Kurtyny paskowe śląskie

Kurtyny paskowe śląskie

Kurtyny paskowe w śląskim – dostarczamy je do wszystkich 71 miast

Prowadzisz działalność przemysłową, budowlaną lub spożywczą w województwie śląskim i poszukujesz firmy, która stworzy dla Ciebie kurtynę paskową? Choć nasza siedziba umiejscowiona jest w innej części Polski, obsługujemy klientów ze wszystkich 71 miast Śląska i ich okolic! Szeroki wybór materiałów i wysoka jakość oferowanych wyrobów w połączeniu z szybkim czasem realizacji zapewnia nam szerokie grono odbiorców. Najatrakcyjniejsza oferta cenowa na rynku sprawia, że nasza oferta to pierwszy wybór w świecie kurtyn paskowych.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe dostarczamy do miast i wsi w całym województwie śląskim

Kiedy już wskażesz nam jakiej kurtyny paskowej potrzebujesz, a my ją stworzymy, możesz liczyć na ekspresową wysyłkę. Naszym priorytetem jest bowiem Twoja 100-procentowa satysfakcja. Z tego powodu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami kurierskimi w Polsce – które docierają zarówno do największych miast i okolic oraz malutkich wsi położonych w województwie śląskim.

Dowodem na to niech będzie opinia jednego z naszych klientów – Pani Cecylii, który zadzwonił do nas, opowiedziała o swoim problemie do rozwiązania, podał wymiary niezbędne do wykonania kurtyny, a zaledwie kilka dni później cieszył się już własną kurtyną paskową.

Dzień dobry.
Paczka właśnie dotarła.
Bardzo dziękuję za szybką przesyłkę . Dodam , że transakcja wypadła na najwyższym poziomie , szybko , bardzo miła obsługa telefoniczna i e-meilowa . Wyczerpująca odpowiedź na każde zadane pytanie. Dobrze i profesjonalnie przedstawiona oferta. Podsumowując jestem pod bardzo dużym wrażeniem Państwa oferty i obsługi. Chętnie polecę Państwa firmę znajomym i nie tylko…
Z pozdrowieniami,
Cecylia Kasprzyk – Skalska.
G.S. Kłomnice.

Dziękujemy Pani Cecylio! 🙂

5 cech naszej produkcji kurtyn paskowych, dzięki którym wyprzedzamy konkurencję w śląskim

W trakcie czytania artykułu prawdopodobnie przeszło Ci przez myśl pytanie, dlaczego to właśnie u nas miałbyś zamówić kurtynę paskową. Ekspresowa wysyłka to tylko jedna z wielu cech opisujących naszą działalność. Jak jest z resztą?

 • wykorzystujemy wyłącznie najlepsze pasy PCV – o zaokrąglonych krawędziach, odpowiednim profilowaniu i wzmocnione dodatkowymi elementami,
 • tworzymy kilka rodzajów kurtyn przesuwnych, w tym kurtyny paskowe, przesuwne, w rozmiarach drzwi oraz idealne do chłodni i mroźni,
 • służymy wsparciem na każdym etapie realizacji zamówienia – od doradztwa, jaka kurtyna paskowa sprawdza się najlepiej w danym przypadku, po pytania o koszt, termin wykonania oraz dostawy,
 • prezentujemy zdjęcia poglądowe kurtyn paskowych – to pozwala naszym klientom jeszcze lepiej zapoznać się z produktem, przed zleceniem jego tworzenia,
 • na maile oraz wiadomości tworzone w formularzach kontaktowych odpowiadamy szybko i konkretnie – dzięki temu nie musisz zmuszać się do rozmowy telefonicznej, jeśli tego nie lubisz. Choć, jak głosi wieść, nasi konsultanci są podobno najbardziej uprzejmi w tej branży.

Jeśli mimo wszystko tym artykułem nie przekonaliśmy Cię do siebie w 100%, zajrzyj do innych zakładek. Nasza strona jest bowiem skarbnicą wiedzy na temat kurtyn paskowych z której masz prawo korzystać do woli.

Oferta regionalna jest dla Ciebie?

Sprawdź nasze kurtyny PCV w Przemyślu.

Gliwice i oferta regionalna na kurtyny paskowe.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Potrzebna mi była niewielka kurtyna paskowa. Śląskie to kolebka przemysłu, więc myślałem, że nie będę miał problemu z wyborem. Finalnie okazało się, że zamówiłem kurtyny z drugiego końca Polski i wyszło taniej :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe śląskie

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kontakt ze sklepem jest prosty i przyjemny, nie miałem żadnych problemów z dogadaniem szczegółów, a na kurtyny paskowe śląskie czekałem dosłownie kilka dni. Wszystko jak w zegarku.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe śląskie

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Nie musiałem długo zastanawiać się nad tym, czy potrzebne mi będą kurtyny paskowe PCV. Śląskie już na początku miało dla mnie interesującą ofertę, a dzięki Waszemu sklepowi zamówiłem to, co chciałem bez większych problemów. Dzięki wielkie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe śląskie

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Przejrzałem cały Wasz sklep i już jakiś czas temu złożyłem zamówienie na kurtyny PCV - śląskie okazało się być miejscem, do którego dość szybko dostarczacie zamówienia, więc wiem, gdzie dokonam kolejnych zakupów.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe śląskie

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.