Kurtyny paskowe Łódź

Kurtyny paskowe do montażu w samochodach ciężarowych

Uniwersalne przegrody z folii PCV – kurtyny paskowe Łódź

Kurtyny paskowe są stosowane najczęściej jako bramy paskowe, osłony do maszyn lub przegrody wydzielające strefy robocze lub oddzielające stanowiska spawalnicze.

Uniwersalność kurtyn wynika z zastosowania folii PCV o różnych właściwościach, zależnie od potrzeb. Pasy foliowe są dobierane odpowiednio do miejsca montażu i przeznaczenia kurtyny. Dzięki temu pasy foliowe mogą być stosowane zarówno w mroźniach i chłodniach, a także zakładach spawalniczych i strefach specjalnych, np. serwerowniach.

Wiele zastosowań kurtyn z pasów PCV

W każdym z wymienionych wcześniej obszarów kurtyny paskowe pełnią inną funkcję.

 • W chłodniach i mroźniach chronią przed utratą zimnego powietrza oraz wnikaniem wilgoci do wnętrza komory mroźniczej. Pasy chłodnicze zachowują elastyczność w ujemnych temperaturach, dzięki zwiększonej ilości plastyfikatorów. Nie pękają i nie łamią się w ujemnej temperaturze.
 • W spawalniach pasy pełnią funkcję zasłon ograniczających rozprzestrzenianie się promieniowania UV i IR, które powstaje podczas spawania łukiem elektrycznym. Pełnią funkcję filtra dla promieniowania spawalniczego.
 • Pasy wykonane z folii antystatycznej znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie ładunki elektryczne muszą być pod pełną kontrolą. Dzięki swoim właściwościom na powierzchni pasów nie gromadzą się ładunki elektryczne, a pomiędzy pasami nie przeskakują iskry. Ten typ kurtyn znajduje zastosowanie w serwerowniach, na wydziałach produkcyjnych firm produkujących układy elektroniczne oraz w strefach zagrożonych wybuchem.
Kurtyny paskowe PCV oraz pasy PCV w Łodzi

Potrzebne kurtyny paskowe w Łodzi? Zaopatrujemy całą Polskę!

Kurtyny PCV mają swoje zastosowanie w wielu branżach, np. przemyśle przetwórczym, produkcyjnym, spożywczym czy obróbkowym. Mogą być stosowane w obszarach zagrożonych wybuchem, przy ujemnych temperaturach, bezpośrednim kontakcie z produktami spożywczymi czy pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higienicznych. Kurtyny likwidują przeciągi i przemieszczanie się zimnego oraz ciepłego powietrza między pomieszczeniami. Pozwala to ograniczyć liczbę zachorowań pracowników oraz poprawić komfort ich pracy. Są dobrym izolatorem. Pozwalają ograniczyć straty ciepłego powietrza w tych pomieszczeniach.

Folia PCV Łódź

Dostarczamy wysokiej jakości folię PCV w rolce do Łodzi i innych części Polski. Działamy online, dzięki czemu odległość nie stanowi żadnej przeszkody. Nasz asortyment obejmuje kurtyny paskowe zarówno w formie pasów, jak i arkuszy wytwarzanych na wymiar. 

Folia PCV Łódź - materiał przezroczysty do zastosowania na stoły

Służymy fachową poradą na każdym etapie realizacji zlecenia, również w  kwestii montażu. Jeżeli będziesz mieć dodatkowe pytania dotyczące folii paskowej PCV, pamiętaj, że możesz liczyć na pomoc naszych konsultantów.

Potrzebna folia paskowa PCV w Łodzi? Tylko u nas!

Sklep Systemy PCV dostarcza folię przezroczystą, kolorową, białą, a przy tym dobraną odpowiednio do specyficznych warunków użytkowania. 

W obliczu zróżnicowanych wymagań naszych klientów, produkujemy kurtyny foliowe PCV na wymiar. Kotary są dostosowane pod względem rozmiaru, specyfikacji i właściwości do indywidualnych potrzeb danej branży. Co więcej, wszystkie pasy PCV dostępne w naszym sklepie wyróżnia najwyższa odporność na zużycie, uderzenia, środki chemiczne, czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Trwała i elastyczna folia PCV – Łódź z ekspresową dostawą

Jeżeli oczekujesz szerokiego wyboru folii PCV na kurtyny, nasza oferta będzie najlepszą możliwą opcją. W odróżnieniu od sklepów stacjonarnych, stany magazynowe Systemów PCV są zawsze pełne i na bieżąco uzupełniane. Dlatego dostarczymy Ci kurtyny paskowe nawet w tym samym dniu, w którym złożysz zamówienie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat naszych usług i pasów PCV? Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze propozycje:

Nasze wszystkie produkty (kurtyny PCV) w Inowrocławiu.

Pełen katalog kurtyn paskowych z Elbląga.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Opinie o realizacjach kurtyn paskowych przez naszą firmę

Przeczytaj, co na temat naszych kurtyn paskowych mówią Klienci

  Strzał w 10!

  Ocena: 5/5

  Prowadzę niewielką chłodnię i do tej pory miałem problem ze stratami zimnego powietrza. Zachowanie właściwej temperatury graniczyło z cudem. Poza tym drzwi były toporne i uciążliwe - dlatego też postawiłem na kurtyny paskowe. Łódź stwarza ogromne możliwości i ma mnóstwo ofert - tym bardziej cieszę się, że trafiłem właśnie tutaj :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łódź

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Godne polecenia! :)

  Ocena: 5/5

  Jestem bardzo zadowolony z tego, jak spisują się moje nowe kurtyny paskowe PCV. Łódź wie, co dobre, bo stanowczo poleciła mi tego sprzedawcę i konkretne produkty. Na realizację zamówienia czekałem dosłownie dwa dni - kolejny wielki plus! :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łódź

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Jak wpisałem "kurtyna paskowa Łódź" to od razu pokazała mi się Wasza oferta. Wcale się nie dziwię, bo oferta jest szeroka, wybór pasów PCV duży iw wszystko można doskonale dopasować do potrzeb

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łódź

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Przyznaję się bez bicia, że nawet nie miałam pojęcia o istnieniu czegoś takiego, jak kurtyny PCV. Łódź to miasto, w którym zaczęła rozwijać się moja firma. Długo szukałam czegoś, czym mogłabym odgrodzić pomieszczenia, zwłaszcza chłodnię od magazynu. Dzięki za doradztwo i fachową pomoc.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Łódź

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.