Kurtyny paskowe Szczecin. Szerokie zastosowanie w Twoim przemyśle

Kurtyny paskowe SzczecinKurtyny paskowe są bardzo uniwersalne, dlatego mają swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Są one stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, szczególnie tych, w których panują trudne warunki, np. bezpośredni kontakt z żywnością, obszary zagrożone wybuchem, ujemne temperatury, podwyższone wymagania higieniczne. Kurtyny PCV z łatwością znajdują swoje funkcje jako: osłony do stanowisk spawalniczych, wydzielanie stref pracy, oddzielenie stanowisk roboczych, osłony maszyn, przegrody oraz bramy paskowe. Wystarczy dobrać odpowiednie paski z folii PCV, aby indywidualnie dostosować kurtyny paskowe. Szczecin to nie jedyne miasto, gdzie można dostać trwałe i solidne przegrody z folii PCV.

Kurtyny paskowe. Szczecin centrum przemysłu!

Kurtyny paskowe wykonywane są z folii PCV, która doskonale wytłumia fale dźwiękowe i redukuje hałas oraz ma doskonałe właściwości termoizolacyjne, dlatego jest doskonała do chłodni i mroźni. Właśnie dzięki tym właściwością, kurtyny PCV znalazły swoje zastosowanie jako elementy akustoizolacyjne oraz termoizolacyjne. Doskonale sprawdzają się także jako ekonomiczne zasłony wstęgowe. Montaż kurtyn paskowych jest bardzo prosty, ponieważ każdy pas folii montuje się na dwóch elementach: wieszaku grzebieniowym i płytce mocującej. Wystarczy uwzględnić wysokość otworu, który ma zasłaniać kurtyna oraz wysokość ładunków przez nią przewożonych.
Warto wybrać kurtyny PCV Szczecin, ze względu na ich uniwersalne zastosowanie oraz właściwości tłumiące hałas i nieprzepuszczające ciepła i zimna.