Kurtyny paskowe Piotrków Trybunalski

Kurtyny pasowe Piotrków Trybunalski

Uniwersalne przegrody dla każdego – kurtyny paskowe Piotrków Trybunalski

Prowadzisz magazyn lub halę produkcyjną? W takim razie wybór kurtyn paskowych w Piotrkowie Trybunalskim, jakie oferujemy, to strzał w dziesiątkę. Z nimi znacząco zwiększysz komfort oraz bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ograniczysz przeciągi, zredukujesz hałas i zatrzymasz zanieczyszczenia pyłowe w jednym miejscu. Nie myśl jednak, że to jedyne zastosowanie, jakim charakteryzują się kurtyny paskowe. Piotrków Trybunalski już się o tym przekonał – kurtyny z powodzeniem sprawdzają się również w innych branżach.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Piotrków Trybunalski – najpopularniejsze oraz nietypowe zastosowania

 • jako bramy oraz drzwi
  Kurtyny paskowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Z tego względu doskonale spełniają swoje zadanie jako bramy wjazdowe i wyjazdowe w magazynach i halach produkcyjnych. Nie rysują się i nie pękają, i to nawet przy styczności z dużymi i ciężkimi maszynami. Są mobilne, dzięki czemu z łatwością można je rozsunąć. Skutecznie zatrzymują ciepło wewnątrz pomieszczenia, ograniczając straty cieplne i tym samym zmniejszając wysokość rachunków za prąd lub ogrzewanie.
 • do dzielenia pomieszczenia i wydzielania stanowisk
  Dysponujesz ogromnym pomieszczeniem, którego podział na kilka mniejszych przyniósłby Ci sporo korzyści? Kurtyny paskowe to łatwiejsze i tańsze rozwiązanie niż wybudowanie dodatkowych ścian. Dysponujemy pasami PCV o różnych kolorach, więc z pewnością dopasujesz je do swoich wymagań. Możesz wykorzystać je również do wydzielenia poszczególnych stanowisk pracy – w biurze lub hali produkcyjnej.
 • jako osłona maszyn i… ludzi
  Gdzie produkcja, tam mnóstwo zanieczyszczeń pyłowych oraz hałas. Kurtyny paskowe chronią przed tym. Zatrzymują pył oraz kurz w jednym miejscu oraz osłaniają przed brudem maszyny, znacząco poprawiając ich żywotność oraz funkcjonalność. Skutecznie redukują wysokie dźwięki, zwiększając komfort pracy. Sprawdzają się również przy stanowiskach spawalniczych, chroniąc przed niebezpiecznym promieniowaniem.
 • mniej oczywiste zastosowania
  Kurtyny paskowe, dzięki wielu wersjom kolorystycznym oraz uniwersalnym właściwościom, sprawdzają się również m.in. jako materiał na reklamy wielkogabarytowe. Zamontowane w psiej budzie sprawiają, że ta jest jeszcze cieplejsza, a włączone do budownictwa basenowego, pozwalają estetycznie i wygodnie odgrodzić od siebie poszczególne stanowiska pływackie. Sprawdzają się również w warsztatach samochodowych oraz myjniach.

Kurtyny paskowe Piotrków Trybunalski – więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z naszym zespołem

 

Oto dalsza część oferty dla klientów z całej Polski:

Łomża wyposażona w nasze kurtyny PCV.

Cały katalog produktowy na województwo śląskie.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *