Kurtyny paskowe Katowice

Kurtyna paskowa zamontowana przy bramie wjazdowej

Sprawdzone kurtyny paskowe. Przedsiębiorcy z Katowic znają ich szerokie zastosowanie!

Zaopatrujemy w kurtyny paskowe firmy zlokalizowane w różnych miastach Polski: Kraków, Warszawę, Gdańsk oraz inne miasta wojewódzkie. Chociaż mamy swoją siedzibę w Bydgoszczy, zaopatrujemy w kurtyny paskowe przedsiębiorstwa w całej Polsce. Produkujemy kurtyny w wielu rodzajach, które mają swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Nasze standardowe kurtyny PCV doskonale nadają się jako przegrody, osłony maszyn, wydzielanie stref, bramy paskowe, oddzielanie hal, osłony, oddzielenie pomieszczeń biurowych i magazynowych oraz wydzielanie stref roboczych i stanowisk pracy. Zasłona zapewnia doskonałe tłumienie fal dźwiękowych, ochronę przed przeciągami i przemieszczaniem zanieczyszczeń.

Pasy z folii żebrowanej przeznaczone są do miejsc o większym natężeniu ruchu „paleciaków” oraz wózków widłowych. Natomiast pasy z folii polar zachowują podwyższoną elastyczność w niskich temperaturach (do – 25°C). Kurtyny z folii superpolar są jeszcze bardziej odporne na niskie temperatury (do -60°C), jednak charakteryzują się najmniejszą trwałością dostępnych folii. Kurtyny te doskonale sprawdzą się w mroźniach i chłodniach, a także przedsiębiorstwach branży spożywczej.

Kurtyny paskowe Katowice – uniwersalne i solidne rozwiązanie

Kolorowe pasy PCV mają podobne właściwości do pasów standardowych, jednak mają swoje zastosowanie na zewnątrz, do oddzielania stanowisk pracy oraz pomieszczeń, wydzielania obszarów roboczych hal i magazynów oraz maskowania pomieszczeń. Mają swoje zastosowanie także w reklamach zewnętrznych i banerach. Posiadamy pasy z folii przeźroczystej i nieprzeźroczystej w kolorach: czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, czarnym ,szarym oraz białym.

Polecamy także pasy o właściwościach odstraszających owady dedykowane do przemysłu spożywczego, przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz mięsnego. W przemyśle elektronicznym i elektrotechnicznym, magazynach, laboratoriach, składach materiałów łatwopalnych, malarniach proszkowych i lakierniach najlepiej sprawdzą się kurtyny z folii antystatycznej, natomiast w zakładach spawalniczych – te z folii spawalniczej, ograniczające promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwone (IR).

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Pełna oferta produktowa:

Zobacz pełen katalog naszych kurtyn w Chełmie.

Oto nasza propozycja kurtyn paskowych z Bydgoszczy.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć