Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

Kurtyny paskowe Tarnobrzeg

Kurtyny paskowe Tarnobrzeg i wszystkie akcesoria niezbędne do ich prawidłowego montażu

Po odpowiedniej analizie swojego biznesu, w tym przede wszystkim miejsca pracy doszedłeś do wniosku, że potrzebujesz kurtyn paskowych? Tarnobrzeg to jedno z miast, do których je dostarczamy, więc dobrze się składa. Zapoznaj się z naszą rozbudowaną ofertą, bo w niej znajduje się ponad 100 różnych rodzajów pasów PCV. Dedykowanych niemalże każdemu miejscu – od mroźni i chłodni po halę produkcyjną oraz magazyn.

Kurtyny paskowe produkowane wyłącznie w oparciu o elementy od sprawdzonych europejskich dostawców

Najważniejsze dla naszej firmy jest 100% zadowolenie klientów z zakupu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas kurtyny paskowe wykazywały najwyższą wytrzymałość oraz bardzo dobrze spełniały swoje zadanie przez całe lata. W tym celu podjęliśmy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi europejskimi dostawcami. Elementy, które od nich pozyskujemy nie zawierają szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów ani nawet najmniejszych wad materiałowych. Mają w pełni udokumentowany skład chemiczny oraz parametry techniczne, których wysokie wartości potwierdzają liczne testy oraz badania laboratoryjne. Możesz być więc pewien – wszystkie cechy kurtyn paskowych, o których tutaj przeczytasz mają rzeczywiste przełożenie na gotowy produkt.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Od nas otrzymasz również wszystkie akcesoria niezbędne do montażu kurtyn paskowych

Jesteśmy firmą w pełni wyspecjalizowaną w produkcji kurtyn paskowych. Na tym jednak poprzestajemy – nie prowadzimy usług montażu. Między innymi dlatego, że instalacja kurtyn paskowych jest bardzo łatwa i nie wymaga ani dużych pokładów czasu, ani specjalistycznych umiejętności. Może przeprowadzić ją każdy, w domowym lub firmowym zaciszu, w tym również Ty. Tym bardziej, że klienci mogą z łatwością zakupić u nas wszystkie akcesoria niezbędne do montażu – zawiesia i płytki mocujące oraz wieszaki grzebieniowe. I to w wielu różnych rozmiarach.

Zainteresowała Cię oferta kurtyn paskowych w Tarnobrzegu?

Jeśli tak, wystarczy, że skontaktujesz się z nami – za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej i złożysz zamówienie. Do produkcji Twoich wymarzonych kurtyn paskowych zabierzemy się zaraz po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów, a gotowy produkt wyślemy najpewniej jeszcze tego samego dnia.

Oto nasza pełna oferta przygotowana z myślą o klientach w innych częściach Polski:

Kliknij i zobacz nasze wszystkie kurtyny w Koszalinie.

Rybnik i oferta najlepszych kurtyn PCV.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *