Kurtyny paskowe Zabrze

Kurtyny paskowe Zabrze

Kurtyny paskowe Zabrze – stworzymy je na Twoje indywidualne zamówienie, od podstaw

Wiesz co sprawia, że internauci po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „kurtyny paskowe Zabrze” i trafieniu na naszą stronę decydują się na zakup „ścianek” właśnie u nas? Powodów jest kilka, ale najważniejszym jest to, że wszystkie kurtyny paskowe jakie tworzymy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego niezależnie od tego czy prowadzisz magazyn, chłodnię czy halę przemysłową, możesz mieć pewność – stworzymy dla Ciebie „ściankę” lub bramę z pasków, która sprawdzi się doskonale i posłuży Ci przez długie lata.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe tworzymy zgodnie z opracowanym przez naszych specjalistów harmonogramem, podzielonym na 4 podstawowe etapy

 1. Rozmowa z klientem i ustalenie potrzeb
  Od tego zawsze zaczynamy naszą pracę. Kiedy klient kontaktuje się z naszym zespołem, informuje nas, jaki rodzaj przedsiębiorstwa prowadzi, do czego potrzebuje naszych kurtyn paskowych i czego od nich oczekuje – to pozwala na dobranie najlepszego rodzaju pasów PCV. Dopytujemy również o wymiary „ścianki” – tak, aby stworzyć kurtynę, która będzie w 100% spełniać postawione jej zadanie. Przedstawiamy wycenę i termin realizacji. Odpowiadamy też na wszystkie pytania klienta.
 2. Dobór materiału i produkcja
  Z niezwykłą starannością dbamy o nasz stan magazynowy – o to, by wszystkie materiały niezbędne do produkcji kurtyn paskowych były zawsze pod ręką. Dzięki temu już na chwilę po zakończonej rozmowie z klientem przechodzimy do tworzenia. Uruchamiamy linię produkcyjną, ustawiamy maszyny według wcześniej ustalonych parametrów i… wykonujemy! Produkcja małych kurtyn paskowych zajmuje nam maksymalnie 15 minut, a dużych nie dłużej niż 2-3 godziny.
 3. Pakowanie
  Trzeci etap naszej pracy to pakowanie. Gotowe kurtyny paskowe kierujemy do specjalnego, wydzielonego wyłącznie w tym celu stanowiska. Tam na „ściankę” czeka odpowiednie opakowanie i wszystkie akcesoria niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia kurtyny przed wysyłką. Zabezpieczona i zapakowana przesyłka oczekuje na kuriera, aby wyruszyć w podróż w dowolne miejsce Polski.
 4. Dostarczanie
  Kurtyny paskowe docierają do naszych klientów najpóźniej trzeciego dnia od momentu skontaktowania się z naszą firmą i złożenia zamówienia. Nasze kurtyny wysyłamy w każde miejsce na terenie Polski. Aby mieć pewność, że przesyłka dotrze w terminie korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych firm kurierskich. Dzięki temu nasze przesyłki docierają bezpiecznie zarówno do największych miast, jak i najmniejszych wsi. Coraz częściej wysyłamy kurtyny do Zabrza.

Czy wiesz, że…?
Jeśli zadzwonisz do nas przed godziną 12:00 i zlecisz produkcję kurtyn paskowych, wyślemy ją do Ciebie jeszcze tego samego dnia!

Dokładamy wszelkich starań, by tworzyć najlepsze kurtyny paskowe. Zabrze już o tym wie!

Oto oferta dla wszystkich klientów z okolicy:

Sprawdź, jakie kurtyny paskowe dostarczamy do Rybnika.

Kliknij i zobacz kurtyny PCV z Tarnobrzegu.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *