Kurtyny paskowe Lublin

Kurtyny paskowe Lublin

Sprawdzone kurtyny paskowe Lublin

Kurtyny paskowe to uniwersalne przegrody wykonane z elastycznej folii PCV. Zasłony przemysłowe są stosowane w wielu komercyjnych projektach oraz rozwiązaniach przemysłowych. Materiał PCV jest dostępny w postaci pasów przezroczystych i nieprzezroczystych, bezbarwnych i kolorowych. Wstęgi występują w czterech wariantach szerokości (od 10 cm do 40 cm). Paskowa folia PCV to materiał wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne. Posiada właściwości termoizolacyjne oraz akustoizolacyjne. Dobre właściwości mechaniczne, takie jak odporność na zrywanie i ścieranie, pozwalają stosować pasy w warunkach przemysłowych, centrach logistycznych i miejscach o dużym natężeniu ruchu. Tworzywo nie przyjmuje zapachów. Kurtyny PCV są także odporne na działanie substancji chemicznych, olejów, rozcieńczonych zasad i kwasów. Doskonale sprawdzają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Nasza firma zajmuje się produkcją kurtyn paskowych, wszystkie projekty są realizowane na indywidualne zamówienie naszych klientów. Dostarczamy swoje wyroby do firm na terenie całego kraju. Wysyłka firmą kurierską jest przystępna cenowo, a paczka jest dostarczana najczęściej w trakcie drugiego dnia od wysłania.

Potrzebna kurtyna? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Produkujemy kurtyny paskowe na indywidualne zamówienie. Każda wykonywana przez nas kurtyna jest dopasowana do warunków pracy oraz miejsca montażu. Daje nam to pewność, że nowa kurtyna będzie dobrze służyć swojemu użytkownikowi.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Formularz kontaktowy

Zasłony przemysłowe to nie tylko uzupełnienie do bram, to także funkcjonalne przegrody oraz osłony do maszyn i urządzeń. Doskonale nadają się także do oddzielenia stanowisk spawalniczych i wydzielenia stref roboczych. Kurtyny mogą być stosowane w strefach specjalnych, np. laboratoriach czy serwerowniach do ochrony urządzeń przed kurzem, brudem czy pyłem. Oferujemy także szeroki wybór pasów z elastycznej folii PCV oraz systemy do ich montażu. Przy ich doborze zapewniamy fachowe doradztwo techniczne.

Napisz do nas lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej. Oferujemy również pomoc w doborze kurtyn.

Podoba Ci się ta oferta? Zobacz także:

Nowy katalog kurtyn PCV w Legnicy.

Nasze najnowsze zamówienia na kurtyny ze Szczecina.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć