Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

Kurtyny paskowe Tarnobrzeg i wszystkie akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu

Po odpowiedniej analizie swojego biznesu, w tym przede wszystkim miejsca pracy doszedłeś do wniosku, że potrzebujesz kurtyn paskowych? Tarnobrzeg to jedno z miast, do których je dostarczamy, więc dobrze się składa. Zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą, bo w niej znajduje się ponad 100 różnych rodzajów pasów PCV. Dedykowanych niemalże każdemu miejscu – od mroźni i chłodni po halę produkcyjną oraz magazyn.

Kurtyny paskowe produkowane wyłącznie w oparciu o elementy od sprawdzonych europejskich dostawców

Najważniejsze dla naszej firmy jest 100% zadowolenie klientów z zakupu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas kurtyny paskowe wykazywały najwyższą wytrzymałość oraz bardzo dobrze spełniały swoje zadanie przez całe lata. W tym celu podjęliśmy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi europejskimi dostawcami. Elementy, które od nich pozyskujemy nie zawierają szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów ani nawet najmniejszych wad materiałowych. Mają w pełni udokumentowany skład chemiczny oraz parametry techniczne, których wysokie wartości potwierdzają liczne testy oraz badania laboratoryjne. Możesz być więc pewien – wszystkie cechy kurtyn paskowych, o których tutaj przeczytasz mają rzeczywiste przełożenie na gotowy produkt.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Od nas otrzymasz również wszystkie akcesoria niezbędne do montażu kurtyn paskowych

Jesteśmy firmą w pełni wyspecjalizowaną w produkcji kurtyn paskowych. Na tym jednak poprzestajemy – nie prowadzimy usług montażu. Między innymi dlatego, że instalacja kurtyn paskowych jest bardzo łatwa i nie wymaga ani dużych pokładów czasu, ani specjalistycznych umiejętności. Może przeprowadzić ją każdy, w domowym lub firmowym zaciszu, w tym również Ty. Tym bardziej, że klienci mogą z łatwością zakupić u nas wszystkie akcesoria niezbędne do montażu – zawiesia i płytki mocujące oraz wieszaki grzebieniowe. I to w wielu różnych rozmiarach.

Zainteresowała Cię oferta kurtyn paskowych w Tarnobrzegu?

Jeśli tak, wystarczy, że skontaktujesz się z nami – za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej i złożysz zamówienie. Do produkcji Twoich wymarzonych kurtyn paskowych zabierzemy się zaraz po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów, a gotowy produkt wyślemy najpewniej jeszcze tego samego dnia.

Oto nasza pełna oferta przygotowana z myślą o klientach w innych częściach Polski:

Kliknij i zobacz nasze wszystkie kurtyny w Koszalinie.

Rybnik i oferta najlepszych kurtyn PCV.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Wczoraj powiesiłem nowe kurtyny paskowe Tarnobrzeg ze sklepu Kurtyny PCV i dzisiaj praca w magazynie była całkowicie inna! Bez wilgoci, bez kurzu, no po prostu bajka!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Kurtyny bez zarzutu

  Ocena: 5/5

  Zamontowaliśmy w samochodach dostawczych kurtyny paskowe. Tarnobrzeg miał różne oferty, ale mój mąż postawił na ten sklep. Dzisiaj po pierwszym dniu mogę z czystym sumieniem przyznać, że to był strzał w 10!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Postawiłam na nowe kurtyny PCV. Tarnobrzeg doradził, że to będzie najlepsze, co mogę zrobić dla niewielkiej chłodni, w której pracuje tylko kilka osób. Do tej pory mieliśmy problemy z uciekającym powietrzem i sporym hałasem. O ile hałas dało się przeżyć, tak utraty zimnego powietrza generowały ogromne straty. Czasami drzwi musiały zostać otwarte na dłużej, np. kiedy wnosiliśmy coś ciężkiego. W takich chwilach tego zimna ubywało najczęściej, a takie sytuacje były niestety na porządku dziennym. Z kurtynami wszystko wygląda zupełnie inaczej i nieporównywalnie lepiej!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  W swoim samochodzie dostawczym postawiłem na kurtyny paskowe PCV. Tarnobrzeg doradzał różne sklepy, ale zaufany kolega podsunął mi Kurtyny PCV. Zadzwoniłem, szybko dogadaliśmy szczegóły, a na swoje kurtyny czekałem tylko kilka dni.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.