Kurtyny paskowe Suwałki

Kurtyny paskowe Suwałki

Zmniejsz straty cieplne i zacznij oszczędzać – kurtyny paskowe Suwałki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz chłodnię, mroźnię czy halę produkcyjną lub magazyn, zapewne doskonale wiesz czym są straty cieplne. Bardzo trudno jest ich uniknąć, musząc co chwilę otwierać drzwi, aby umożliwić przejazd maszynom lub przejście pracownikom. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie kurtyny paskowe. Suwałki zdążyły się już o tym przekonać.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Suwałki – wykazują bardzo dobrą izolacyjność termiczną

Kurtyny paskowe wykonywane są z elastycznych pasów PCV. Te z kolei znane są jako tworzywa sztuczne o najlepszej izolacyjności termicznej. Izolacyjność ta dotyczy również wiatru oraz wody. Z tego powodu kurtyny paskowe sprawdzają się bardzo dobrze jako bramy wahadłowe oraz wszelkiego rodzaju przegrody termiczne. Prawidłowo zamontowane pozwalają zmniejszyć straty cieplne aż o kilkadziesiąt procent! To przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie oraz większy komfort pracy.

Izolacyjność termiczna i coś więcej, czyli 3 rodzaje specjalistycznych kurtyn paskowych

 • z folii mroźniczej – zdolne znieść temperaturę sięgającą nawet –60°C. Cechują się wysokim stopniem przezroczystości o zaledwie minimalnym niebieskim zabarwieniu. Pomagają utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniach chłodniczych oraz mroźniach – bez zbędnych strat zimna. Zapobiegają niebezpiecznemu oszronieniu urządzeń, zarówno wewnątrz mroźni, jak i w pozostałych pomieszczeniach.
  Więcej na temat kurtyn do chłodni i mroźni przeczytasz tutaj…
 • z folii spawalniczej – dodatkowo chronią przed niebezpiecznymi skutkami promieniowania generowanego w procesie spawania łukowego. Zabezpieczają zarówno wzrok, jak i skórę. Idealne do oddzielenia stanowisk spawalniczych. Uniwersalne dzięki aż trzem różnym szerokościom.
 • z folii antystatycznej – wzbogacone o dodatki, które zapobiegają powstawaniu oraz gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Z tego powodu sprawdzają się bardzo dobrze w miejscach, w których często występuje iskrzenie oraz wyładowania elektrostatyczne. Kurtyny paskowe z folii antystatycznej chronią bowiem przed nieprzewidzianym wybuchem lub pożarem. Więcej informacji na temat pasów z folii antystatycznej dostępnych jest pod tym adresem.

Kurtyny paskowe Suwałki – wybierz rodzaj najlepszy dla Twojego biznesu i skontaktuj się z nami

Już na chwilę po przyjęciu zamówienia zabierzemy się za produkcję. Twoje kurtyny paskowe będą gotowe i wysłane jeszcze tego samego dnia, a u Ciebie pojawią się najpóźniej w 72 godziny.

 

Nasza pełna oferta regionalna kierowana do wszystkich mieszkańców Polski:

Kościan wyposażony w najlepsze kurtyny paskowe PCV.

Zobacz nasz nowy katalog kurtyn paskowych w Nowym Sączu.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zainstalowaliśmy z mężem takie kurtyny PCV Suwałki w sklepie spożywczym, na przejściach pomiędzy tyłem i magazynem i dwie w samym magazynie. Kurtyny sprawdzają się u nas dużo lepiej niż zwykłe drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Suwałki

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Chłodnia jest dużo lepiej przystosowana do pracy, a wystarczyła kurtyna paskowa. Suwałki to już drugie miasto, w którym korzystam z usług sklepu i tym razem także wszystko poszło sprawnie.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Suwałki

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Magazyny, które prowadzę, sprawiają masę problemów jesienią i zimą, a byłoby po prostu tragicznie gdyby nie kurtyny paskowe. Suwałki powinny zamawiać właśnie tutaj, jeśli mieszkańcom zależy na jakości. W przypadku moich magazynów, najgorsza była wilgoć. Kurtyny zrobiły w tej kwestii naprawdę dużo dobrego. Szczerze, to nie przypuszczałem, że będą aż tak dobre. Do walki z wilgocią są po prostu niezbędne.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Suwałki

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kupiłem tutaj nowe kurtyny paskowe PCV. Suwałki mogą liczyć na ten sklep, w moim przypadku wszystko poszło bezproblemowo, a zamawiałem już łącznie 3 razy. Za każdym razem kurtyny były na czas i spisywały (i dalej spisują!) się naprawdę dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep i ich kurtyny paskowe.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Suwałki

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.