rachunki za ogrzewanie (lub chłodzenie, jeśli prowadzisz mroźnię lub chłodnię). Zwrotu kosztów poniesionych na zakup kurtyn paskowych możesz spodziewać się już po zaledwie kilku miesiącach.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Chełm – każdego dnia rozwiązujemy dziesiątki problemów

Widzisz więc, że dodatkowa ścianka, jaką tworzą kurtyny paskowe przyczynia się do rozwiązania mnóstwa problemów. Przekonaliśmy się o tym już po zaledwie kilkunastu dniach pracy. Teraz, jako firma wyspecjalizowana w 100% w produkcji kurtyn, jesteśmy wręcz pewni, że dokładamy swoje trzy grosze do zwiększenia satysfakcji i zadowolenia, jakie odczuwają nasi klienci.

Nie musisz obawiać się, że u nas nie znajdziesz kurtyn paskowych, jakich potrzebujesz. W tym artykule staraliśmy się bowiem udowodnić, że możemy pomóc w każdej sytuacji, tworząc kurtynę na specjalne, indywidualne zamówienie. Po prostu zadzwoń do nas, powiedz czego potrzebujesz, a my doradzimy. I jeśli będziesz zainteresowany współpracą, zabierzemy się do działania już na chwilę po odłożeniu słuchawki. Kurier z gotowym produktem zapuka do Twoich drzwi najpóźniej trzeciego dnia roboczego!

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *