Kurtyny paskowe Kielce

kurtyny paskowe Kielce

Najlepsze kurtyny paskowe? Kielce już wybrały!

Kielce? Tu również docierają nasze kurtyny paskowe

Zajmujemy się produkcją kurtyn paskowych na indywidualne zamówienie. Dzięki temu każdy z naszych produktów idealnie odnajduje się w swojej specyfice przeznaczenia. To Twoja gwarancja, że zamówiony produkt spełni oczekiwania w 100%. Do tego, oferujemy szeroki wybór pasów z elastycznej folii PCV oraz systemy do ich montażu – montażu, który jest bardzo łatwy! Ponadto, przy ich doborze zapewniamy fachowe doradztwo techniczne. Umożliwia nam to nie tylko nasze rozbudowane zaplecze technologiczne, ale też zaplecze merytoryczne. Zatrudniamy bowiem najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach! Dzięki temu nasze kurtyny paskowe PCV podbiły Kielce.

Od zawsze stawiamy na najwyższą jakość

Nasze produkty są montowane w budynkach na terenie całego kraju. Dla przykładu, na nasze kurtyny paskowe Kielce postawiły już dawno. Po nich dołączyła reszta kraju. Wszystko dlatego, że ich jakość broni się sama: są odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a ich wysoka elastyczność sprawdzi się niemal w każdym miejscu, również w tym, w którym ruch jest szczególnie duży. Absolutnie nie utrudniają ruchu pieszym ani tym bardziej przejazdom wózków, czy innych maszyn. Kielce wyraźnie zaznaczyły, że to nasze kurtyny paskowe są najlepsze.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe podbiły Kielce

Jedną z największych zalet naszych kurtyn paskowych jest fakt, że redukują poziom hałasu o 25 – 30 dB. Oprócz tego ograniczają przedostawanie się kurzu, dymu oraz oparów do pomieszczeń oddzielonych kurtynami PCV. Jednak nie musisz się martwić – kurtyny nie ograniczają przepuszczania światła słonecznego do pomieszczeń. Wszystkie te zalety składają się na fakt, że na nasze kurtyny paskowe stosowane są w największych polskich przedsiębiorstwach. Również Kielce wybrały naszą ofertę, stawiając na nasze kurtyny paskowe.