Kurtyny paskowe Czarnków

Kurtyny paskowe Czarnków

Trzy rodzaje kurtyn PCV dla każdego biznesu – kurtyny paskowe Czarnków

Jako firma w pełni wyspecjalizowana w produkcji kurtyn paskowych, posiadamy szeroką i różnorodną ofertę produktową. Tworzone przez nas kurtyny paskowe wspomagają pracę zarówno w chłodniach i mroźniach, magazynach, jak i halach produkcyjnych. Z ich pomocą chronimy naszych klientów m.in. przed niekorzystnym działaniem hałasu, promieniowaniem emitowanym przez urządzenia spawalnicze oraz zabrudzeniami pyłowymi, często unoszącymi się w powietrzu, i szkodzącymi zarówno pracownikom, jak i maszynom.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Dysponujemy 3 rodzajami kurtyn PCV – spośród nich na pewno wybierzemy idealny do Twojego miejsca pracy

 1. Kurtyny paskowe
  Bramy wejściowe, ścianki oddzielające poszczególne stanowiska pracy oraz osłony maszyn – to elementy, które bardzo często tworzone są przez kurtyny paskowe. Do ich głównych zadań należy tłumienie hałasu, ochrona przed pyłem i zabezpieczenie przed zbędną utratą ciepłego powietrza. Sprawdzają się doskonale w dużych i małych magazynach, halach produkcyjnych, obiektach przemysłowych oraz centrach logistycznych.
  Więcej na temat kurtyn paskowych przeczytasz tutaj
 2. Kurtyny przesuwne
  To najbardziej „mobilna” wersja kurtyn PCV. Jako że bramę stworzoną przy pomocy kurtyn przesuwnych można w każdej chwili otworzyć i zamknąć, sprawdza się ona doskonale w miejscach o natężonym ruchu – pieszym oraz maszynowym. Rozchylona umożliwia wygodny przejazd, np. wózkom widłowym i samochodom, a kiedy jest szczelnie zamknięta, doskonale izoluje pomieszczenie, zarówno pod względem termicznym, jak i akustycznym.
  Więcej na temat kurtyn przesuwnych przeczytasz tutaj
 3. Kurtyny plandekowe
  Czasami zdarza się, że klienci dysponują ogromnymi pomieszczeniami, z których chcieliby zrobić kilka mniejszych. Owszem, można rozpocząć prace budowlane i raz na zawsze przearanżować dostępne miejsce, tworząc betonową ściankę. Kurtyny plandekowe są jednak znacznie szybszym i łatwiejszym rozwiązaniem. A przy tym charakteryzują się różnorodną estetyką. Mogą być całkowicie nieprzezroczyste lub uzupełnione o pas przezierny, pełniący funkcję okna. W naszej ofercie znajdziesz również wiele wersji kolorystycznych – doskonałych do przearanżowania biura.

Jeszcze nie jesteś w 100% przekonany, jakich kurtyn paskowych potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Pomożemy!

Nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w dziedzinie produkcji kurtyn paskowych. Zadzwoń do nas lub skieruj wiadomość elektroniczną, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i pomożemy w wyborze najlepszych dla Twojego biznesu kurtyn paskowych – w Czarnkowie i każdym innym miejscu w Polsce.

Dla wszystkich wymagających klientów z naszego kraju:

Trójmiasto i najlepsze kurtyny PCV w Polsce.

Sprawdź jakość naszych kurtyn paskowych w Lublinie.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Nie sądziłem, że efekt będzie aż tak widoczny, w innym wypadku zdecydowałbym się na zmianę dużo szybciej. Mój warsztat samochodowy jest zupełnie innym miejscem odkąd zamontowałem tam kurtyny paskowe. Czarnków na forum internetowym polecił ten sklep, a korzystna cena przekonała mnie do kontaktu. Nie żałuję, kurtyny są świetne, warte każdej ceny!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Czarnków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Ostatnio zdecydowałem, że kupię kurtyny paskowe PCV. Czarnków to raczej nie wasze rejony i bałem się, że będę musiał długo czekać na zamówienie. Czekałem 2 dni - czyli tyle, co nic. Ogromny plus dla sklepu!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Czarnków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Najlepsze kurtyny w Polsce

  Ocena: 5/5

  Tutaj zamówiłem swoje pierwsze kurtyny PCV. Czarnków na forach internetowych polecał je jako alternatywę dla drzwi wewnętrznych w magazynie. Instalacja była bezproblemowa, a efekty widać już po pierwszym dniu. Zwłaszcza dźwiękoszczelność przypadła mi do gustu.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Czarnków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Jak dotąd to najlepsza kurtyna paskowa. Czarnków polecił ten sklep, a ja w końcu kupiłem coś naprawdę dobrego! W porównaniu do kurtyn z innych sklepów, wasze kurtyny PCV są o niebo lepsze. Z czystym sumieniem polecam i daję 5 gwiazdek :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Czarnków

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.