Kurtyny paskowe Ciechanów

Kurtyny paskowe Ciechanów

Kurtyny paskowe Ciechanów – łatwe w samodzielnym montażu

Skoro trafiłeś na naszą stronę internetową, to prawdopodobnie poszukujesz firmy, która produkuje kurtyny paskowe. Ciechanów – z chęcią Cię o tym informujemy – to jedno z miast, do których dostarczamy gotowe kurtyny, są przygotowane tak, aby każdy mógł je samodzielnie zamontować. Dziś, aby maksymalnie Ci to ułatwić, powiemy kilka słów na temat montażu kurtyn paskowych.

Kurtyny paskowe Ciechanów – 3 elementy składowe zawiesia grzebieniowego

Zawiesie grzebieniowe to system mocowania pasów, dzięki któremu możliwy jest szybki oraz skuteczny montaż kurtyn paskowych. System ten jest tani, łatwy do dopasowania oraz niezwykle trwały. Tworzą go:

1. Wieszaki grzebieniowe

Inaczej nazywane również wieszakami hakowymi. To podstawowy element systemu – wykonany ze stali kwasoodpornej.
Podstawowe wymiary wieszaków grzebieniowych, jakie oferujemy to: 984 mm, 1066 mm, 1230 mm, 1132 mm, 1476 mm i 1681 mm. Wieszaki mają budową modułową, czyli można łączyć je ze sobą. Blacha, z której są wykonywane wieszaki, ma grubość 1.5mm.

Ważne!

Jeśli żadna z tych długości nie odpowiada na Twoje potrzeby, nie rezygnuj! Wieszaki można bowiem przycinać i zestawiać ze sobą, tworząc element na indywidualne zamówienie.

2. Płytki mocujące

W górnej części posiadają podłużne otwory, które służą do nakładania na zęby wieszaka grzebieniowego,, W dolnej części płytki mocującej są wykonane otwory do połączenia płytki z pasami PCV. Szerokość płytek dobiera się do szerokości pasów, i tworzy w ten sposób w pełni spersonalizowaną kurtynę paskową, gotową do użycia.
Do Twojej dyspozycji oddajemy płytki o szerokości: 100 mm, 200 mm, 300 mm i 400 mm.

3. Pasy PCV

Tutaj masz możliwość zdecydowanie większego wyboru. Dysponujemy bowiem ponad 100 różnorodnymi rodzajami pasów PCV, wśród których znajdziesz pasy standardowe, przezroczyste, kolorowe, a nawet takie, które nadają się do pracy przy bardzo niskich temperaturach i w zetknięciu z produktami spożywczymi. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj…

Kurtyny paskowe Ciechanów – skąd będziesz wiedział, że zamontowałeś je prawidłowo?

Prawidłowo zamontowane kurtyny paskowe posiadają kilka cech. Przede wszystkim wieszak grzebieniowy umieszczony jest równo i w pozycji poziomej, dzięki czemu kurtyna jest szczelna i nie rozchyla się samowolnie. Nie dotyka posadzki i jest zawieszona około 1 cm nad nią – dzięki temu pasy wiszą rozprostowane pod własnym ciężarem, przylegają do siebie. Rozchylona nie zahacza ani nie obciera o różnego rodzaju przeszkody.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Wybrana oferta regionalna z innymi polskimi miastami dostępna poniżej:

Tychy i nasze najlepsze kurtyny PCV.

Kurtyny paskowe – zobacz nasze produkty w Gdańsku.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Sprawdzona oferta i bardzo dobrej jakości kurtyna paskowa. Ciechanów to miasto, w którym chyba nie ma żadnej firmy zajmującej się PCV, ale na szczęście tu można zamówić kurtyny online i to z szybkim dowozem. Dzięki!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Ciechanów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Złego słowa nie powiem o tym sklepie, kupiłem bardzo dobre kurtyny PCV. Ciechanów ma zaufanie do tego sprzedawcy, ja posłuchałem się rad i też tutaj kupiłem kurtyny do samochodów dostawczych. Jakość, cena i czas realizacji na duży +

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Ciechanów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Wysoka jakość

  Ocena: 5/5

  Wysokiej jakości kurtyny paskowe PCV. Ciechanów - tu zamówiłem i przyszło ekspresowo. Kurtyny są zapakowane tak, że wygodnie je przenieść (a swoje ważą). Bardzo ładny kolor, świetna funkcjonalność

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Ciechanów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  Kupiłem kurtyny paskowe. Ciechanów nic sensownego nie miał do zaoferowania, więc zamówiłem przez internet u was. Nie miałem pojęcia, że zamówienie zostanie zrealizowane tak szybko. Po kilku dniach miałem już w domu nowe kurtyny. Pełna profeska, naprawdę można wam ufać.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Ciechanów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.