Kurtyny paskowe Opole

Kurtyny paskowe Opole

Kurtyny paskowe Opole? Tam również docieramy z naszą ofertą!

Odpowiednie kurtyny paskowe? Opole już na nie postawiło

O wytwarzaniu kurtyn paskowych wiemy wszystko – wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie, ale też doskonalona przez lata technologia produkcji. Właśnie dlatego na nasze kurtyny paskowe Opole postawiło już dawno! Trudno nie docenić sprzętu, który sprawdza się równie dobrze, jako:

  • przegroda,
  • osłona maszyn,
  • brama paskowa,
  • wydzielenie stref roboczy lub stanowisk pracy,
  • zamknięcie do naczep samochodów ciężarowych.

Warto wspomnieć o tym, że choć stale poszerzamy naszą ofertę, rozbudowując ją o kolejne modele, to już teraz posiadamy kurtyny, które sprawdzą się niemal w każdych warunkach! Znajdziesz u nas modele, które odnajdą się w miejscach o wzmożonym natężeniu ruchu – specjalne pasy z folii żebrowanej, czy pasy z folii polar, która zachowuje podwyższoną elastyczność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach! Te sprawdzą się doskonale w mroźniach oraz chłodniach. Również w przedsiębiorstwach branży spożywczej.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Wiele miast, w tym Opole, już wybrało nasze kurtyny paskowe

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na uniwersalność. Już teraz, naszą stale poszerzającą się ofertę, tworzą pasy PCV, które odnajdą się w niemal każdej branży. Posiadamy m.in. pasy o właściwościach odstraszających owady dedykowane do przemysłu spożywczego, przetwórstwa owocowo-warzywnego oraz mięsnego. To oczywiście nie wszystko, ponieważ tworzymy indywidualne projekty dla przemysłu elektronicznego, elektronicznego, do magazynów, laboratoriów, czy składów materiałów łatwopalnych, malarni proszkowych i lakierni.

Wybierz kurtyny PCV, które wyróżniają się jakością

Szczególnie trudne branże wymagają odpowiednio trwałych rozwiązań. Dlatego nasze kurtyny paskowe przygotowywane są często pod indywidualne wymagania Klienta lub specyfikacji miejsca ich przeznaczania. Dla przykładu: w zakładach spawalniczych doskonale sprawdzają się kurtyny z folii spawalniczej, ograniczające promieniowanie ultrafioletowe (UV) i podczerwone (IR). Opole już na nie postawiło. Później dołączyły inne polskie miasta. Ty też możesz!