Kurtyny paskowe Zamość

Kurtyny paskowe Zamość

Kurtyny paskowe Zamość – w pełni dopasowane do potrzeb klienta i przyszłego użytkowania

Kiedy klienci dzwonią do nas, zazwyczaj wiedzą dokładnie jaką funkcję ma pełnić kurtyna paskowa. Czasami ma ona spełniać zadanie zwykłej ścianki, oddzielającej poszczególne stanowiska pracy, a czasami wymagania wobec niej są większe – ma chronić przed hałasem, przeciągami i pyłowymi zanieczyszczeniami. I to właśnie klienci doceniają w nas najbardziej – że nasze kurtyny paskowe spełniają dosłownie wszystkie te zadania. Szeroki wybór pasów o różnych właściwościach i wymiarach pozwala na dopasowanie kurtyny do potrzeb klienta i przyszłego użytkowania.

Przy produkcji kurtyn paskowych wykorzystujemy wyłącznie materiały od sprawdzonych, europejskich producentów

Można powiedzieć, że pod względem ekonomicznym jesteśmy wierni Europie. Przy tworzeniu kurtyn paskowych korzystamy bowiem wyłącznie z materiałów produkowanych przez europejskie firmy. To daje nam gwarancję ich wysokiej jakości wykonania, w której zawiera się:

 • brak szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów,
 • udokumentowany skład chemiczny,
 • brak wad materiałowych,
 • pełna dokumentacja techniczna,
 • wysokie parametry techniczne.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Dysponujemy ponad 100 rodzajami pasów PCV, dzięki czemu możesz mieć pewność – stworzymy kurtyny paskowe idealne dla Twojego miejsca pracy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn, halę produkcyjną czy chłodnię, w naszej ofercie znajdziesz kurtyny paskowe, które dopasują się do każdego z wymienionych miejsc i podniosą komfort pracy w nim.

Pasy PCV, z których korzystamy przy produkcji kurtyn znoszą bowiem zarówno wysoką, jak i niską temperaturę. Są odporne na zarysowania i niszczące działanie środków chemicznych. Charakteryzują się dużą szczelnością, dzięki czemu ograniczają hałas, zatrzymują pyłowe zanieczyszczenia w jednym, konkretnym miejscu oraz wykazują działanie termoizolacyjne. Sprawiają, że promieniowanie wytwarzane podczas spawania nie szkodzi oczom pozostałych pracowników, nie noszącym w danym momencie okularów ochronnych. Skutecznie zabezpieczają maszyny przed zbędnymi zabrudzeniami i przedłużają ich żywotność.

Posiadamy również kolorowe wersje pasów PCV, dzięki którym z kurtyny paskowej możesz stworzyć wielkogabarytową reklamę lub atrakcyjną pod względem estetycznym ściankę w nieprodukcyjnym budynku – domu, garażu, biurze.

Kurtyny paskowe Zamość – u nas masz gwarancję szybkiej dostawy, w nawet 2 dni robocze!

Pełna oferta regionalna dla klienta:

Kliknij i zobacz nasze produkty (kurtyny PCV) w Głogowie.

Sprawdź kurtyny paskowe dostępne w Skierniewicach.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem wasze kurtyny paskowe PCV. Zamość ma ofert, które mogłyby się równać z tą waszą, więc wolałem zamówić i poczekać niż kupić na miejscu i żałować. Dodam tylko, że czekałem tylko 3 dni - to tyle, co nic!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Zamość

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kurtyny paskowe, Zamość ma tylko jeden słuszny wybór - ten sklep. Swoje kurtyny zamontowałem w przybudówce i żaden kurz czy mróz nie przechodzi do mieszkania. Wszystko jest w jak najlepszym porządku.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Zamość

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Nie mam żadnych zastrzeżeń, to naprawdę solidna kurtyna paskowa. Zamość może zamawiać w Kurtyny PCV bez obaw. Wszystko jest na czas, kurtyny pierwszej klasy, a cena według mnie bardzo korzystna jak za taką jakość.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Zamość

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.