Kurtyny paskowe Czarnków

Kurtyny paskowe Czarnków

Trzy rodzaje kurtyn PCV dla każdego biznesu – kurtyny paskowe Czarnków

Jako firma w pełni wyspecjalizowana w produkcji kurtyn paskowych, posiadamy szeroką i różnorodną ofertę produktową. Tworzone przez nas kurtyny paskowe wspomagają pracę zarówno w chłodniach i mroźniach, magazynach, jak i halach produkcyjnych. Z ich pomocą chronimy naszych klientów m.in. przed niekorzystnym działaniem hałasu, promieniowaniem emitowanym przez urządzenia spawalnicze oraz zabrudzeniami pyłowymi, często unoszącymi się w powietrzu, i szkodzącymi zarówno pracownikom, jak i maszynom.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Dysponujemy 3 rodzajami kurtyn PCV – spośród nich na pewno wybierzemy idealny do Twojego miejsca pracy

 1. Kurtyny paskowe
  Bramy wejściowe, ścianki oddzielające poszczególne stanowiska pracy oraz osłony maszyn – to elementy, które bardzo często tworzone są przez kurtyny paskowe. Do ich głównych zadań należy tłumienie hałasu, ochrona przed pyłem i zabezpieczenie przed zbędną utratą ciepłego powietrza. Sprawdzają się doskonale w dużych i małych magazynach, halach produkcyjnych, obiektach przemysłowych oraz centrach logistycznych.
  Więcej na temat kurtyn paskowych przeczytasz tutaj
 2. Kurtyny przesuwne
  To najbardziej „mobilna” wersja kurtyn PCV. Jako że bramę stworzoną przy pomocy kurtyn przesuwnych można w każdej chwili otworzyć i zamknąć, sprawdza się ona doskonale w miejscach o natężonym ruchu – pieszym oraz maszynowym. Rozchylona umożliwia wygodny przejazd, np. wózkom widłowym i samochodom, a kiedy jest szczelnie zamknięta, doskonale izoluje pomieszczenie, zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym.
  Więcej na temat kurtyn przesuwnych przeczytasz tutaj
 3. Kurtyny plandekowe
  Czasami zdarza się, że klienci dysponują ogromnymi pomieszczeniami, z których chcieliby zrobić kilka mniejszych. Owszem, można rozpocząć prace budowlane i raz na zawsze przearanżować dostępne miejsce, tworząc betonową ściankę. Kurtyny plandekowe są jednak znacznie szybszym i łatwiejszym rozwiązaniem. A przy tym charakteryzują się różnorodną estetyką. Mogą być całkowicie nieprzezroczyste lub uzupełnione o pas przezierny, pełniący funkcję okna. W naszej ofercie znajdziesz również wiele wersji kolorystycznych – doskonałych do przearanżowania biura.

Jeszcze nie jesteś w 100% przekonany, jakich kurtyn paskowych potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Pomożemy!

Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w dziedzinie produkcji kurtyn paskowych. Zadzwoń do nas lub skieruj wiadomość elektroniczną, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomożemy w wyborze najlepszych dla Twojego biznesu kurtyn paskowych – w Czarnkowie i każdym innym miejscu w Polsce.

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *