Kurtyny paskowe Zamość

Kurtyny paskowe Zamość

Kurtyny paskowe Zamość – w pełni dopasowane do potrzeb klienta i przyszłego użytkowania

Kiedy klienci dzwonią do nas, zazwyczaj wiedzą dokładnie jaką funkcję ma pełnić kurtyna paskowa. Czasami ma ona spełniać zadanie zwykłej ścianki, oddzielającej poszczególne stanowiska pracy, a czasami wymagania wobec niej są większe – ma chronić przed hałasem, przeciągami i pyłowymi zanieczyszczeniami. I to właśnie klienci doceniają w nas najbardziej – że nasze kurtyny paskowe spełniają dosłownie wszystkie te zadania. Szeroki wybór pasów o różnych właściwościach i wymiarach pozwala na dopasowanie kurtyny do potrzeb klienta i przyszłego użytkowania.

Przy produkcji kurtyn paskowych wykorzystujemy wyłącznie materiały od sprawdzonych, europejskich producentów

Można powiedzieć, że pod względem ekonomicznym jesteśmy wierni Europie. Przy tworzeniu kurtyn paskowych korzystamy bowiem wyłącznie z materiałów produkowanych przez europejskie firmy. To daje nam gwarancję ich wysokiej jakości wykonania, w której zawiera się:

  • brak szkodliwych dla zdrowia plastyfikatorów,
  • udokumentowany skład chemiczny,
  • brak wad materiałowych,
  • pełna dokumentacja techniczna,
  • wysokie parametry techniczne.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Dysponujemy ponad 100 rodzajami pasów PCV, dzięki czemu możesz mieć pewność – stworzymy kurtyny paskowe idealne dla Twojego miejsca pracy

Niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn, halę produkcyjną czy chłodnię, w naszej ofercie znajdziesz kurtyny paskowe, które dopasują się do każdego z wymienionych miejsc i podniosą komfort pracy w nim.

Pasy PCV, z których korzystamy przy produkcji kurtyn znoszą bowiem zarówno wysoką, jak i niską temperaturę. Są odporne na zarysowania i niszczące działanie środków chemicznych. Charakteryzują się dużą szczelnością, dzięki czemu ograniczają hałas, zatrzymują pyłowe zanieczyszczenia w jednym, konkretnym miejscu oraz wykazują działanie termoizolacyjne. Sprawiają, że promieniowanie wytwarzane podczas spawania nie szkodzi oczom pozostałych pracowników, nie noszącym w danym momencie okularów ochronnych. Skutecznie zabezpieczają maszyny przed zbędnymi zabrudzeniami i przedłużają ich żywotność.

Posiadamy również kolorowe wersje pasów PCV, dzięki którym z kurtyny paskowej możesz stworzyć wielkogabarytową reklamę lub atrakcyjną pod względem estetycznym ściankę w nieprodukcyjnym budynku – domu, garażu, biurze.

Kurtyny paskowe Zamość – u nas masz gwarancję szybkiej dostawy, w nawet 2 dni robocze!

Pełna oferta regionalna dla klienta:

Kliknij i zobacz nasze produkty (kurtyny PCV) w Głogowie.

Sprawdź kurtyny paskowe dostępne w Skierniewicach.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *