Kurtyny paskowe Suwałki

Kurtyny paskowe Suwałki

Zmniejsz straty cieplne i zacznij oszczędzać – kurtyny paskowe Suwałki

Niezależnie od tego, czy prowadzisz chłodnię, mroźnię czy halę produkcyjną lub magazyn, zapewne doskonale wiesz czym są straty cieplne. Bardzo trudno jest ich uniknąć, musząc co chwilę otwierać drzwi, aby umożliwić przejazd maszynom lub przejście pracownikom. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie kurtyny paskowe. Suwałki zdążyły się już o tym przekonać.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Suwałki – wykazują bardzo dobrą izolacyjność termiczną

Kurtyny paskowe wykonywane są z elastycznych pasów PCV. Te z kolei znane są jako tworzywa sztuczne o najlepszej izolacyjności termicznej. Izolacyjność ta dotyczy również wiatru oraz wody. Z tego powodu kurtyny paskowe sprawdzają się bardzo dobrze jako bramy wahadłowe oraz wszelkiego rodzaju przegrody termiczne. Prawidłowo zamontowane pozwalają zmniejszyć straty cieplne aż o kilkadziesiąt procent! To przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie oraz większy komfort pracy.

Izolacyjność termiczna i coś więcej, czyli 3 rodzaje specjalistycznych kurtyn paskowych

  • z folii mroźniczej – zdolne znieść temperaturę sięgającą nawet –60°C. Cechują się wysokim stopniem przezroczystości o zaledwie minimalnym niebieskim zabarwieniu. Pomagają utrzymać stałą temperaturę w pomieszczeniach chłodniczych oraz mroźniach – bez zbędnych strat zimna. Zapobiegają niebezpiecznemu oszronieniu urządzeń, zarówno wewnątrz mroźni, jak i w pozostałych pomieszczeniach.
    Więcej na temat kurtyn do chłodni i mroźni przeczytasz tutaj…
  • z folii spawalniczej – dodatkowo chronią przed niebezpiecznymi skutkami promieniowania generowanego w procesie spawania łukowego. Zabezpieczają zarówno wzrok, jak i skórę. Idealne do oddzielenia stanowisk spawalniczych. Uniwersalne dzięki aż trzem różnym szerokościom.
  • z folii antystatycznej – wzbogacone o dodatki, które zapobiegają powstawaniu oraz gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych. Z tego powodu sprawdzają się bardzo dobrze w miejscach, w których często występuje iskrzenie oraz wyładowania elektrostatyczne. Kurtyny paskowe z folii antystatycznej chronią bowiem przed nieprzewidzianym wybuchem lub pożarem. Więcej informacji na temat pasów z folii antystatycznej dostępnych jest pod tym adresem.

Kurtyny paskowe Suwałki – wybierz rodzaj najlepszy dla Twojego biznesu i skontaktuj się z nami

Już na chwilę po przyjęciu zamówienia zabierzemy się za produkcję. Twoje kurtyny paskowe będą gotowe i wysłane jeszcze tego samego dnia, a u Ciebie pojawią się najpóźniej w 72 godziny.

 

Nasza pełna oferta regionalna kierowana do wszystkich mieszkańców Polski:

Kościan wyposażony w najlepsze kurtyny paskowe PCV.

Zobacz nasz nowy katalog kurtyn paskowych w Nowym Sączu.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *