Kurtyny paskowe Radom

Kurtyny paskowe Radom

Kurtyny paskowe Radom – do chłodni, mroźni, magazynów i hal produkcyjnych

Tworzone przez nas kurtyny paskowe są wielofunkcyjne. Sprawdzają się w wielu miejscach, od chłodni i mroźni przez przemysł spożywczy, aż po hale produkcyjne. Spytasz – jak to możliwe? Tak dużą uniwersalność naszych produktów zapewnia ponad 100 rodzajom pasów PCV, z jakich korzystamy w trakcie tworzenia kurtyn. Wszystkie materiały pozyskujemy od sprawdzonych, europejskich producentów, dzięki czemu mamy pewność, że pozbawione są niekorzystnych dla zdrowia substancji i prezentują wytrzymałość najwyższą w swojej klasie.

Nie wiesz, który rodzaj kurtyn paskowych sprawdzi się w Twoim miejscu pracy?
Aby ułatwić Ci to zadanie, dziś tłumaczymy jaki rodzaj pasów PCV sprawdza się najlepiej w danej sytuacji.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Pasy PCV standardowe – do magazynów i hal produkcyjnych

Z pomocą takich kurtyn paskowych, stworzonych w oparciu o pasy PCV standardowe, znacząco podniesiesz komfort w swoim miejscu pracy. Zredukujesz hałas, wyeliminujesz przeciągi i ochronisz zarówno pracowników, jak i maszyny przed pyłowymi zanieczyszczeniami. Produkt ten wykazuje także właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu obniżysz koszty związane z ogrzewaniem pomieszczenia. Wypróbuj, jeśli kierujesz magazynem, halą produkcyjną lub innym obiektem przemysłowym.

Pasy PCV z folii polar i superpolar – do chłodni i mroźni

Jeśli w miejscu, w którym chcesz zamontować kurtynę paskową panuje temperatura nie mniejsza niż -25°C, a w jego wnętrzu odbywa się głównie ruch pieszy i mechaniczny, z wykorzystaniem np. niewielkich wózków widłowych, najlepszych rozwiązaniem okaże się wykorzystanie folii polar. Zmniejszy straty cieplne i skutecznie odgrodzi pomieszczenie chłodnicze.

Kiedy jednak temperatura ma szansę spaść do -60°C, postaw na folię superpolar – o niezwykle wysokiej elastyczności oraz wysokim stopniu przezroczystości. Dzięki temu, że stworzona została w oparciu o bezpieczne dla zdrowia plastyfikatory, może być śmiało stosowana w przemyśle spożywczym, przetwórczym oraz farmaceutycznym. Idealna do mroźni!

Pasy PCV z folii antystatycznej – do miejsc z materiałami łatwopalnymi oraz przemysłu elektronicznego i elektrotechnicznego

W trakcie tworzenia oferty naszych kurtyn paskowych, pomyśleliśmy również o halach produkcyjnych, w których składowane i wykorzystywane są materiały łatwopalne oraz o takich, gdzie wyładowania elektrostatyczne i iskrzenie są na porządku dziennym. I w ten sposób stworzyliśmy kurtyny paskowe z folii antystatycznej, wzbogacone o dodatki skutecznie zapobiegające gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych na ich powierzchni. To gwarancja pełnego bezpieczeństwa!

Uwaga!
W przypadku folii antystatycznej warto zaznaczyć, że produkt wykazuje właściwości higroskopijne – pochłania niewielką ilość wody, przez co nie powinien być montowany w miejscu o podwyższonym poziomie wilgotności.

Kurtyny paskowe – Radom to jedno z miast, gdzie dostarczamy nasze kurtyny. U nas masz pewność co do ich różnorodności i wysokiej jakości wykonania.

Pełna oferta produktowa dla naszych klientów z całej Polski:

Kliknij i sprawdź, jakie kurtyny PCV dostarczamy do Białegostoku.

Kurtyny paskowe dostępne już w Rawie Mazowieckiej.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Solidna i niezawodna kurtyna paskowa. Radom polecił mi ten sklep, a ja się nie zawiodłem. Magazyn w końcu jest zdatny do pracy, bo kurz i hałas były nieznośne.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Radom

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Jeśli chodzi o kurtyny paskowe, Radom powinien kupować tylko u was! świetna jakość, trwałe produkty, spełniające swoja rolę w 100% Polecam z czystym sercem!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Radom

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Kurtyny paskowe w sklepie spożywczym

  Ocena: 5/5

  Naprawdę dają radę te kurtyny paskowe. Radom co prawda już dawno mi je polecał, ale zdecydowałem się dopiero teraz. Po pierwszym dniu jestem z nich bardzo zadowolony. Chronią przed wilgocią lepiej niż tradycyjne drzwi, a do tego można przez nie przechodzić z zajętymi dłońmi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Radom

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Odkąd w magazynie zaczęła gromadzić się wilgoć, postanowiłem w końcu kupić kurtyny paskowe PCV. Radom stanął na wysokości zadania i szybko doradził właśnie ten sklep. Kurtyny przyszły we wtorek po południu, a w środę rano je powiesiłem. Chłopakom z pracy spodobało się najbardziej to, że można przechodzić do różnych pomieszczeń bez przeszkód i szczerze, mi też to się mega podoba!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Radom

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.