Kurtyny paskowe Rybnik

Kurtyny paskowe w Rybniku

3 cechy, które sprawiają, że nasze przegrody wyróżniają się na tle konkurencji – kurtyny paskowe Rybnik

Skoro trafiłeś na naszą stronę internetową, to wysoce prawdopodobne jest, że poszukujesz kurtyn paskowych w Rybniku. Cieszymy się z tego powodu, bowiem w katalogu naszych produktów znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości przegrody. Co dokładnie to oznacza? O tym w dzisiejszym artykule. Prezentujemy 3 cechy naszych kurtyn paskowych, dzięki którym wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Wykorzystujemy materiały wyłącznie od europejskich producentów

I chodzi tutaj przede wszystkim o niezwykłą staranność wykonania. Pasy PCV, które wykorzystujemy do produkcji kurtyn nie zawierają szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów. Są pozbawione wad produkcyjnych,, mają udokumentowany skład chemiczny oraz potwierdzone badaniami parametry techniczne. Wiemy co otrzymujemy i tym samym nie przekazujemy Ci kota w worku. Po naszych pasach PCV możesz spodziewać się wysokiej wytrzymałości, trwałości oraz estetycznego wykończenia.

2. Nasza firma jest w 100% wyspecjalizowana w produkcji kurtyn paskowych – dzięki temu oferujemy klientom niezwykle atrakcyjne ceny

Dzięki temu, że produkcji kurtyn paskowych poświęciliśmy się w całości, posiadamy własną linię produkcyjną oraz innowacyjny, dedykowany system pakowania gotowych produktów. Dzięki temu możemy dokładnie i szybko produkować, pakować i wysyłać nasze produkty. Co więcej, w każdym momencie dbamy o to, by nasz stan magazynowy był pełny. To pozwala nam oferować jeszcze niższe i atrakcyjne dla klientów ceny i tym samym bić na głowę konkurencyjne firmy.

3. Dostarczamy gotowe kurtyny paskowe w maksymalnie 3 dni robocze

Dziś zamawiasz, a najpóźniej pojutrze masz je u siebie. A jeśli zdecydujesz się na zakup naszych kurtyn paskowych przed godziną 12:00, bardzo możliwe, że kurier pojawi się u Ciebie już jutro. To zasługa tego, że współpracujemy tylko z przetestowanymi firmami kurierskimi. Wszystko po to, by jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów.

Kurtyny paskowe – Rybnik, a może inna miejscowość? Pamiętaj, że dostarczymy je w wybrane miejsce w całej Polsce

Dziś Ty potrzebujesz kurtyn paskowych w Rybniku, a jutro może Twój kolega zadzwoni do Ciebie i powie „mi też by się te kurtyny przydały”. Dlatego przypominamy, że nasza sprzedaż gotowych kurtyn paskowych nie ogranicza się wyłącznie do Rybnika. Działamy na terenie całej Polski i nasze wyroby dostarczamy zarówno do dużych miast, jak i okolicznych wsi.

Inne miasta, do których dostarczamy nasze produkty:

Kliknij i sprawdź nasze kurtyny dostępne w Chełmie.

Zobacz kurtyny PCV dostarczane do Kościana.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamawiam już trzeci raz tutaj, więc śmiało mogę polecić sprzedawcę! Tym razem przyszły do mnie kurtyny paskowe PCV. Rybnik ze swoimi sklepami na pewno nie zaoferowałby mi takiego towaru w tak korzystnej cenie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Rybnik

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  Kurtyny PCV Rybnik z waszej oferty zamontowałem sobie w garażu. Czasami muszę coś zespawać, albo pociąć, a dzięki nim pracuje mi się dużo wygodniej.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Rybnik

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kilka dni temu zamówiłem kurtyny paskowe. Rybnik to stosunkowo małe miasto, więc miałem obawy, że z towarem będzie coś nie tak, ponieważ za dużego wyboru nie ma. Obawiałem się całkowicie niepotrzebnie. Paczka przyszła cała a produkty są świetnej jakości. Polecam!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Rybnik

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep, czekałem tylko trzy dni i już jest moja kurtyna paskowa. Rybnik miał co prawda różne oferty, ale wolałem zamówić tutaj, chwilę poczekać, ale mieć pewność, że to będzie dobra kurtyna paskowa, a nie byle co. Po raz kolejny jestem zadowolony z tego, co otrzymałem - kurtyny były dobrze zapakowane i w pełni sprawne.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Rybnik

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.