Kurtyny paskowe Elbląg

Kurtyny paskowe Elbląg

Kurtyny paskowe Elbląg – z najwyższej jakości pasów PCV, dopasowanych do każdego miejsca

Poszukujesz kurtyn paskowych do miejsca pracy czy domu? A jeśli pracy, to chodzi o mroźnię, halę produkcyjną czy może centrum logistyczne? W zasadzie to nie musisz odpowiadać. Bo już teraz możemy zagwarantować, że u nas znajdziesz kurtyny paskowe, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

I nie chodzi tutaj o przesadną pewność siebie. A o to, że jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy tak rozbudowanym katalogiem ofertowym, w którym znajduje się ponad 100 różnych rodzajów pasów PCV. Wszystkie otrzymujemy od sprawdzonych europejskich dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że kurtyny paskowe, które produkujemy są trwałe, wytrzymałe i elastyczne. A jako że dysponujemy własną linią produkcyjną i utrzymujemy pełne stany magazynowe, kurtyny paskowe tworzymy szybko i możemy zaoferować Ci niezwykle atrakcyjne ceny.

Kurtyny paskowe Elbląg – 3 najbardziej popularne rodzaje pasów PCV

1. Pasy PCV standard

O charakterystycznym, lekko niebieskawym zabarwieniu. Wykazują optymalne właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Chronią przed zbyt intensywnym przemieszczaniem się powietrza (przeciągami) i zanieczyszczeń pyłowych. W ten sposób wpływają korzystnie na zdrowie pracowników oraz żywotność maszyn. Stosowane są przede wszystkim jako różnego rodzaju przegrody, oddzielające poszczególne stanowiska pracy oraz osłony maszyn.

2. Pasy PCV żebrowane

Wzmocnione po obu stronach dodatkowymi pionowymi pasami–żebrami cechują się znacznie większą od standardowej wytrzymałością. Są wyjątkowo odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Sprawdzają się doskonale, jako bramy magazynów, do których dostarcza się towary zawinięte w folie stretch. Ich przezroczystość utrzymuje się przez dłuższy czas. Sukcesywnie wytrzymują ruch „paleciaków”, wózków widłowych i samochodów towarowych.

3. Pasy PCV z folii polar i superpolar

Prowadzisz chłodnię lub mroźnię? W takim razie to są idealne kurtyny paskowe dla Ciebie – wykonane z folii polar zachowują swoje cechy fizyczne do -25°C, a z folii superpolar nawet do -60°C. Skutecznie zabezpieczają przed stratami cieplnymi – utrzymują stałą temperaturę w danym pomieszczeniu i zapobiegają wychładzaniu się pozostałych. Pozwalają uniknąć szkodliwego oszronienia urządzeń.

Poszukujesz kurtyn paskowych w Elblągu – sprawdź naszą ofertę

Zaopatrujemy wiele firm, które mają swoją siedzibę w Elblągu. Chociaż nasza produkcja mieści się w Łabiszynie, od wielu lat zaopatrujemy większość miast w Polsce.

Jeśli jeszcze nie znalazłeś pasów PCV spełniających Twoje oczekiwania, nie rezygnuj. Więcej informacji na temat pozostałych rodzajów kurtyn paskowych znajdziesz tutaj…

Możesz również skontaktować się z naszym zespołem, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i przedstawi wszystkie kurtyny paskowe. Elbląg już korzysta z tej opcji.

Oto nasza oferta w innych miastach Polski:

Częstochowa i nasze produkty, czyli kurtyny paskowe.

Produkty kurtyn PCV dostępne w Czarnkowie.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Szukałem uniwersalnej osłony do magazynu - stanęło na kurtyny PCV. Elbląg to miasto, którym pracuję, więc szukałem firm nieopodal. Ta firma oferowała najlepsze dopasowanie oraz szybką realizację. Od razu można było wycenić kurtyny i zamówić online!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Elbląg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Dobra kurtyna paskowa. Elbląg nie musi się martwić o czas realizacji zamówienia. Kupowałem tutaj już trzy razy i za każdym kurtyny były u mnie po kilku dniach. Polecam!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Elbląg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  W tym sklepie zamówiłam kurtyny paskowe. Elbląg polecił, a ja posłuchałam. I całe szczęście! Żadnych nieścisłości, niespodzianek czy opóźnień. Kurtyny były u mnie na czas i były naprawdę dobrze zapakowane. Z mężem powiesiliśmy je w samochodach dostawczych.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Elbląg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  Ostatnio kupiłem tutaj kurtyny paskowe PCV. Elbląg sugerował, że to będzie dobry zamiennik dla drzwi z chłodni. Ludzie narzekali, że te drzwi są uciążliwe, a przy każdym przejściu uciekało dużo zimna, więc coś trzeba było z tym zrobić. Kurtyny naprawdę zrobiły różnicę, praca jest teraz o wiele przyjemniejsza. Mam nadzieję, że czas tego nie zmieni!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Elbląg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.