Kurtyny paskowe Toruń

Kurtyny paskowe Toruń

Kurtyny paskowe Toruń – 3 powody, dla których Twoja firma produkcyjna lub magazyn ich potrzebuje

Skoro trafiłeś na naszą stronę internetową, może to oznaczać tylko jedno – poszukujesz kurtyn paskowych w Toruniu. Wiesz jednak, że istnieje co najmniej 3 powody, dla których Twoja firma produkcyjna lub magazyn ich potrzebuje? Dziś o nich opowiemy.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Kurtyny paskowe zmniejszają hałas w miejscu pracy – nawet o kilkadziesiąt procent!

U podstaw każdego zakładu produkcyjnego stoi praca maszyn – pił, kompresorów, sprężarek i szeregu innych, czasami większych i głośniejszych. W ciągu kilku godzin dziennie generują one hałas o dużej częstotliwości, który, nawet w przypadku odpowiedniej ochrony uszu, może niekorzystnie wpłynąć na kondycję słuchu. Poza tym, hałas ten znacząco zmniejsza komfort pracy, potęgując w pracownikach uczucie zmęczenia i niezadowolenia.

Elastyczne pasy PCV, z jakich korzystamy przy produkcji kurtyn bardzo dobrze pochłaniają i wytłumiają fale dźwiękowe. W ten sposób ograniczają rozprzestrzenianie się hałasu i zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną.

2. Kurtyny paskowe zatrzymują kurz i pył – w ten sposób chronią maszyny przed awariami

Zanieczyszczenia pyłowe, powstające w trakcie produkcji osiadają na maszynach, utrudniając ich pracę. W takiej sytuacji urządzenie musi zużywać więcej energii, by wykonać dokładnie to samo zadanie. To z kolei prowadzi do zdecydowanie częstszych awarii, których uniknięcie wymaga dodatkowych przeglądów i konserwacji. Zabiegi te pochłaniają sporą część firmowego budżetu.

Kurtyny paskowe, tworzące swego rodzaju ściankę, odgradzają poszczególne stanowiska pracy, zapobiegając przemieszczaniu się kurzu i pyłu. Chronią w ten sposób maszyny przed zanieczyszczeniem i przedłużają ich żywotność. To przekłada się na sporą oszczędność. Już po kilku miesiącach stwierdzisz – zakup kurtyn paskowych to była słuszna inwestycja!

3. Kurtyny paskowe zabezpieczają przed utratą ciepła i zmniejszają rachunki za ogrzewanie

Niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn, zakład produkcyjny czy chłodnię – utrzymanie stałej temperatury w obrębie miejsca pracy jest niezwykle ważne. Przy tym dostęp do danego pomieszczenia – zarówno pracowników, jak i maszyn transportowych – jest konieczny.

Możesz z łatwością pogodzić te dwa zagadnienia, zabezpieczając bramę wjazdową kurtyną paskową. Wykonana z pasów PCV typu standard jest niezwykle odporna na ścieranie i uszkodzenia, a dzięki wysokiej elastyczności izoluje ciepło i pozwala na znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania.

Kurtyny paskowe – Toruń to jedno z miast, do których je dostarczamy. Zainteresowany?

Jeśli chcesz zgłosić zamówienie lub zadać nam kilka dodatkowych pytań, zadzwoń, napisz wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części strony. Nasi specjaliści odpowiedzą jeszcze tego samego dnia.

Szukasz innej oferty regionalnej?

Zobacz nasze kurtyny PCV dostępne w Kaliszu.

Kliknij i obejrzyj kurtyny paskowe w Ciechanowie.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem od Was kurtyny paskowe do Torunia. Realizacja była bardzo szybka, nawet z dowozem. Nie było problemu z wybraniem nawet niestandardowych wymiarów pasów czy zawiesi. Dzięki wielkie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z dostawcą. Oczekuję rady i dokładnego opisu produktu. Sklep zdecydowanie sprostał moim oczekiwaniom. Zamówiłem moje kurtyny paskowe. Toruń, śmiało kupujcie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *