Kurtyny paskowe Ostrów Wielkopolski

Kurtyny paskowe Ostrów Wielkopolski

Nasze kurtyny paskowe Ostrów Wielkopolski poleca od dawna. Przekonaj się sam, jaką jakość prezentujemy!

Najwytrzymalsze kurtyny paskowe? Ostrów Wielkopolski zna odpowiedź

Wytrzymałość naszych wyrobów wynika nie tylko z ogromnego doświadczenia, ale też z doskonale wyposażonego zaplecza technologicznego. Stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne techniki produkcyjne. U nas nie znajdziesz bylejakości. Właśnie dzięki temu stawiają na nas kolejne miasta w Polsce. Nasze kurtyny paskowe to już nie tylko Ostrów Wielkopolski. Docieramy do wszystkich miejsc w Polsce, zapewniając naszym Klientom niezbędne wsparcie.

Stale poszerzamy naszą ofertę, która już teraz prezentuje się znakomicie. Oferujemy m.in. kurtyny paskowe dedykowane do przemysłu spożywczego, przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz mięsnego (wykonane z materiały odstraszającego wszelkie owady). Do tego, specjalne, wzmocnione kurtyny, które doskonale odnajdą się we wszelkiego rodzaju zakładach produkcyjnych. O ich jakość możesz być spokojny – my jesteśmy! Dowód? Nasze kurtyny paskowe wybrał m.in. Ostrów Wielkopolski. Do niego dołączają kolejne miasta z całego kraju!

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe – Ostrów Wielkopolski udowadnia, że można!

Na nasze kurtyny paskowe Ostrów Wielkopolski stawia z prostego powodu: odnajdują się niemal w każdej gałęzi przemysłu. Nie ma sensu stawiać na mało wydajne rozwiązanie. Do tego, wszystkie nasze zlecenia realizowane są w zgodzie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. To jedna z naszych podstawowych zasad. A wybór masz naprawdę ogromny. Znajdziesz:

  • kurtyny specjalistyczne, jak choćby nasze ognioodporne modele (w razie pożaru topią się, a nie spalają, maksymalnie niwelując zagrożenie),
  • kurtyny standardowe, czyli gładkie i żebrowane pasy, tworzące wydajne i wytrzymałe bramy paskowe,
  • kurtyny spawalnicze – zatrzymujące ultrafioletowe i podczerwone promieniowanie, chroniąc Twoich pracowników,
  • kurtyny antystatyczne, niegromadzące ładunków elektrostatycznych.

To oczywiście nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego szukasz – o to jesteśmy spokojni. Postaw na najwyższy profesjonalizm. Na nasze Kurtyny paskowe Ostrów Wielkopolski już postawił. Ty będziesz następny?