Kurtyny paskowe Gliwice

Kuryny paskowe Gliwice

Kurtyny paskowe Gliwice – skuteczna ochrona przed promieniowaniem, hałasem i zabrudzeniami

Tworzone przez naszą firmę kurtyny paskowe – w Gliwicach i całej Polsce – cieszą się dużą popularnością. To dlatego, że do dyspozycji mamy ponad 100 różnych pasów PCV. Wszystkie pozyskane od sprawdzonych, europejskich dostawców. O parametrach technicznych, które potwierdzają liczne badania i testy oraz składzie chemicznym pozbawionym szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów.

Prowadzisz halę produkcyjną? U nas znajdziesz najwyższej jakości kurtyny paskowe, dopasowane w 100% do Twoich potrzeb i Twojego biznesu. Spójrz tylko, poniżej prezentujemy 3 główne cechy kurtyn paskowych, które tylko utwierdzają Cię w słuszności zakupu.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Kurtyny paskowe redukują hałas oraz pomagają w utrzymaniu stałej temperatury

Kurtyny paskowe ochrona przed hałasem Gliwice

Pasy PCV – główny materiał, z jakiego wykonujemy kurtyny paskowe wykazuje dużą dźwiękochłonność oraz wysoki stopień izolacyjności termicznej. Dzięki temu kurtyny znacząco ograniczają hałas i w ten sposób poprawiają komfort pracy i zdrowie pracowników. Pozwalają zaoszczędzić odrobinę pieniędzy na rachunkach za ogrzewanie lub chłodzenie – w zależności od rodzaju pomieszczenia. Kurtyny paskowe doceniają więc zarówno właściciele mroźni i chłodni, jak i placówek produkcyjnych.

2. Kurtyny paskowe stanowią barierę oddzielającą od szkodliwego promieniowania UV

Kurtyny paskowe Gliwice - ochrona przed promieniowaniem UV, kurtyny spawalnicze chroniąc wzrok osób, które nie biorą udziału w procesie spawania

I nie mamy tutaj na myśli promieniowania, jakie generuje słońce. Choć ono bez wątpienia też nie jest korzystne. Kurtyny paskowe sprawdzają się bowiem doskonale w pomieszczeniach spawalniczych oraz halach, które zajmują się termiczną i mechaniczną obróbkę metali. Zabezpieczają wzrok pracowników, którzy zajmują się innymi zadaniami, w innej części pomieszczenia. Bo ci, którzy wykonują wymienione czynności zazwyczaj posiadają specjalistyczne okulary.

3. Kurtyny paskowe to szczelna ochrona przed zabrudzeniami – kurzem i pyłem

Kurtyny paskowe Gliwice do ochrony przed zabrudzeniami, kurzem i pyłem

Aspekt ten ma korzystny wpływ na życie zarówno maszyn, jak i pracowników. Dzięki kurtynom paskowym kurz oraz pył znajdują się w wyłącznie wybranej strefie pomieszczenia – nie rozprzestrzeniają się po całej hali. Nie osiadają na urządzeniach i nie docierają do układu oddechowego człowieka. Już po kilku miesiącach zauważysz, że urządzenia, z jakich korzysta Twoja firma nie wymagają tak częstych napraw, jak do tej pory. A pracownicy czują się lepiej i wykonują swoje zadanie w większym komforcie.

Kurtyny paskowe Gliwice – płacisz niewiele, a rozwiązujesz sporo problemów

Więcej informacji uzyskasz, jeśli skontaktujesz się z naszym zespołem. Do Twojej dyspozycji oddajemy zarówno numer telefonu, jak i adres mailowy.

 

Sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy w ofercie regionalnej:

Kurtyny paskowe, które znajdziesz w Gdańsku.

Wałbrzych i pełna oferta kurtyn PCV.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Kupiłem kurtyny paskowe Gliwice z tego sklepu i jestem bardzo zadowolony. Zarówno z kontaktu ze sprzedawcą, jak i samych kurtyn. Montaż był prosty i szybki, a kurtyny radzą sobie naprawdę dobrze z przeciągami i wodą, które były utrapieniem w moim małym magazynie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Gliwice

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Udana inwestycja, chłodnia odżyła, kiedy zainstalowałem kurtyny paskowe PCV. Gliwice poleciły takie rozwiązanie, bo drzwi w przejściach były uciążliwe, a zimne powietrze uciekało z każdym przejściem.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Gliwice

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Naprawdę nieźle się sprawdza kupiona u Was kurtyna paskowa. Gliwice są najbliżej mojego miejsca zamieszkania, więc zamówiłem właśnie tam. Szybka dostawa, super kontakt i kurtyny, które warto polecić.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Gliwice

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Miałem masę problemów z transportem towaru, ale pomogły kurtyny PCV. Gliwice na forach internetowych zasugerowały takie rozwiązanie, więc szybko złożyłem zamówienie. Dzisiaj rano powiesiłem kurtyny, a po całym dniu mogę szczerze przyznać, że to udana inwestycja.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Gliwice

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.