Kurtyny paskowe Radom

Kurtyny paskowe Radom

Kurtyny paskowe Radom – do chłodni, mroźni, magazynów i hal produkcyjnych

Tworzone przez nas kurtyny paskowe są wielofunkcyjne. Sprawdzają się w wielu miejscach, od chłodni i mroźni przez przemysł spożywczy, aż po hale produkcyjne. Spytasz – jak to możliwe? Tak dużą uniwersalność naszych produktów zapewnia ponad 100 rodzajom pasów PCV, z jakich korzystamy w trakcie tworzenia kurtyn. Wszystkie materiały pozyskujemy od sprawdzonych, europejskich producentów, dzięki czemu mamy pewność, że pozbawione są niekorzystnych dla zdrowia substancji i prezentują wytrzymałość najwyższą w swojej klasie.

Nie wiesz, który rodzaj kurtyn paskowych sprawdzi się w Twoim miejscu pracy?
Aby ułatwić Ci to zadanie, dziś tłumaczymy jaki rodzaj pasów PCV sprawdza się najlepiej w danej sytuacji.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Pasy PCV standardowe – do magazynów i hali produkcyjnych

Z pomocą takich kurtyn paskowych, stworzonych w oparciu o pasy PCV standardowe, znacząco podniesiesz komfort w swoim miejscu pracy. Zredukujesz hałas, wyeliminujesz przeciągi i ochronisz zarówno pracowników, jak i maszyny przed pyłowymi zanieczyszczeniami. Produkt ten wykazuje także właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu obniżysz koszty związane z ogrzewaniem pomieszczenia. Wypróbuj, jeśli kierujesz magazynem, halą produkcyjną lub innym obiektem przemysłowym.

Pasy PCV z folii polar i superpolar – do chłodni i mroźni

Jeśli w miejscu, w którym chcesz zamontować kurtynę paskową panuje temperatura nie mniejsza niż -25°C, a w jego wnętrzu odbywa się głównie ruch pieszy i mechaniczny, z wykorzystaniem np. niewielkich wózków widłowych, najlepszych rozwiązaniem okaże się wykorzystanie folii polar. Zmniejszy straty cieplne i skutecznie odgrodzi pomieszczenie chłodnicze.

Kiedy jednak temperatura ma szansę spaść do -60°C, postaw na folię superpolar – o niezwykle wysokiej elastyczności oraz wysokim stopniu przezroczystości. Dzięki temu, że stworzona została w oparciu o bezpieczne dla zrowia plastyfikatory, może być śmiało stosowana w przemyśle spożywczym, przetwórczym oraz farmaceutycznym. Idealna do mroźni!

Pasy PCV z folii antystatycznej – do miejsc z materiałami łatwopalnymi oraz przemysłu elektronicznego i elektrotechnicznego

W trakcie tworzenia oferty naszych kurtyn paskowych, pomyśleliśmy również o halach produkcyjnych, w których składowane i wykorzystywane są materiały łatwopalne oraz o takich, gdzie wyładowania elektrostatyczne i iskrzenie są na porządku dziennym. I w ten sposób stworzyliśmy kurtyny paskowe z folii antystatycznej, wzbogacone o dodatki skutecznie zapobiegające gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na ich powierzchni. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa!

Uwaga!
W przypadku folii antystatycznej warto zaznaczyć, że produkt wykazuje właściwości higroskopijne – pochłania niewielką ilość wody, przez co nie powinien być montowany w miejscu o podwyższonym poziomie wilgotności.

Kurtyny paskowe – Radom to jedno z miast, gdzie dostarczamy nasze kurtyny. U nas masz pewność co do ich różnorodności i wysokiej jakości wykonania.