Kurtyny paskowe Bielsko-Biała

Kurtyny paskowe Bielsko-Biała

Kurtyny paskowe Bielsko-Biała – chronimy naszych klientów przed hałasem, promieniowaniem UV i pyłem w miejscu pracy

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad tym, ile zagrożeń czeka na Ciebie w miejscu pracy? A uwierz, jest ich dużo. Hałas generowany przez maszyny, zanieczyszczenia pyłowe, a nawet promieniowanie UV – choć powszechne, to nadal odpowiada za większość poważnych chorób skórnych.

Odpowiedni strój roboczy nie zawsze gwarantuje 100-procentowe bezpieczeństwo. Jeśli chcesz, by Twoim pracownikom oraz Tobie nie zagrażał żaden z wymienionych przed chwilą elementów, postaw na kurtyny paskowe. Bielsko-Biała to jedno z miast, do których wysyłamy tworzone przez nas bramy z pasków.

Całkowite zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego kurtyny paskowe tworzymy zgodnie z indywidualnymi życzeniami

Skontaktuj się z naszym zespołem i powiedz do czego potrzebujesz kurtyn paskowych. Prowadzisz halę produkcyjną, mroźnię, a może jesteś właścicielem dużego pomieszczenia, które warto byłoby podzielić na kilka mniejszych? Kurtyny paskowe sprawdzają się w tym doskonale.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Aby zobrazować Ci ich skuteczność, przedstawiamy 3 najważniejsze cechy kurtyn paskowych.

1. Dobra izolacja akustyczna oraz termiczna

Kurtyny paskowe pełnią funkcję szczelnych osłon dźwiękochłonnych. Uplastyczniony polichlorek winylu, z którego są wykonane pasy PCV sprawia, że kurtyny pochłaniają fale dźwiękowe i skutecznie je redukują. Chronią przed hałasem generowanym przez pompy, agregaty prądotwórcze, obrabiarki mechaniczne i szereg innych urządzeń wykorzystywanych w produkcji i przemyśle.

Kurtyny paskowe idealnie dostosowują się również do potrzeb chłodni oraz mroźni. Odgradzają pomieszczenia chłodnicze od pracowniczych i skutecznie zmniejszają straty ciepła. Zapobiegają oszronieniu urządzeń chłodniczych i w ten sposób przedłużają ich żywotność.

2. Ochrona przed pyłem i kurzem, zarówno ludzi, jak i urządzeń

Efektem ubocznym każdego etapu produkcyjnego są zanieczyszczenia pyłowe. W pomieszczeniu, które zabezpieczono kurtynami paskowymi pył i kurz pozostają w jednym miejscu. Nie przemieszczają się i nie szkodzą ani ludzkiemu układowi oddechowemu, ani maszynom. Wpływają korzystnie na zdrowie pracowników i zmniejszają częstotliwość napraw oraz konserwacji urządzeń.

3. Zabezpieczenie przed szkodliwym promieniowaniem UV

Nie chodzi tutaj o promienie słoneczne, a o promienie generowane m.in. przez urządzenia spawalnicze, medyczne i solaria. Kurtyny paskowe tworzą swego rodzaju barierę, przy pomocy której chronią wzrok oraz skórę przed szkodliwym działaniem UV. Z ich pomocą możesz oddzielić poszczególne stanowiska pracy, zwiększając bezpieczeństwo w Twoim zakładzie.

Kurtyny paskowe Bielsko-Biała to nasza specjalność. Zadzwoń i zleć nam produkcję!

Oferta regionalna dostępna na naszej stronie:

Kliknij i wybierz nasze kurtyny PCV w Piasecznie.

Włocławek – tutaj znajdziesz nasze kurtyny paskowe.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć