Kurtyny paskowe Płock

kurtyny paskowe Płock

Jak ograniczyć ilość zanieczyszczeń w zakładzie pracy? Kurtyny paskowe Płock

Kurtyny paskowe należą do wyjątkowo uniwersalnych przesłon. Zależnie od docelowego przeznaczenia, mogą chronić przed zimnem, wiatrem oraz innymi czynnikami atmosferycznymi. Stanowią również skuteczną barierę dla zanieczyszczeń, kurzu i brudu, który pojawiają się wraz z cyrkulacją powietrza. Ponadto są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu są często stosowane w zakładach przemysłowych, dużych halach produkcyjnych i magazynach.

Prowadzisz przedsiębiorstwo w Płocku i potrzebujesz kurtyn paskowych? Nie mogłeś trafić lepiej! W naszej ofercie znajdziesz rozmaite przesłony PCV z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym terminem, a produkt końcowy będzie dopasowany do warunków panujących w Twoim zakładzie.

Kurtyny paskowe Płock – jakie typy pasów oferujemy?

 • Standardowe, uniwersalne pasy. Są dostępne w dwóch odmianach: gładkie i żebrowane z obu stron. Najczęściej wykorzystuje się je do tworzenia wytrzymałych i elastycznych bram paskowych.
 • Antystatyczne, na których powierzchni nie gromadzą się elektrostatyczne ładunki. Doskonale sprawdzą się we wszelkich zakładach produkujących systemy elektroniczne, ale również w takich, gdzie występuje ryzyko wybuchu. Wykorzystywane są także w serwerowniach.
 • Spawalnicze, które zatrzymują promieniowanie zarówno ultrafioletowe, jak i podczerwone. Ochrona przed UV i IR daje gwarancję, że oczy i skóra pracowników zajmujących się spawaniem łukiem elektrycznym nie są narażone na ich szkodliwy wpływ.
 • Specjalistyczne, ognioodporne które w przypadku pożaru nie palą się żywym ogniem, tylko ulegają stopieniu.
 • Kolorowe transparentne i nietransparentne, do stosowana wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
 • Żółte o zapachu trawy cytrynowej przeciwko owadom.

Pełny przekrój oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej. Wszystkie zlecenia na zamówienie realizujemy zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta tak, aby spełniały wszystkie jego wymagania.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Co nas odróżnia od konkurencji?

Naszą specjalizacją są kurtyny paskowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami pasów i arkuszy PCV. Zoptymalizowaliśmy nasz proces produkcji, aby w krótkim czasie wykonywać wysokiej jakości kurtyny. Umożliwia nam to dedykowana linia produkcyjna. Dzięki temu możemy dostarczać naszym klientom dokładnie wykonane kurtyny z najlepszych materiałów, zachowując przy tym konkurencyjną cenę.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy na kurtyny paskowe. Dostarczamy nasze wyroby klientom w całym kraju, Płock jest także w naszym zasięgu!

Kurtyny PCV Paskowe i pełna oferta dla klienta regionalnego:

Zobacz nasze wszystkie produkty dostępne w Pile.

Bydgoszcz – nasze kurtyny paskowe w pełnej okazałości.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Zamówiłam kurtyny do Płocka

  Ocena: 5/5

  Potrzebowałam osłony do mroźni i nie spodziewałam się, że nic nie sprawdzi się tak dobrze, jak kurtyny paskowe. Płock może i jest nieco daleko od Waszej siedziby, ale szybciej i wygodniej zamówić od Was z dowozem, niż czekać na konkurencję

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Płock

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Półtora roku temu uzbroiłem swój pierwszy magazyn w wasze kurtyny PCV. Płock to kolejne miasto i kolejny mój magazyn - jak zwykle musiałem zaopatrzyć się właśnie w wasze produkty.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Płock

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Szukałem w internecie zamiennika dla drzwi w swoim magazynie i postanowiłem kupić kurtyny paskowe PCV. Płock stanął na wysokości zadania i zasypał mnie masą ofert, ale najwięcej osób polecało ten sklep, więc sprawdziłem, co jest grane. Pan przez telefon pomógł mi wybrać najlepszy model, wszystko poszło sprawnie i przyjemnie. 5/5 jak dla mnie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Płock

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Moja chłodnia nie mogłaby funkcjonować, gdyby nie kurtyna paskowa. Płock już teraz też znalazł się na liście miast, z którymi współpracujecie, super! Cieszę się, że mam dostęp do super jakościowo produktów i fajnej obsługi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Płock

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.