Kurtyny paskowe Konin

Kurtyny paskowe Konin

Kurtyny paskowe Konin – produkcja na indywidualne zamówienie, w atrakcyjnej cenie

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji kurtyn paskowych. Dostarczamy je do Konina, jak i każdej miejscowości w Polsce. Oferowane przez nas kurtyny są gotowe do samodzielnego montażu. Służą przez długie lata, znacząco podnosząc komfort oraz bezpieczeństwo pracy. Są słuszną inwestycją, która zwraca się już po zaledwie kilku miesiącach.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Konin – zarówno do fabryk i hali, jak i biur oraz przydomowych magazynów i garaży

Nie myśl, że naszą ofertę kierujemy wyłącznie do przedsiębiorców. Owszem, kurtyny paskowe jakie tworzymy, trafiają przede wszystkim do hal przemysłowych, magazynów oraz fabryk. Zdarza się jednak, że służą również w biurach i garażach, gdzie tworzą dodatkową ściankę lub przegrodę. Dzielą jedno duże pomieszczenie na kilka mniejszych lub oddzielają od siebie poszczególne stanowiska.

Kurtyny paskowe Konin – dzięki atrakcyjnej cenie są dostępne dla każdego

Spytasz – jak to możliwe, że nasze ceny mogą być tak niskie i tym samym atrakcyjne dla klienta? Otóż, jako jedno z niewielu przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji kurtyn paskowych, dysponujemy własną linią produkcyjną. Wszystkie procesy zostały zoptymalizowane aby najlepiej połączyć jakość z wydajnością. Dzięki temu produkujemy kurtyny w krótkim czasie, dokładnie i z pełną powtarzalnością. Korzystamy z umiejętności naszego zespołu. Gotowe kurtyny paskowe są pakowane i wysyłane prosto do klienta. Skracając czas wykonania możemy obniżać cenę kurtyny. Dzięki temu nasi klienci otrzymują wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie.

Kurtyny paskowe Konin – krótkie terminy realizacji

Kiedy już złożysz zamówienie w naszej firmie i podasz wszystkie parametry niezbędne do stworzenia potrzebnej kurtyny, możesz być pewien, że zabierzemy się za jej produkcję niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia. W efekcie przygotowaną do montażu kurtynę otrzymasz w trakcie 2-3 dni roboczych. W przypadku zamówień pilnych kurtyna może być gotowa do odbioru tego samego dnia.

Kurtyny paskowe Konin – dostarczamy je pod wskazany adres w maksymalnie 3 dni robocze

Tak sprawny oraz szybki proces produkcyjny przekłada się na równie szybką dostawę. Pomaga temu fakt, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzoną firmą kurierską. Gotowego produktu możesz więc spodziewać się najpóźniej trzeciego dnia od złożenia zamówienia. Najczęściej jednak cały proces zakupowy zamyka się w dwóch dniach, ku zadowoleniu naszych klientów.

Powrót do menu


Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *