Kurtyny paskowe pomorskie

Kurtyny paskowe pomorskie

Kurtyny paskowe. Pomorskie korzysta z nich, poprawiając komfort pracy w fabrykach i stoczniach

Gdybyśmy mieli wybrać kilka województw, do których najczęściej wysyłamy produkowane przez nas kurtyny paskowe – pomorskie z pewnością byłoby jednym z nich. Ten silnie rozwinięty pod względem ekonomicznym i przemysłowym region bogaty jest w różnego rodzaju fabryki, powierzchnie magazynowe i… stocznie.

To właśnie w tych miejscach poprawiamy jakość oraz komfort pracy naszych klientów, tworząc przy pomocy kurtyn paskowych swego rodzaju ścianki, chroniące przed przeciągami, przemieszczaniem się pyłowych zanieczyszczeń oraz odgradzające teren pracy od miejsc użyteczności publicznej.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe – pomorskie lubi kupować je u nas, bo są trwałe, dostępne w wielu rozmiarach i w przystępnej cenie.

W chłodniach, mroźniach i prywatnych budynkach można śmiało wykorzystywać „lżejsze” wersje kurtyn paskowych. W miejscach tych bowiem nie pracują stale przemieszczające się maszyny transportowe czy wózki widłowe. Ruch jest przeważnie mniejszy niż w obiektach przemysłowych, a rola kurtyn polega przede wszystkim na utrzymaniu stałej temperatury w pomieszczeniu.

Inaczej jest w fabrykach, stoczniach i na placach budowy w środku miasta. Tutaj dźwigi, koparki i „żurawie” to norma. Jeśli dowodzisz jednym z takich obszarów, pewnie ucieszysz się z faktu, że nasze kurtyny paskowe wykonujemy z pasów PCV żebrowych, które:

  • są wzmocnione przez podłużne wzmocnienia, biegnące po obu stronach pasa
  • wykazują zwiększoną wytrzymałość mechaniczną,
  • są znacznie bardziej odporne na zarysowania niż pasy gładkie,
  • umożliwiają łatwe i wygodne przemieszczenia się nawet największych maszyn.

Potrzebujesz na „już” kilku kurtyn paskowych w pomorskim? Zadzwoń teraz, a dostarczymy je w 72 godziny

Nasza firma słynie nie tylko z tego, że tworzy najwyższej jakości i różnorodne kurtyny paskowe. Równie mocno nasi klienci doceniają fakt, że produkt dostarczamy w zaledwie 72 godziny, i to na terenie całej Polski, w tym oczywiście także województwa pomorskiego.

Jeśli więc potrzebujesz kurtyny paskowej na już, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści po przeprowadzeniu wywiadu dobiorą najlepsze parametry dla Twojego produktu, a następnie podadzą jego konkretną cenę i przejdą do technicznego działania.