Kurtyny paskowe Elbląg

Kurtyny paskowe Elbląg

Kurtyny paskowe Elbląg – z najwyższej jakości pasów PCV, dopasowanych do każdego miejsca

Poszukujesz kurtyn paskowych do miejsca pracy czy domu? A jeśli pracy, to chodzi o mroźnię, halę produkcyjną czy może centrum logistyczne? W zasadzie to nie musisz odpowiadać. Bo już teraz możemy zagwarantować, że u nas znajdziesz kurtyny paskowe, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

I nie chodzi tutaj o przesadną pewność siebie. A o to, że jako jedna z niewielu firm w kraju dysponujemy tak rozbudowanym katalogiem ofertowym, w którym znajduje się ponad 100 różnych rodzajów pasów PCV. Wszystkie otrzymujemy od sprawdzonych europejskich dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że kurtyny paskowe, które produkujemy są trwałe, wytrzymałe i elastyczne. A jako że dysponujemy własną linią produkcyjną i utrzymujemy pełne stany magazynowe, kurtyny paskowe tworzymy szybko i możemy zaoferować Ci niezwykle atrakcyjne ceny.

Kurtyny paskowe Elbląg – 3 najbardziej popularne rodzaje pasów PCV

1. Pasy PCV standard

O charakterystycznym, lekko niebieskawym zabarwieniu. Wykazują optymalne właściwości termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne. Chronią przed zbyt intensywnym przemieszczaniem się powietrza (przeciągami) i zanieczyszczeń pyłowych. W ten sposób wpływają korzystnie na zdrowie pracowników oraz żywotność maszyn. Stosowane są przede wszystkim jako różnego rodzaju przegrody, oddzielające poszczególne stanowiska pracy oraz osłony maszyn.

2. Pasy PCV żebrowane

Wzmocnione po obu stronach dodatkowymi pionowymi pasami–żebrami cechują się znacznie większą od standardowej wytrzymałością. Są wyjątkowo odporne na zarysowania oraz pęknięcia. Sprawdzają się doskonale, jako bramy magazynów, do których dostarcza się towary zawinięte w folie stretch. Ich przezroczystość utrzymuje się przez dłuższy czas. Sukcesywnie wytrzymują ruch „paleciaków”, wózków widłowych i samochodów towarowych.

3. Pasy PCV z folii polar i superpolar

Prowadzisz chłodnię lub mroźnię? W takim razie to są idealne kurtyny paskowe dla Ciebie – wykonane z folii polar zachowują swoje cechy fizyczne do -25°C, a z folii superpolar nawet do -60°C. Skutecznie zabezpieczają przed stratami cieplnymi – utrzymują stałą temperaturę w danym pomieszczeniu i zapobiegają wychładzaniu się pozostałych. Pozwalają uniknąć szkodliwego oszronienia urządzeń.

Poszukujesz kurtyn paskowych w Elblągu – sprawdź naszą ofertę

Zaopatrujemy wiele firm, które mają swoją siedzibę w Elblągu. Chociaż nasza produkcja mieści się w Łabiszynie, od wielu lat zaopatrujemy większość miast w Polsce.

Jeśli jeszcze nie znalazłeś pasów PCV spełniających Twoje oczekiwania, nie rezygnuj. Więcej informacji na temat pozostałych rodzajów kurtyn paskowych znajdziesz tutaj…

Możesz również skontaktować się z naszym zespołem, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania i przedstawi wszystkie kurtyny paskowe. Elbląg już korzysta z tej opcji.

 

Oto nasza oferta w innych miastach Polski:

Częstochowa i nasze produkty, czyli kurtyny paskowe.

Produkty kurtyn PCV dostępne w Czarnkowie.

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *