Kurtyny paskowe Głogów

Kurtyny paskowe Głogów

Kurtyny paskowe Głogów – dostarczone w 72 godziny i gotowe do samodzielnego montażu

Odpowiednio stworzona kurtyna, dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta służy przez lata i bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Skąd o tym wiemy? Bo jesteśmy firmą w 100% wyspecjalizowaną w produkcji kurtyn paskowych w Głogowie i całej Polsce. I za najwyższy priorytet uznajemy satysfakcję naszych klientów.

Kontakt z nami

telefon: +48 720 880 002

email: biuro@systemypcv.pl

Kontakt z nami

Kurtyny paskowe Głogów – 3 rzeczy, dzięki którym spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

1. Kurtyny paskowe tworzymy tego samego dnia, w którym otrzymujemy zamówienie

Posiadamy własną linię produkcyjną i utrzymujemy pełne stany magazynowe. Wystarczy więc, że poznamy wymagania klienta i dobierzemy odpowiednie parametry przyszłej kurtyny PCV, a po 2-3 godzinach produkt jest gotowy. W przypadku produkcji mniejszych kurtyn paskowych czas zamyka się w zaledwie 30 minutach.

Ważne!

Jeśli zamówisz kurtyny paskowe przed godziną 12:00, wyślemy je do Ciebie jeszcze tego samego dnia.

2. Gotowe kurtyny paskowe pakujemy szczelnie i bezpiecznie

Poza własną linią produkcyjną stworzyliśmy również dedykowany system pakowania oraz samodzielne stoisko pakownicze. To tam docierają nowo wyprodukowane kurtyny. Są umieszczane w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, dzięki którym w trakcie podróży nie grozi im nawet najmniejszy uszczerbek. Tak przygotowane kurtyny są gotowe do samodzielnego montażu.

3. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzoną firmą kurierską

Zamawiając kurtyny paskowe w Głogowie w naszej firmie, nie spotkasz się z opóźnieniami w wysyłce ani pomyłce adresowej. Korzystamy bowiem z usług wyłącznie sprawdzonej i dobrze recenzowanej firmy kurierskiej. Dzięki temu gotowe kurtyny paskowe dostarczamy na terenie całej Polski, i to w najpóźniej 72 godziny od momentu złożenia zamówienia. Docieramy do nawet najmniejszych miejscowości w kraju.

Nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie?

W takim razie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami. „Kurtyny paskowe Głogów” jest bowiem zaledwie jednym z wielu. Możesz również skontaktować się z nami i dopytać o wszystko naszych specjalistów w dziedzinie pasów PCV.

Zobacz naszą pełną ofertę regionalną:

Nasze kurtyny paskowe znajdziesz także we Wrocławiu.

Kurtyny PCV w Łabiszynie to też nasz produkt!

Szukaj artykułów innych kategoriach

Warto wiedzieć

  Ocena: 5/5

  Kurtyna paskowa Głogów ze sklepu Kurtyny PCV już są częścią mojego sklepu. Dzisiaj obstawiłem ostatnie przejście i to była dobra decyzja. Mniej wilgoci, mniej hałasu i mniej przeciągów. Żałuję, że wcześniej nie pomyślałem o kurtynach paskowych.

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Głogów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

  Ocena: 5/5

  Kurtyny PCV Głogów mam już nawet w chłodni. W sklepie mięsnym zainstalowałem je jakiś czas temu, ale nie wiedziałem, że będą też dobre na tak niskie temperatury. Niezawodny sprzęt, żadne warunki nie straszne tym kurtynom :)

  Dodano: Jakiś czas temu Dotyczy zamówienia: Kurtyny paskowe Głogów

  OCENA ZWERYFIKOWANA

  Ocena

  Bardzo dobra

  Stan zlecenia

  Zrealizowany

Dodaj komentarz

Ocena*

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *