Kurtyny paskowe Koszalin

Kurtyny paskowe Koszalin

Kurtyny paskowe Koszalin – w 3 dni robocze u Ciebie, gotowe do montażu

Codziennie odbieramy zgłoszenia od naszych klientów, którzy poszukują wysokiej jakości kurtyn paskowych w Koszalinie i wielu innych miastach w Polsce. Do magazynów, hal produkcyjnych, mroźni i szeregu innych miejsc. Jedną z rzeczy, która przekonuje ich do zakupu kurtyn właśnie w naszej firmie jest bardzo szybka dostawa. Najczęściej gotowy produkt dostarczamy do klienta w niecałe 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Spytasz – jak to możliwe?

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Koszalin – jesteśmy firmą w 100% wyspecjalizowaną w ich produkcji

Posiadamy własną linię produkcyjną

Dzięki temu tworzenie kurtyn paskowych rozpoczynamy już na chwilę po zakończonej rozmowie z klientem. Jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 12.00, wysyłamy je jeszcze tego samego dnia. A to dlatego, że korzystamy wyłącznie z zaawansowanych technologicznie urządzeń, dzięki którym stworzenie kurtyny paskowej nie zajmuje nam dłużej niż 3 godziny. W przypadku mniejszych bram produkcja zamyka się w przeciągu zaledwie 15-30 minut.

Opracowaliśmy dedykowany system pakowania

Gotowe kurtyny paskowe trafiają prosto z taśmy produkcyjnej na stanowisko pakowania. Tam umieszczamy je w specjalnie ku temu stworzonych opakowaniach z niezbędnymi akcesoriami. Dbamy o to, by dotarły do naszych klientów w idealnym, nienaruszonym stanie, były łatwe do rozpakowania i gotowe do samodzielnego montażu.

Utrzymujemy pełne stany magazynowe

Tak szybka dostawa kurtyn paskowych możliwa jest również dzięki pełnemu stanowi magazynowemu, jaki zawsze staramy się utrzymać. Wszystkie elementy niezbędne do stworzenia kurtyny mamy w zasadzie pod ręką. Z klientami ustalamy tylko szczegóły zamówienia i zaraz po tym przechodzimy do działania.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami kurierskimi

3 dni robocze to najpóźniejszy termin dostarczenia produkowanych przez nas kurtyn. Najczęściej zamówienie zamyka się w 48 godzinach, a jeśli klient zdecyduje się na zakup przed godziną 12.00, przesyłka opuszcza nasz magazyn jeszcze tego samego dnia.

Jesteś zdecydowany na zakup kurtyn paskowych? Zadzwoń do nas, a ustalimy szczegóły.

Sprawdź naszą ofertę kurtyn w innych miastach Polski:

Zobacz nasze kurtyny paskowe w Płocku.

Kurtyny PCV w Jeleniej Górze – sprawdź produkty.