Kurtyny paskowe Toruń

Kurtyny paskowe Toruń

Kurtyny paskowe Toruń – 3 powody, dla których Twoja firma produkcyjna lub magazyn ich potrzebuje

Skoro trafiłeś na naszą stronę internetową, może to oznaczać tylko jedno – poszukujesz kurtyn paskowych w Toruniu. Wiesz jednak, że istnieje co najmniej 3 powody, dla których Twoja firma produkcyjna lub magazyn ich potrzebuje? Dziś o nich opowiemy.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Kurtyny paskowe zmniejszają hałas w miejscu pracy – nawet o kilkadziesiąt procent!

U podstaw każdego zakładu produkcyjnego stoi praca maszyn – pił, kompresorów, sprężarek i szeregu innych, czasami większych i głośniejszych. W ciągu kilku godzin dziennie generują one hałas o dużej częstotliwości, który, nawet w przypadku odpowiedniej ochrony uszu, może niekorzystnie wpłynąć na kondycję słuchu. Poza tym, hałas ten znacząco zmniejsza komfort pracy, potęgując w pracownikach uczucie zmęczenia i niezadowolenia.

Elastyczne pasy PCV, z jakich korzystamy przy produkcji kurtyn bardzo dobrze pochłaniają i wytłumiają fale dźwiękowe. W ten sposób ograniczają rozprzestrzenianie się hałasu i zapewniają bardzo dobrą izolację akustyczną.

2. Kurtyny paskowe zatrzymują kurz i pył – w ten sposób chronią maszyny przed awariami

Zanieczyszczenia pyłowe, powstające w trakcie produkcji osiadają na maszynach, utrudniając ich pracę. W takiej sytuacji urządzenie musi zużywać więcej energii, by wykonać dokładnie to samo zadanie. To z kolei prowadzi do zdecydowanie częstszych awarii, których uniknięcie wymaga dodatkowych przeglądów i konserwacji. Zabiegi te pochłaniają sporą część firmowego budżetu.

Kurtyny paskowe, tworzące swego rodzaju ściankę, odgradzają poszczególne stanowiska pracy, zapobiegając przemieszczaniu się kurzu i pyłu. Chronią w ten sposób maszyny przed zanieczyszczeniem i przedłużają ich żywotność. To przekłada się na sporą oszczędność. Już po kilku miesiącach stwierdzisz – zakup kurtyn paskowych to była słuszna inwestycja!

3. Kurtyny paskowe zabezpieczają przed utratą ciepła i zmniejszają rachunki za ogrzewanie

Niezależnie od tego, czy prowadzisz magazyn, zakład produkcyjny czy chłodnię – utrzymanie stałej temperatury w obrębie miejsca pracy jest niezwykle ważne. Przy tym dostęp do danego pomieszczenia – zarówno pracowników, jak i maszyn transportowych – jest konieczny.

Możesz z łatwością pogodzić te dwa zagadnienia, zabezpieczając bramę wjazdową kurtyną paskową. Wykonana z pasów PCV typu standard jest niezwykle odporna na ścieranie i uszkodzenia, a dzięki wysokiej elastyczności izoluje ciepło i pozwala na znaczne ograniczenie kosztów ogrzewania.

Kurtyny paskowe – Toruń to jedno z miast, do których je dostarczamy. Zainteresowany?

Jeśli chcesz zgłosić zamówienie lub zadać nam kilka dodatkowych pytań, zadzwoń, napisz wiadomość e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części strony. Nasi specjaliści odpowiedzą jeszcze tego samego dnia.

Szukasz innej oferty regionalnej?

Zobacz nasze kurtyny PCV dostępne w Kaliszu.

Kliknij i obejrzyj kurtyny paskowe w Ciechanowie.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Zamówiłem od Was kurtyny paskowe do Torunia. Realizacja była bardzo szybka, nawet z dowozem. Nie było problemu z wybraniem nawet niestandardowych wymiarów pasów czy zawiesi. Dzięki wielkie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 4/5

  Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z dostawcą. Oczekuję rady i dokładnego opisu produktu. Sklep zdecydowanie sprostał moim oczekiwaniom. Zamówiłem moje kurtyny paskowe. Toruń, śmiało kupujcie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kupiłem tutaj nowe kurtyny PCV. Toruń może się cieszyć, bo zamówienia ze sklepu Kurtyny PCV są tutaj realizowane dosyć szybko. Sam nie mam żadnych uwag, ani do ceny, wysyłki czy samych kurtyn. Wszystko jest w porządku.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  To zdecydowanie najlepsza na rynku kurtyna paskowa. Toruń to już trzecie miasto, w którym potrzebowaliśmy magazynów i w każdym korzystamy z tych od Kurtyny PCV. Świetnie sobie radzą z wilgocią, przeciągami czy hałasem. Zdecydowanie lepiej niż drzwi.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Toruń

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.