Kurtyny paskowe Częstochowa

kurtyny paskowe Częstochowa

Kurtyny paskowe, które sprawdzają się w każdych warunkach. Częstochowa wybrała współpracę z naszą marką!

Stawiamy na najlepsze kurtyny paskowe. Częstochowa to nie jedyny przykład!

W produkcji kurtyn paskowych zawsze stawiamy na jakość stosowanych materiałów oraz dokładność wykonania. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom trwałe i bezpieczne produkty. To dlatego nasze kotary są stosowane w tak wielu branżach, od przemysłu spożywczego po zastosowania przemysłowe. Wystarczy wspomnieć, że posiadamy kurtyny, które sprawdzą się równie dobrze w każdym sektorze:

  • przemysł spożywczy,
  • przetwórstwo owocowo-warzywne,
  • przetwórstwo mięsne,
  • przemył elektroniczny,
  • przemysł elektroniczny,
  • magazynowanie (w tym magazynowanie materiałów łatwopalnych),
    lakierowanie.

Dla tego zaopatrują się u nas firmy z wielu miast, m.in. Częstochowa postawiła na nasze kurtyny paskowe.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Postaw na sprawdzoną markę, która nie zawodzi

Urządzenia pracujące w miejscach o dużym zapyleniu wymagają częstego czyszczenia i konserwacji. Jednak nawet kosztowne przeglądy nie zawsze pozwolą ustrzec się awarii. Dlatego w obszarach o dużym zapyleniu najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania – przykładem są kotary paskowe, które doskonale sprawdzają się jako: osłony maszyn, przegrody do wydzielania stref, czy po prostu jako bramy paskowe. Nieskompilowana budowa oraz znaczna wytrzymałość mechaniczna są najlepszym orężem w walce z zanieczyszczonym środowiskiem przemysłowym.

Stosując zasłony z elastycznych pasków PCV oddzielisz pomieszczenia biurowe, magazynowe oraz robocze stanowiska pracy. Kurtyny paskowe doceniła m.in. Częstochowa. To tutaj zaopatrujemy największe polskie firmy i przedsiębiorstwa. Docieramy jednak do całego kraju!

Co zyskujesz dzięki naszym kotarom?

Nasze kurtyny projektujemy w taki sposób, aby skutecznie chroniły przed hałasem, przeciągami oraz zanieczyszczeniami przemysłowymi. To nie tylko większy komfort pracy, ale też ochrona zdrowia pracowników. Dziś to absolutna norma. Wiedzą o tym polskie firmy, których siedzibą jest właśnie Częstochowa. Te stosują nasze kurtyny paskowe już od dawna. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!