Kurtyny paskowe Inowrocław

Kurtyny paskowe Inowrocław

Kurtyny paskowe Inowrocław – 3 mniej typowe zastosowania pasów PCV

Jako firma specjalizująca się w produkcji kurtyn paskowych w Inowrocławiu i całej Polsce, poprawiamy komfort pracy oraz bezpieczeństwo w magazynach, halach produkcyjnych i mroźniach. Są jednak inne miejsca, w których nasze bramy z PCV spełniają swoje zadanie równie dobrze.

1. Ocieplenie budy zwierzaka

W obecnych czasach normą jest mieszkanie ze zwierzakami pod jednym dachem. Kiedy jednak mamy do dyspozycji ogródek lub mieszkamy na wsi, czemu nie stworzyć pupilom miejsca na zewnątrz? Najlepsza do tego okazuje się buda. Obita dodatkowo kurtyną paskową stanowi bardzo dobre zabezpieczenie przed deszczem, wiatrem oraz niską temperaturą. Służy przez długie lata i jest wygodna dla zwierzaka, niezależnie od warunków pogodowych.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj…

2. Dodatkowa przegroda na basenie

Tworzone przez nas kurtyny paskowe sprawdzają się doskonale również na basenach, miejskich pływalniach i w aquaparkach. Do ich produkcji wykorzystujemy pasy PCV odporne na chlor i długotrwałe działanie wody. Dzięki temu z powodzeniem oddzielają poszczególne części pływalni – np. rekreacyjną od profesjonalnej. Ograniczają przeciągi oraz zmniejszają straty cieplne. Przy tym, jako że charakteryzują się dużą przepuszczalnością światła, nie ograniczają widoczności oraz doświetlenia basenu.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj…

3. Ścianka do myjni w serwisie samochodowym

To zupełnie normalne, że w trakcie różnego rodzaju napraw samochody są brudzone. Zanim jednak pracownicy serwisu oddadzą je w ręce klientów, kierują auta do myjni. Ta zazwyczaj znajduje się poza miejscem napraw. Nasze kurtyny paskowe ułatwią Ci to zadanie – umożliwią mycie samochodów na terenie warsztatu. Dzięki temu, że skutecznie osłaniają specjalistyczne urządzenia diagnostyczne oraz narzędzia przed rozbryzgującą się wodą. Chronią również pozostałych pracowników serwisu przed niespodziewanym prysznicem. Przy tym nie utrudniają przemieszczania się, bo wystarczy odpowiedni ruch dłoni, by rozchylić pasy i zrobić wymagane przejście.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj…

Kurtyny paskowe Inowrocław – stworzymy je na Twoje indywidualne zamówienie, niezależnie od miejsca, w którym będą służyć

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Wystarczy, że zadzwonisz do nas i powiesz do czego potrzebujesz kurtyn paskowych oraz podasz niezbędne wymiary. Za tworzenie bram paskowych zabierzemy się zaraz po zakończonej rozmowie. Gotowe kurtyny paskowe dostarczymy do Ciebie najpóźniej trzeciego dnia roboczego.

O kurtynach paskowych w innych miastach Polski przeczytasz tutaj:

Sprawdź, jak wyglądają nasze kurtyny w Łomży.

Olkusz i nasze kurtyny PCV – zobacz ofertę.