Kurtyny paskowe Krosno

Kurtyny paskowe Krosno

Kurtyny paskowe Krosno – co powinieneś wiedzieć, zanim złożysz zamówienie

Produkujemy i dostarczamy kurtyny paskowe, a Krosno to siedziba firm wielu naszych klientów. Większość kurtyn, które wykonujemy, wysyłamy do naszych klientów za pośrednictwem firm kurierskich. Aby każda przegroda spełniała swoje zadanie musi zostać wykonana na podstawie prawidłowo wykonanych pomiarów. Dlatego, przed złożeniem zamówienia ważne jest, aby dokładnie zmierzyć miejsce, w którym ma być zamontowana kurtyna paskowa. Ponadto trzeba też określić w jaki sposób przegroda ma być zawieszona – w świetle otworu, naściennie czy na specjalnie przygotowanej do tego celu konstrukcji nośnej. Wszystkie te informacje są niezbędne do prawidłowego oszacowania wymiarów kurtyny paskowe.
Poniżej zebraliśmy więcej informacji, które mogą być przydatne, przed złożeniem zamówienia.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

1. Pomiar światła otworu

Nasi specjaliści do stworzenia odpowiedniej kurtyny paskowej potrzebują przede wszystkim wymiarów otworu, w którym ją zamontujesz. Istotne jest, żebyś dokładnie zmierzył szerokość oraz wysokość światła otworu (czyli prześwitu). Na podstawie tych wymiarów dopasujemy rozmiar kurtyny paskowej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji jak prawidłowo zmierzyć światło otworu, to zajrzyj pod ten adres.

2. Sposób montażu kurtyny paskowej

Kurtyny paskowe zamontowane wewnątrz budynku wykazują dłuższą żywotność. Są bowiem mniej narażone na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych – deszczu, słońca oraz wiatru. Poza tym, kurtyny mogą być montowane na trzy różne sposoby:

 • na nadprożu (bardziej obrazowo – jest to montaż naścienny),
 • pod nadprożem (czyli w świetle otworu),
 • na dodatkowej konstrukcji nośnej.

Pierwszy sposób montażu– na nadprożu (naścienny) – jest najbardziej korzystny, gdyż kurtyna paskowa zamontowana w taki właśnie sposób wykazuje najlepszą izolacyjność termiczną oraz akustyczną.
Kurtyna jest większa od światła otworu, prawidłowo zawieszona zakrywa cały prześwit i szczelnie przylega do ściany po obu stronach.

Drugi sposób montażu – pod nadprożem (czyli w świetle otworu) – Jest najczęściej wybierany gdy brak miejsca na montaż naścienny. Kurtyna zamocowana w świetle otworu musi być mniejsza niż szerokość otworu. Dodatkowo wieszak grzebieniowy, który służy do mocowania pasów znajduje się w świetle otworu, przez co pomniejsza jego wysokość.

A trzeci – z wykorzystaniem dodatkowej konstrukcji nośnej– pociąga za sobą dodatkowe koszty. Dlatego jeśli tylko pozwalają Ci na to warunki budowlane, warto, byś zdecydował się na standardowy montaż naścienny..

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat sposobu mocowania kurtyn

3. Rodzaj pasów PCV oraz ich wymiary

Jako firma wyspecjalizowana w produkcji i dostarczaniu kurtyn paskowych – do firm w Krośnie i całej Polsce, dysponujemy wieloma rodzajami pasów PCV. Pozwala to stworzyć kurtynę dopasowaną do niemal każdych warunków i sposobu eksploatacji. Dzięki temu nasze przegrody sprawdzają się w magazynach, chłodniach, halach produkcyjnych, a także warsztatach oraz projektach komercyjnych.

4. Co warto zrobić, aby szybko otrzymać wycenę

Zanim zadzwonisz do nas, chcąc złożyć zamówienie, zastanów się do czego potrzebujesz kurtyny z pasków – do obniżenia strat cieplnych, hałasu, ochrony przed zanieczyszczeniami i promieniowaniem spawalniczym czy może po prostu, żeby podzielić duże pomieszczenie na kilka mniejszych?

 • wykonaj podstawowe pomiary światła otworu lub miejsca gdzie chciałbyś zainstalować kurtynę,
 • sprawdź jaki wariant montaży będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni oraz czy masz wystarczającą ilość miejsca, aby zamontować kurtynę w taki sposób,
 • przeanalizuj jaki rodzaj ruchu będzie odbywał się przez przegrodę paskową. Ważna jest również jego częstotliwości.

Gdy zbierzesz te informacje, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pomożemy Tobie w doborze kurtyny, tak aby spełniała postawione oczekiwania.

Takie przygotowanie do rozmowy pozwoli w krótkim czasie zaproponować Tobie rozwiązanie trwałe i funkcjonalne.

Potrzebne kurtyny paskowe w Krośnie – możesz liczyć na wsparcie naszych specjalistów

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy w doborze rozwiązania dopasowanego to Twoich potrzeb. Odpowiedz na postawione powyżej pytania, jeśli możesz zrób zdjęcie miejsca gdzie chcesz zamontować kurtynę i prześlij te materiały do nas.
Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę w atrakcyjnej cenie.

 

Chcesz zobaczyć pełną ofertę dla naszych klientów regionalnych?

Kliknij i zobacz nasze produkty dostarczone do Gliwic.

Poznań wyposażony w kurtyny PCV paskowe.

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Stara dobra kurtyna paskowa. Krosno przekonało mnie do sklepu Kurtyny PCV i kupiłem kurtyny do warsztatu, a przyznam, że z kurtyn PCV już dawno nie korzystałem. Mój błąd, kurtyny dalej są niezawodne!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Krosno

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Dzisiaj zamontowałem w magazynie sklepowym nowe kurtyny paskowe PCV. Krosno miało różne oferty, ale ta spodobała mi się najbardziej. Po całym dniu z tymi kurtynami zostaję przy swoim zdaniu - jesteście #1 w Krośnie!

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Krosno

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Samochody dostawcze już są wyposażone w nowe kurtyny paskowe. Krosno doradziło, że to najlepsza opcja, a ja bardzo ufam tutejszym ludziom. Zamówiłam nowe kurtyny tutaj i czekałam na nie tylko kilka dni. Dzisiaj rano, razem z mężem je zamówiliśmy i samochody ruszyły w pierwszą trasę. Po całym dniu mogę tylko dodać, że jest dużo lepiej niż wcześniej - bez kurtyn. Udana inwestycja :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Krosno

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Nie można złego słowa powiedzieć o waszych produktach, bo to świetne kurtyny PCV. Krosno ro zaledwie dwie inwestycje z mojej strony, ale same kurtyny w tych magazynach sprawdzają się wzorowo. Żadnej wilgoci czy przeciągu, a cena adekwatna, jeśli nie korzystna.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Krosno

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.