Kurtyny paskowe Kościan

Kurtyny paskowe Kościan

Dźwiękochłonne, grodzące i mrozoodporne – kurtyny paskowe Kościan

Jako firma specjalizująca się w produkcji kurtyn paskowych, posiadamy rozbudowany katalog produktów. Wspomagamy zarówno właścicieli hali produkcyjnych, magazynów, jak i mroźni. Wszystkie oferowane przez nas kurtyny paskowe – w Kościanie również – są tworzone na indywidualne zamówienie klienta. Powstają w oparciu o wysokiej jakości pasy PCV dostarczone nam przez europejskich producentów. Mają udokumentowany skład chemiczny oraz parametry techniczne potwierdzone licznymi badaniami. Spełniają wszystkie oczekiwania względem trwałości, wytrzymałości, a także walorów estetycznych.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Poszukujesz kurtyn paskowych w Kościanie, które zmniejszą hałas generowany przez maszyny?

Z chęcią pomożemy! Kurtyny paskowe, które tworzymy charakteryzują się wysoką dźwiękochłonnością. Dzięki zawartości polichlorku winylu z powodzeniem redukują hałas i wpływają korzystnie zarówno na komfort pracy, jak i zdrowie pracowników. Służą jako elementy osłon na liniach produkcyjnych oraz obudowy obrabiarek i kompresorów.

A może potrzebujesz kurtyn paskowych grodzących – do podziału pomieszczenia?

Posiadamy 100 różnych rodzajów pasów PCV. Wśród nich takie, z których z powodzeniem tworzymy kurtyny paskowe grodzące. Klienci wykorzystują je do oddzielenia poszczególnych miejsc pracy lub podziału dużego pomieszczenia na kilka mniejszych. W takich sytuacjach kurtyny paskowe są niczym dodatkowa ściana, z tym, że o wiele łatwiejsza oraz tańsza w montażu od tradycyjnego betonowego muru.

Kurtyny paskowe Kościan – mrozoodporne i higieniczne

A jeśli prowadzisz chłodnię lub mroźnię, polecamy kurtyny paskowe wykonane z folii superpolar. Ten rodzaj pasów PCV charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i elastycznością, którą zachowuje w bardzo niskiej temperaturze sięgającej nawet -60°C. A sterylne składniki, z których wykonujemy tego rodzaju kurtyny pozwalają na stosowanie ich w przemyśle zarówno spożywczym, przetwórczym, jak i farmaceutycznym oraz chemicznym.

Jesteś zainteresowany zakupem kurtyn paskowych – w Kościanie lub innej miejscowości w Polsce? Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania i dobiorą najlepszy rodzaj pasów PCV do prowadzonej przez Ciebie działalności. Gotowy produkt, stworzony na Twoje indywidualne zamówienie dotrze do Ciebie najpóźniej 3 dnia roboczego!