Kurtyny paskowe Gdynia

Kurtyny paskowe Gdynia

Kurtyny paskowe Gdynia – standardowe, kolorowe czy może antyinsektowe?

Jako firma oferująca kurtyny paskowe – w Gdyni i całej Polsce, wspomagamy firmy w wielu różnych branżach. Odbieramy zamówienia zarówno od właścicieli chłodni i mroźni, jak i zarządzających magazynami, halami produkcyjnymi i centrami logistycznymi. Tworzymy kurtyny paskowe o różnych rozmiarach i specyfice, które znacząco podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy.

Możliwe, że masz ochotę spytać o to, co wyróżnia naszą firmę na tle wielu innych. My w takiej sytuacji odpowiadamy – rozbudowana i różnorodna oferta. Nie tworzymy bowiem wyłącznie standardowych kurtyn paskowych – do przegrodzenia pomieszczeń lub osłony maszyn. Naszym klientom proponujemy również:

  • kurtyny paskowe kolorowe – idealne do tworzenia wielkogabarytowych reklam lub odgrodzenia stanowisk w biurze,
  • kurtyny paskowe antyinsektowe – stworzone specjalnie z myślą o branży spożywczej i przetwórczej,
  • kurtyny paskowe przezroczyste – o przepuszczalności światła zbliżonej do szyb okiennych,
  • kurtyny paskowe spawalnicze – chroniące wzrok przed szkodliwym promieniowaniem,
  • kurtyny paskowe antystatyczne – niegromadzące ładunków elektrostatycznych, w sam raz do przemysłu elektrycznego oraz elektrotechnicznego

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Gdynia – w 100% bezpieczne, wytrzymałe i mobilne

Bezpieczeństwo

Kurtyny paskowe wykonujemy wyłącznie z materiałów pochodzących od sprawdzonych, europejskich dostawców. To daje nam gwarancję składu chemicznego pozbawionego szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów, potwierdzonego licznymi badaniami laboratoryjnymi.

Wytrzymałość

Kurtyny paskowe, które oferujemy charakteryzują się wysoką wytrzymałością – zarówno na pękanie, jak i ścieranie. To dzięki dodatkowemu wzmocnieniu obecnemu na każdym pasie PCV oraz wysokim parametrom technicznym.

Mobilność

Zdajemy sobie sprawę z tego, że spory odsetek zamówień, jakie realizujemy, przeznaczony jest do magazynów i hal produkcyjnych. To miejsca, w których panuje ciągły ruch – maszynowy i pieszy. Z tego powodu oferujemy kurtyny paskowe przesuwane. Więcej o nich przeczytasz tutaj…

Kurtyny paskowe Gdynia – podaj niezbędne wymiary, a my zajmiemy się resztą

W naszym zespole pracują wyłącznie specjaliści bardzo dobrze obeznani z zagadnieniem kurtyn paskowych. Dlatego nawet jeśli nie jesteś pewny, który rodzaj kurtyn sprawdzi się w Twoim przypadku, możesz śmiało skorzystać z naszej pomocy. Zadzwoń, napisz – co tylko wolisz. Ważne, żebyś dysponował dokładnymi wymiarami, bo to w oparciu o nie stworzymy Twoją kurtynę paskową.